Kelionė į Šiaulius

Spausdinti

Vykstame į Šiaulius. Pirmas objektas, kurį aplankysime- Kryžių kalnas. Pasivaikščiosime, galėsime palikti ir savo kryželį. Prisidėsime prie sparčiai gausėjančių kryžių skaičiaus ant šio kalno.

kk foto

 

 

 

 

Vėliau keliausime į dviračių muziejų. Išgirsime apie įvairias dviračių rūšis, atsiradimo istoriją, dviračių sportą, susipažinsime su išskirtiniais eksponatais. Pavargusiems yra įrengta poilsio zona, o ištroškusiems žinių informacinė erdvė. Taip pat bus galima išmėginti virtualią trasą, reikės tik sėsti ant dviračio ir pasirinkti maršrutą. Virtualiai galėsime pakeliauti velomobiliu po Šiaulių miestą.
001

Pasivažinėję dviračiais, vyksime į Chaimo Frenkelio vilą. Joje apžiūrėsime ekspoziciją „Žydų paveldas Šiauliuose: pirkliai Frenkeliai“. Čia užsuksime į odos dirbtuvėles, kur  sužinosime, kaip išdirbama oda, kam ji naudojama, galėsime pasigaminti odos dirbinį ir jį pažymėti odos karaliaus Chaimo Frenkelio fabriko antspaudu.

Picture1

Kadangi būsime išnaudoję daug energijos, reikės pasistiprinti. Vyksime į šokolado muziejų . Pirmiausia čia sužinosime viską apie šokoladą, apžiūrėsime ekspoziciją. Toliau stebėsime kaip gaminami rankų darbo saldainiai ir žinoma patys juos gaminsime ir galėsime parsivežti lauktuvių.

Picture2
Paketo kaina: Priklausys nuo keliaujančių skaičiaus ir miesto iš kurio keliaujama.

Į paketo kainą bus įskaičiuota: