2 dienų kelionė į Latviją

Spausdinti

 

1 diena

Išvykimas.

Keliaudami į Jurmalą užsuksime į Rundalės rūmus. Susipažinsime su baroko-rokoko stiliaus interjeru ir eksterjeru. Čia grožėsimės net iki smulkiausių detalių atkurtais kambariais ir pokylių salėmis. Pasivaikščiosime po pilies parką.

Rundale rum

Vykstame į Jurmalą. Pirmas objektas, kurį aplankysime bus „Livu“ vandens parkas. Tai vienas didžiausių Baltijos šalyse esančių vandens parkų, kuris siūlo daugiau nei 40 skirtingų atrakcionų. Parkas yra padalintas į tris sritis – aktyvaus poilsio, šeimos poilsio ir SPA. Galima rinktis įvairias pramogas: ramesniems žmonėms- pirtys ir baseinai, norintiems aštresnių pojūčių nardymo baseinai, bangų baseinai, nusileidimo vamzdžiai, pasirenkant norimą nusileidimo greitį.
livu
Nepraleisime  progos apsilankyti Dzintari parke. Čia pasivaikščiosime po pušyną. Taip pat turėsime galimybę pakilti į modernų apžvalgos bokštą, kuris buvo pastatytas prieš kelerius metus.

NAKVYNĖ

2 diena

Išvykstame į Rygą.

Čia pirmiausia keliausime į senamiestį, kitaip vadinamu Senąja Ryga. Susipažinsime su Rygos architektūra, kurioje atsispindi įvairiausi stiliai. Vaikščiosime siauromis gatvelėmis, taip pat pamatysime Rygos katedrą ir Laisvės paminklą, kuris simbolizuoja laisvę, vienybę, nepriklausomybę.

riga

Galiausiai aplankysime Rygos zoologijos sodą. Čia gyvena daugiau nei 400 rušių įvairiausių gyvūnų. Šiltuoju metų sezonu, galima kasdien matyti kaip yra šeriami gyvūnai, išgirsime pasakojimų apie zoologijos sodo gyventojus.

comment GJugy2VwK7MldHk6DDkVXfEg4RURW2kC

Grįžimas.

Paketo kaina: Priklausys nuo keliaujančių skaičiaus ir miesto iš kurio keliaujama.