P- Pn 8-18 val.    +370 5 2625 243
    +370 615 20462
 [email protected]

 

 

Esame patikimi Jūsų partneriai nuo 2001!                     

 

 

NAUJIENA! Susikurk kelionę į Anykščius.

Anykščių krašte kultūra, gamta ir pramogos susijungia ir suteikia galimybę turistams atrasti ir pažinti daugybę įdomių dalykų bei patirti nepamirštamų akimirkų, pailsėti ar atgauti sveikatą. Ieškančius gamtos vaizdai vaikštant Anykščių šilelyje, Medžių lajų taku, tikrai priblokš. Čia juntama tikra gamtos didybė. Užburiantys miško ir Šventosios upės vaizdai, vaikštant medžių viršūnėmis ir dar aukščiau, atvers akis ir leis pamatyti, kokie maži esame mes ir kokia nuostabi gamta Anykščių apylinkėse. 

Pasirink, aplankyti norimas vietas, o mes Jums sukursime kelionę!

pagrindine

 

 

Edukacinės programos

Anūkis - gyvasis muziejus Anykščiuose, programa - „Vilnos kelias“. 
Dalyvaudami edukacinėje programoje supažindinsite su vilna, pamatysite gyvas aveles, išgirsite, kas vyksta su vilna, kaip ir kodėl ji veliasi, išbandysite vilnos vėlimo techniką pasigamindami sau patinkantį žaisliuką, paragausite sodybos šeimininkės keptų skanumynų su arbata.  
Kaina nuo 8,40Eur - kaina moksleiviui.
an8kis
anukis2


Arbatos magija Anykščiuose - "Arbatos kelias Anykščiuose".
 
Vaistažolių guru Ramūnas rengia edukacines programas vaikams ir suaugusiems, apie Anykščių krašte augančias vaistažoles. Organizuoja gilių kavos, tautinio paveldo vaistažolių mišinių arbatų degustacijas, rengia mini seminarus apie Anykščių krašto vaistažoles ir jų poveikį organizmui, vyksta arbatos gėrimo ceremonijos gamtoje. Anykščių krašto vaistažolės turi gerą vardą  įvairiuose Lietuvos miestuose, parduodamos mugėse, vaistinėse ir ekoparduotuvėse Ramūno Daugelavičiaus renkamos vaistažolės, gaminami mišiniai, gilių ir kiaulpienių šaknų  kava 2010 metais  sertifikuoti kaip Tautinio paveldo produktai. 
Kaina nuo 11Eur - kaina moksleiviui.

arbatos kelias

Anykščių menų inkubatoriuje - "Keramika – žiedimas rateliu."
Mokymų metu susipažinsite su puodynės istorija, masės paruošimo bei minkymo būdais, taip pat lipdymo, žiedimo ir dekoravimo technikomis. Žiedimo pamokos vyksta naudojant elektrines žiedimo stakles. Žiedimo pamokos vyksta naudojant elektrines žiedimo stakles. 
Kaina nuo 24Eur - kaina moksleiviui.

inkubatorius

Rašytojo Jono Biliūno sodyba – muziejus. 
Gimtoji rašytojo J. Biliūno (1879 –1907) sodyba-muziejus yra autentiškas lyrinės lietuvių prozos pradininko kūrybos versmių liudininkas. Šioje aplinkoje norisi galvoti apie tai, kuo išskirtiniai yra rašytojo J. Biliūno kūriniai, apie gimtųjų namų šilumą, skriaudą ir atleidimą, širdies kietumą ir gailestį, elgesį su silpnaisiais, laimės ilgesį. Muziejuje eksponuojami Biliūnų giminės daiktai, rašytojo knygos, nuotraukos, tautodailininkų medžio drožiniai pagal J. Biliūno apsakymus. 
Edukacinė programa J. Biliūno sodyboje-muziejuje – 2,4 Eur  - kaina moksleiviui.
Be programos 1,2 Eur - kaina moksleiviui.

jonobiliuno

Pramogos

Kalitos kalnas - rogučių trasa. 
Anykščių miesto rytiniame pakraštyje, kur susikerta Šventosios ir Anykštos upės, sunku nepastebėti aukštos kalvos – Kalitos kalno. Kadaise, pasak rašytojo Antano Vienuolio, čia stovėjo bajorui Nykščiui priklausęs dvaras. Šiandien šis Anykščių objektas tapo ypač lankytina aktyvaus poilsio mėgėjų vieta – keliautojai neturėtų aplenkti tokio įspūdingo gamtoje įsikūrusio pramogų parko. Visai nesvarbu, ar Aukštaitijos kraštą išsiruošėte aplankyti žiemą, ar vasarą – čia visada rasite, kaip turiningai praleisti laisvalaikį. 
Kaina nuo 1,2Eur (1nusileidimas) - kaina moskleiviui.

kalitoskalnas

Labirintų parkas - Tai puiki pramoga visoms amžių grupėms. 
Čia galėsite išbandyti savo laimę bei orientavimosi įgūdžius. Nemokamos pramogos: Vaikų žaidimo aikštelė; Griliaus zona;Supynės;Didieji šachmatai ir šaškės;MiniZoo;Stalo futbolas;Oro ritulys;Krepšinio aparatai;Palėdos namelis. 
Įprasta kaina už įėjimą į Labirintų parką (3 karklų labirintai + nemokamos pramogos) nuo 3,6Eur - kaina moksleiviui.

visi labirintas

Lankytinos vietos

Anykščių šilelio kraštovaizdžio draustinis įsteigtas išsaugoti raiškų asociacinį Anykščių šilelio kraštovaizdį, Šventosios upės slėnį su atodangomis ir salpinėmis pievomis, Puntuko ir Puntuko brolio riedulius, šaltinį „Karalienės liūnas“, Vetygalos atodangą, Peniankų pilkapyną ir kitas kultūros paveldo vertybes. Be išvardintų gamtos ir kultūros vertybių, Šilelyje auga saugomi medžiai: Šventieji ąžuolai, uoksinė pušis ir kiti. Su daugeliu vertybių susipažinti padės Šventosios pažintinis takas. 

silelis

Medžių lajų takas – tai pirmasis takas Baltijos valstybėse ir visoje Rytų Europoje, kur galima pasivaikščioti medžių lajų lygyje. Medžių lajų takas tęsiasi 300 m ir tolygiai kyla iki 21 m aukščio virš žemės. Tako pabaigoje apžvalgos bokštas, kurio apžvalgos aikštelės aukštis – 34 metrai. Čia galima apžvelgti apdainuotąjį Anykščių šilelį, pasigrožėti Šventosios upės vingiais, tolumoje pamatyti aukščiausios. 
Galima pažintinė progama - Pažintinė programa medžių lajų take "Miškas kitaip" . 
Kaina nuo 3,6Eur - kaina moksleiviui.

lajutakas

Angelų muziejus - Sakralinio meno centras.Angelų muziejuje–Sakralinio meno centre vyksta edukaciniai užsiėmimai „Angelų burtai“, „Vitražo variacijos“, „Sapnų angelas“, „Aš – iliustratorius“, „Mūsų šventovė“ ir „Kalėdų prakartėlė“, „Kalėdiniai atvirukai“ (gruodžio mėnesį). 
 2010 m. duris atvėrė pirmasis Lietuvoje Angelų muziejus, kuriam savo sukauptą profesionalių menininkų sukurtų angelų kolekciją padovanojo kultūrininkė Beatričė Kleizaitė-Vasaris.  
Kaina nuo 1,2 Eur - kaina moksleiviui.
Su programomis nuo 3,6Eur - kaina moksleiviui.

Angelu muziejus

Paketo kaina: Priklausys nuo keliaujančių skaičiaus ir miesto iš kurio keliaujama.
Į paketo kainą bus įskaičiuota:

  • Transporto paslaugos
  • Gidas/Lydintis asmuo
  • Įėjimas į muziejus
  • Ekskursinė programa

 

Reklaminis skydelis Pigūs lėktuvų bilietai.
Bilietai į visas pasaulio šalis!
Rezervuok greitai ir paprastai.
Rezervacijos internetu.

novaturas logo1

itaka 200

botanika baneris2

 
 
 
 

Mus rasite

  • ___Odminiu 11, Vilnius LT-01122, Lithuania
  • ___+37 052 625240
  • ___+37 061 520462
  • ___+37 052 625242
  • ___[email protected]

Pirmadienis - Penktadienis 8:00-18:00

Sekite ir čia

 

linked in

 

 

 

Visit Lithuania kviečia

keliauti savarankiškai ir gerokai pigiau.

Kaip ? Tai  – labai paprasta!

Pasinaudoję AVIA BILIETŲ REZERVACIJA randate patogiausius ir pigiausius skrydžius į abi puses,

BOOKING.com svetainėje suvedate skrydžio datas bei nurodote kiek asmenų keliauja. 
Sistema atrenka didžiulį sąrašą viešbučių, iš kurių surandate geriausią kainos ir kokybės santykį atitinkantį pasiūlymą. 

Nuomojatės automobilį  AUTO NUOMA arba pasirekate kitą Jums patogų keliavimo būdą.
Ir keliaujate ne tik po turistų pamėgtas vietas, bet ir ten, kur jie užsuka retai! 

Nepamirškite kelionės DRAUDIMO ir pasiimkite asmens dokumentus.

Pamėginkite patys, o kilus klausimams – skambinkite mums 

+370 5 2625 240  arba rašykite [email protected]