P- Pn 8-18 val.    +370 5 2625 243
    +370 615 20462
 [email protected]

 

 

Esame patikimi Jūsų partneriai nuo 2001!                     

 

 

NAUJIENA! Susikurk kelionę į Marijampolę.

Marijampolė – Sūduvos sostinė. Čia savo kelią pradėjo daug iškilių asmenybių, svarbių Lietuvos kultūrai, istorijai. Šiame mieste kuriamos ir puoselėjamos lietuviškos kultūros ir profesionaliojo bei mėgėjiško meno tradicijos, populiarinama Sūduvos regiono ir miesto istorija, saugomas materialusis ir dvasinis krašto paveldas. 
Aplankykite 2018 kultūros sostinę! 

Pasirink, aplankyti norimas vietas, o mes Jums sukursime kelionę!

marij

 

 

Edukacinės programos

Cukraus fabrikas. 
Pirmasis Lietuvoje ir vis dar veikiantis Lietuvos cukraus fabrikas senojo industrinio kultūros paveldo objektas. Čia įkurtas muziejus - Lietuvos cukraus klubas - kuriame yra įvairių eksponatų iš fabriko veiklos istorijos, autentiškas direktoriaus kabinetas, galima paragauti melasos, nusikalti monetą. Norintys aplankyti unikalų objektą, gali užsisakyti ekskursijas „Saldžiamiestis“ ir „Runkeluko kelionė“. Jų metu lankytojai kviečiami susipažinti su seniausio Lietuvoje cukraus fabriko istorija, pamatyti cukraus gamybos kelią, aplankyti fabrike įrengtą muziejų, pajusti dar tarpukario metu pastatyto fabriko dvasią ir įsiamžinti prie paminklo cukriniam runkeliui. 
Kaina priklauso nuo kelionės datos. 

cukraus fabrikasrunkelis

Marijampolės kraštotyros muziejus – vienas seniausių muziejų Sūduvos krašte (įkurtas 1933 m.), veikiantis XIX a. pabaigos neoklasicizmo pastatų komplekse Vytauto gatvėje. 
Muziejus kviečia pažinti suvalkiečių papročius, gyvenimo būdą, Marijampolės krašto ir miesto raidos istoriją apžiūrėjus muziejaus ekspozicijas. Išmokti senųjų amatų ir kalendorinių švenčių papročių dalyvaujant edukaciniuose užsiėmimuose:

„Darbščios rankelės – margos juostelės“ (juostų audimas)

„Tradicinė keramika“ (puodininkystė, molinukų lipdymas)

„Kaip liedavo žvakes“ (žvakių liejimas)

„Popieriaus paslaptį atskleidus“ (popieriaus gamyba)

„Kūčių tradicijos ir burtai“, „Vėlių laikas, „Šv. Velykų tradicijos“ , „Margučio magija“ (kalendorinių švenčių papročiai). Vienu metu į edukacines programas priimamos grupės iki 25 žmonių. 
Kaina nuo 0,70Eur - kaina moskleiviui.
Su edukacine programa nuo 2,5Eur - kaina moksleiviui.

krastotyros muziejus2


Palaimintojo Jurgio Matulaičio muziejus.
Muziejus yra įsikūręs Marijampolės Marijonų vienuolyne ir Marijampolės Šv. Arkangelo Mykolo bazilikoje. Ekspozicija patraukli įvairių amžiaus grupių lankytojams, o ypač paaugliams ir jaunimui, nes medžiaga joje pristatoma ne vien tradiciniu būdu, bet ir interaktyvioje aplinkoje — informaciniuose terminaluose su lietimui jautriais ekranais. Kviečiame pažinti palaimintojo Jurgio Matulaičio, vienos ryškiausių katalikiškojo pasaulio asmenybių Lietuvoje, gyvenimą ir veiklą.  Pažinti Marijampolės miesto kilmę, ankstyvąją istoriją bei iškilias šio krašto asmenybes. 
Kaina nuo 3,6Eur - kaina moksleiviui.
Gido paslaugos nuo 12Eur - kaina moksleiviui.

jurgio matu

Lankytinos vietos

Ramybės parkas - Varpo gatvėje esantys sovietinio teroro aukų kapai. Čia būdavo užkasami 1944-1953 metais nukankinti žmonės. Prasidėjus Atgimimui, 1990 m. šioje vietoje pastatyti koplytstulpiai, įrengtas Ramybės parkas, kuriame pasodinta daug įvairių medžių ir krūmų. Ant kalno įkurtas parkas, nuo kurio atsiveria panorama į Šešupės vingį ir kvapą gniaužiančius saulėlydžius leis įkvėpti pavasario vakaro kvapo, o norintiems prisiminti istoriją pasidairyti į ten pastatytus koplytstulpius. 

ramybesparkas

Poezijos parkas - atvykę čia galit pamatyti skulptūrinę kompoziciją, įamžinusią Vytauto Kernagio atliekamą dainą "Kai sirpsta vyšnios Suvalkijoj".

poezijosparpoezijos

Paminklas "Tautai ir kalbai, Lietuvos 1000-mečiui paminėti" - Šiuo originaliu 19 metrų aukščio meniniu statiniu siekta įprasminti krašto žmonių ir visų lietuvių tautinės savimonės ir kalbos gaivintojų bei puoselėtojų indėlį į gimtosios kalbos, kultūros ir tautiškumo išsaugojimą.

paminklas

Buktos gamtinis pažintinis takas įrengtas Buktos girininkijoje, Želsvos botaniniame- zoologiniame draustinyje, Žuvinto biosferos rezervato teritorijoje, Take yra 2 trasos: ilgosios trasos ilgis- 1,7 km, trumposios trasos ilgis 1,3 km. Keliaudami taku užtruksite apie pusvalandį. Take pamatysite saugomas miškų buveines, augalų ir gyvūnų rūšis, artimiau pažinsite mišką. Susipažinimui su gamta įrengtos 7 informacinės lentelės: šviesą geriantis miškas, išskirtinė miško sala, miškas upelio slėnyje, gūdusis miškas, ąžuolas milžinas, senoji liepa ir skanėstas kevale. 

paminklas

Pramogos

Kulinarinio paveldo - autentiško tradicinio šakočio kepimas. 
Autentiško tradicinio šakočio kepimo (2-3 val.) kulinarinės edukacijos metu susipažinsite su šakočio istorija, receptūra, gaminimo procesu ir reikmenimis, užpilsite tešlos ant volo, kurį patys suksite virš kvepiančio malkų židinio, ragausite šviežutėlį šakotį, ką tik ištrauktą nuo žarijų.

Kol keps šakotis, Jūsų lauks autentiškų Lekėčių krašto kulinarinio paveldo patiekalų ir rankų darbo sveikuoliškų gardėsių degustacinis stalas, įvairių vietinės žoliautojos ekologiškų arbatų ragavimas, žolelių rinkimo, džiovinimo ir laikymo paslapčių pristatymas. 
Kaina grupei 30asm – 120Eur. 

sakotis

"Zuikių muziejaus mokykla".

Sasnavos bendruomenės ZUIKIŲ MUZIEJUJE galima pamatyti net apie 500 įvairiausių zuikučių - mažiausias – vos 1 cm., didžiausias - 1 m. Daug įdomių dalykų galima sužinoti apie Sasnavos miestelio pavadinimo atsiradimo istoriją, taip pat vyksta edukaciniai užsiėmimai, kurie pritaikomi įvairioms amžiaus grupėms. Čia galima nusifotografuoti zuikių foto atelje, virtuvėje- išsikepti zuikių meduolius, rankdarbių kambaryje - pasigaminti dėžutę meduolių įpakavimui, susikurti atviruką ar žaisliuką su zuikučiais, paragauti zuikių arbatos bei smagiai ir įdomiai praleisti laiką. Kiekvienas dalyvis edukacijos metu iškeptus meduolius galės parsivežti lauktuvių. 
Dalyviai gauna ypatingus „ZUIKIŲ MUZIEJAUS MOKYKLOS“ baigimo pažymėjimus. 
Kaina nuo 6Eur - kaina moksleiviui.

zuikiu mokyka

Paketo kaina: Priklausys nuo keliaujančių skaičiaus ir miesto iš kurio keliaujama.
Į paketo kainą bus įskaičiuota:

  • Transporto paslaugos
  • Gidas/Lydintis asmuo
  • Įėjimas į muziejus
  • Ekskursinė programa

 

Reklaminis skydelis Pigūs lėktuvų bilietai.
Bilietai į visas pasaulio šalis!
Rezervuok greitai ir paprastai.
Rezervacijos internetu.

novaturas logo1

itaka 200

botanika baneris2

 
 
 
 

Mus rasite

  • ___Odminiu 11, Vilnius LT-01122, Lithuania
  • ___+37 052 625240
  • ___+37 061 520462
  • ___+37 052 625242
  • ___[email protected]

Pirmadienis - Penktadienis 8:00-18:00

Sekite ir čia

 

linked in

 

 

 

Visit Lithuania kviečia

keliauti savarankiškai ir gerokai pigiau.

Kaip ? Tai  – labai paprasta!

Pasinaudoję AVIA BILIETŲ REZERVACIJA randate patogiausius ir pigiausius skrydžius į abi puses,

BOOKING.com svetainėje suvedate skrydžio datas bei nurodote kiek asmenų keliauja. 
Sistema atrenka didžiulį sąrašą viešbučių, iš kurių surandate geriausią kainos ir kokybės santykį atitinkantį pasiūlymą. 

Nuomojatės automobilį  AUTO NUOMA arba pasirekate kitą Jums patogų keliavimo būdą.
Ir keliaujate ne tik po turistų pamėgtas vietas, bet ir ten, kur jie užsuka retai! 

Nepamirškite kelionės DRAUDIMO ir pasiimkite asmens dokumentus.

Pamėginkite patys, o kilus klausimams – skambinkite mums 

+370 5 2625 240  arba rašykite [email protected]