Išvyka į Rokiškį ir Biržus – „Kur alus tekėjo ir sūris kvepėjo“

Spausdinti

Išvyka į  Rokiškį  ir Biržus – „Kur alus tekėjo ir sūris kvepėjo“

Surenkame visus dalyvius Vilniuje (galimos ir kitos išvykimo vietos)

 

Kelionė iki Lietuvos sūrių sostinės – Rokiškio. Garsiuose XVIII a. grafų Tyzenhauzų rūmuose  turėsite puikią galimybę dalyvauti „Sūrio kelio“ programoje, kurios metu ne tik sužinosite apie sūrio pavadinimo kilmę, senovinę ir dabartinę sūrių gamybos technologiją, bet ir paragausite keturių rūšių fermentinio sūrio –„Montekampo“, „Gouda“, „Mozarella“, „Rokiškio sūris“ ir balto varškės sūrio.

 

Biržai – Lietuvos alaus sostinė. Biržų pilies lankymas kartu su degustacine programa - tamsaus „Radvilų“ alaus, juodos biržiečių duonelės ir naminio balto sūrio ragavimas. ARBA (pasirinkti iš anksto):

Apsilankymas  seniausioje Lietuvoje Biržų alaus darykloje, kur turėsite galimybę paragauti penkių rūšių alaus, sužinoti alaus gamybos paslaptis.

 

Toliau lankomas Astravo dvaras - tai puošnūs vėlyvojo klasicizmo stiliaus rūmai, pastatyti 1849 m. pagal architekto T. Tišeckio projektą. Nuo seniausių laikų dvaras išsiskyrė įspūdingu vidaus dekoru, reprezentaciniu holu ir erdvėmis salėmis. 1862 m. greta rūmų įkurtas mišraus plano parkas, kurį iš pietų supo Širvėnos ežeras, iš šiaurės – didelis kanalas, iš kitų pusių – kūdros.

 

Paketo kaina (priklauso nuo keliaujančių asmenų skaičiaus, datos bei miesto iš kurio vykstama).

Į kainą įskaičiuota:

  • Transportas
  • Gido / kelionės vadovo paslaugos
  • Lankymo bilietai – Rokiškio rūmai ir Biržų pilis, dalyvavimas programoje „Sūrio kelias“, dalyvavimas programoje Biržų pilyje arba Biržų Alaus darykloje (vienas pasirinktinai iš anksto)