Ne tik idomus, bet ir skanus turas

Spausdinti

Išvykimas.

Atvykstame į Paukščių kaimą Cijonuose - tai kaimas Ignalinos rajone. Vieta, kur gali pamatyti daugiau paukščių nei kada nors esi matęs ir išgirsti daugiau jų balsų nei kada jau esi girdėjęs. Praleisime šaunų rytą ragaudami ir patys kepdami įvairiausių paukščių kiaušinius. Gersime gardžią arbatą bei smalyžiausime naminiais sausainiais. Rašysime laiškus laimės paukštei, šnekučiuosimės didžiuliame paukščio lizde ir darysime dar daug daug šaunių dalykų.

Nukeliausime į Aukštaitijos nacionalinį parką ir užkopsime į ten esantį Ladakalnį - 176 m aukščio virš jūros lygio kalnas. Manoma, kad ant šio kalno buvo aukojamos aukos baltų gyvybės deivei Ladai - didžiajai Motinai, viso pasaulio gimdytojai. Nuo šio kalno atsiveria nuostabi panorama: matosi net 6 ežerai.

Aplankysime Ginučių vandens malūną. Jis veikė iki 1968 m. Jame ne tik miltus malė - metalinės turbinos sukimosi jėgą Ginučių kaimo gyventojai naudojo ir elektros gamybai.

 Apsižvalgysime      Palūšės   apylinkėse.   Tai   Aukštaitijos Nacionalinio parko centras.

Galiausiai keliausime į Strigailiškio kaimą, kur patys galėsime pasigaminti skaniųjų šakočių, o po to suvalgyti sąvąjį gaminį geriant šiltą arbatą. Be to ten pamatysime susipaţinsime su šakočio kepimo istorija ir pamatysime filmuką, apie įmonės Romnesa veiklą.

Grįžimas.

Dieną praleisime tikrai šauniai!

Paketo kaina: Priklausys nuo keliaujančių skaičiaus ir miesto iš kurio keliaujama.

Į  paketo kainą bus įskaičiuota:

v        Transporto paslaugos;

v        Kelionės vadovo - gido paslaugos;

v        Edukacinė programa „Paukščių kaime“;

v        Edukacinė programa „Šakočio kepimas“ ;

v        Ekskursinė programa Aukštaitijos Nacionaliniame parke.