Kelionė į Anykščius

Spausdinti

Išvykimas. Kelionė iki Anykščių.

Atvykstame į Niūronių kaimą. Autentiškoje troboje susipaţinsime su mūsų etninės kultūros simbolio – duonos keliu nuo rugių sėjos iki duonos riekės. Mus maloniai sutikusi gaspadinė, edukacinės programos „Duonelė kasdieninė“ metu, papasakos apie rugių sėjimą, kūlimą, malimą, duonos raugimą ir užmaišymą. Kiekvienas galėsime suformuoti ir ką tik iškūrentoje duonkepėje išsikepti savo duonos kepalėlį. Kol keps duonelė, skanausime kaimiškas vaišes, aplankysite Arklio muziejų. Unikalus Arklio muziejus - vienintelis Lietuvoje.

  Toliau atvyksime į Anykščių geležinkelio stotį, Siauruko muziejų. Čia pamatysime, kaip atrodo restauruoti šimtametės stoties pastatai, bėgiai, vandens bokštas, akmenimis grįsta aikštė, semaforai, traukos priemonės. Taip pat pagal išlikusias nuotraukas ir modelius buvo pagamintos dvi rankinės drezinos bei atviro tipo 6 vietų vagonėlis

Ar žinai kiek laiptelių veda į Laimės žiburį? Tai sužinosime jį aplankę ir patys visus laiptelius suskaičiavę. Laimės žiburys - tai antkapinis paminklas J.Biliūnui ant Liūdiškių kalvos.

Vėliau laukia Puntuko akmuo. Tai antras pagal dydį Lietuvoje akmuo, 2000m. paskelbtas geologiniu gamtos paminklu. Akmenyje iškalti (1943 m.) lakūnų S.Dariaus ir S.Girėno bareljefai.

Grįžimas.

Paketo kaina: Priklausys nuo keliaujančių skaičiaus ir miesto iš kurio keliaujama.

Į  paketo kainą bus įskaičiuota:

v        Transporto paslaugos;

v        Kelionės vadovo paslaugos;

v        Įėjimas į muziejus;

v        Ekskursinė programa;

v        Edukacinė programa.