Kelionė į Anykščius – ir žinioms pasisemti, ir pramogoms patirti

Spausdinti

Išvykimas. Kelionė iki Anykščių.

Pradedame turą vieninteliame Lietuvoje Angelų muziejuje. Čia eksponuojama daugiau nei 100 Angelų skulptūrų, piešinių, raiţinių ir t.t., pamatysite ne tik senosios Lietuvos liaudies skulptūras, tačiau ir angelų "suskridusių" iš įvairiausių kraštų. Po ekskursijos vaikai turės galimybę panaudodami įvairias priemones nupiešti savo Angelą sargą, sukurti angelų figūrėles, originalius atvirukus, knygų skirtukus.

Atvykstame į Niuronių kaimą. Aplankysime Arklio muziejų. Už 8 kilometrų nuo Anykščių esantis unikalus Arklio muziejus - vienintelis Lietuvoje.

Toliau vyksime į Kalitos rogučių parką. Čia turėsite puikią galimybę pasivaţinėti vasaros rogučių trasa ir pajusti laisvės džiaugsmą. Trasa galima leistis tiek vasarą, tiek žiemą, nesvarbu lyja ar sninga, šilta ar šalta.

Ar žinai kiek laiptelių veda į Laimės žiburį? Tai suţinosime jį aplankę ir patys visus laiptelius suskaičiavę. Laimės žiburys - tai antkapinis paminklas J.Biliūnui ant Liūdiškių kalvos.

Paskutinė stotelė Puntuko akmuo. Tai antras pagal dydį Lietuvoje akmuo, 2000m. paskelbtas geologiniu gamtos paminklu. Akmenyje iškalti (1943 m.) lakūnų S.Dariaus ir S.Girėno bareljefai.

Grįžimas.

Paketo kaina: Priklausys nuo keliaujančių skaičiaus ir miesto iš kurio keliaujama.

Į  paketo kainą bus įskaičiuota:

v        Transporto paslaugos;

v        Kelionės vadovo paslaugos;

v        Įėjimas į muziejus;

v        Ekskursinė programa;

v        Edukacinė programa "Angelų muziejuje".