Vakarų Lietuva

Spausdinti

 

Kelionę pradedame aplankydami „Dinozaurų parką“. “Dinozaurų parkas” įsikūręs šalia “Radailių dvaro” ant didelio tvenkinio kranto tik 7 km nuo Klaipėdos. Atidarytas visai nesenai, 2013 birţelio 22 dieną, dvaro teritorijoje, unikalus, kelių hektarų vienintelis Baltijos šalyse dinozaurų parkas, su judančiais šnypščiančiais, bei riaumojančiais dinozaurais.

Ar norėtumėte pamatyti kaip gyvena patys tikriausi indėnai? Šios išvykos metu susipažinsime su jais Vinetu kaime. Tai autentiška šiaurės Amerikos indėnų stovyklavietė, esanti vaizdingame Akmenos - Danės upės slėnyje. Čia turėsite galimybę pamatyti indėnų kultūros turtingumą, susipažinti su indėnų kasdieniais daiktais, apranga, kostiumais, muzikos instrumentais, įvairių rūšių ginklais ir visa tai išbandyti praktiškai. Jūs atsidursite tikrose prerijose ir ne tik linksmai leisite laiką, bet ir papildysite savo žinių bagažą dalyvaudami pažintinėje - pramoginėje programoje, kur giliau pažinsite indėnų istoriją, kultūrą, papročius, gyvenimo išmintį, šamanizmo reikšmę, apie meilę Motinai ţemei, gamtai, gyvūnams, kurie mus supa, taip pat magišką ritualinio šokio reikšmę.

Šaltojo karo muziejus. Kelionė į Plokštinės mišką, kur buvusioje sovietinės armijos požeminėje termobranduolinių raketų paleidimo aikštelėje, pastatytoje 1962 m. įsikūrės Šaltojo karo muziejus. Amerikiečiams pradėjus statyti poţemines karines bazes, Sovietų Sąjungai reikėjo išlaikyti karinį prioritetą. Kadangi Platelių eţero pakrantės, Plokštinės miškas labai tiko karinės bazės statybai (pakankamai didelis aukštis virš jūros lygio (beveik 160 m.), lengvi gruntai (smėlis), maţai gyventojų) 1960 m. rugsėjo mėn. pradėta statyti pirmoji Sovietų šalyje poţeminė raketinė bazė. Iš čia buvo galima kontroliuoti visą Europą.

Na o galiausiai mūsų laukia Medvėgalio piliakalnis. Medvėgalis – tai iškiliausias Žemaitijos kalnas. Kalvos aukštis - 234 m. Taip pat Medvėgalis - centrinė, ţymiausia tvirtovė gynusi Žemaitiją nuo kryţiuočių antpuolių.

Grįžimas.

Paketo kaina: Priklausys nuo keliaujančių skaičiaus ir miesto iš kurio keliaujama.

Į  paketo kainą bus įskaičiuota:

v        Transporto paslaugos;

v        Kelionės vadovo ir gido paslaugos;

v        Įėjimo bilietai į muziejus;

v        Ekskursinė programa;