P- Pn 8-18 val.    +370 5 2625 243
    +370 615 20462
 keliones@visitLithuania.net

 

 

Esame patikimi Jūsų partneriai nuo 2001!                     

 

 

Aplink Balio salą ir Singapūrą!

2018 m. Aplink Balio salą ir Singapūrą per dvylika dienų. (su grupe ir vadovu iš Lietuvos)

Beprotišku tempu šurmuliuojanti viena brangiausių ir turtingiausių pasaulyje miestų valstybių Singapūras. Ir Balis – paslaptinga rojaus Žemėje atogrąžų sala. Leiskitės į nuotykių kupiną kelionę!

Išvykstame 2018-03-17, 2018-07-15 ir 2018-11-10.

Kaina nuo 1279Eur (su pusryčiais).

Kelionėje:

 • Singapūras – didmiestis, daugybe aspektų lenkiantis kitus pasaulio miestus

 • 15 įdomiausių Balio salos vietų

 • Nepakartojamas poilsis ir atgaiva reginių bei naujų potyrių kolekcininkams Balyje

  bali

 •  

  1 DIENA. SKRYDIS VILNIUS–TARPINIAI ORO UOSTAI–SINGAPŪRAS

  2 DIENA. SINGAPŪRAS

  Pasitiksime jus, atvykusius į Singapūrą, ir nuvešime į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Singapūre.
  Singapūras – vienas brangiausių ir turtingiausių miestų, tai miestas valstybė. Per pusšimtį metų mažytė šalis iš nedidelio britų kolonijos uosto atogrąžose sugebėjo tapti viena turtingiausių pasaulio šalių. Nedidelė teritorija plečiama atkovojant žemes iš vandenyno. Ten, kur kažkada tyvuliavo vanduo, o žvejai grįždavo su laimikiu, dabar stovi dangoraižiai, nutiestos plačios gatvės, verda gyvenimas. Tam pasiekti reikia laiko – atkovotoje ar supiltoje žemėje statybos gali prasidėti tik po 12 metų, žemė turi nusistovėti. Ekskursija prasidės Singapūre, pakilus į aukščiausią pasaulyje apžvalgos ratą „Singapūro skraiduolį“ (angl. „Singapore Flyer“). Jo aukštis – 165 m, statinys 30 m aukštesnis už „Londono akį“ (angl. „London Eye“). Tai puikiausia pirmoji pažintis su miestu iš paukščio skrydžio: Singapūro megapolis kaip ant delno, tolumoje galima matyti Indonezijos salas ir Malaiziją (esant giedram orui). Singapūras modernus, inovatyvus ir dažniausiai kitus pasaulio megapolius lenkiantis architektūra, sodais, pastatais, gyvenimo kokybe ir būdu. Miesto simboliu jau tapo laivas, kurį laiko trys dangoraižiai, – viešbutis „Marina Bay Sands“. Singapūro nacionalinių parkų valdyba įgyvendino viziją įkurti miestą sode. Jame atskleidžiama Singapūro, pagrindinio atogrąžų sodų miesto su tobula aplinka gyventi ir dirbti, esmė – pirmaujantis XXI a. pasaulio miestas. Ten auga daugiau nei 500 tūkst. per 2 200 rūšių augalų! Vėsų ir sausą Viduržemio jūros regiono klimatą atkartojančiame gėlių kupole yra 9 skirtingi sodai su augalais iš 6 žemynų: baobabų ir sterkulijų, sukulentų, Australijos, Pietų Afrikos, Pietų Amerikos, Kalifornijos, Viduržemio jūros regiono, alyvmedžių giraitės ir vis atnaujinamos gėlių darželio ekspozicijos. Debesų miške patyrinėkite aukštikalnes su orchidėjomis, ąsoteniais ir paparčiais iš vėsaus ir drėgno atogrąžų kalnų regiono. Jame įrengtas vienas aukščiausių (35 m) pasaulyje uždaros erdvės krioklių ir 7 atradimų zonos: „Prarastas pasaulis“, „Pasivaikščiojimas debesyse“, „Pasivaikščiojimas medžių viršūnėmis“, „Kristalų kalnas“, „Žemės patikra“, „+5 laipsniai“ ir „Paslaptingasis sodas“. Tokie moderniosios architektūros stebuklai neapsakomai puošia miestą.  Gyventojai – kinai, malajai, indai ir kitų tautybių atstovai – išsiskiria darbštumu, aktyvumu. Juokaujama, kad gyvendamas Singapūre turi turėti 5 daiktus, prasidedančius raide C: „credit card, car, career, compaund, club member“ (angl. kredito kortelė, automobilis, karjera, banko indėlis, kokio nors klubo narystė. Pradėkite malonią pažintį su Singapūro miestu jau pirmą vakarą ! Nakvynė viešbutyje Singapūre

  Singapore Flyer
  marina bay sands singapore

  3 DIENA. SINGAPŪRAS (Pusryčiai)

  7 val. trukmės ekskursijos metu susipažinsite su šiuo nuostabiu miestu. Pakilsite į aukščiausią pasaulyje apžvalgos ratą „Singapūro skraiduolį“. Tai puikiausia pirmoji pažintis su miestu iš paukščio skrydžio. Apsilankysite kolonijinės epochos miesto centre, matysite Parlamento rūmus, miesto rotušę, apžiūrėsite Merliono parką su miesto simboliu liūto-žuvies skulptūra, seniausią šalyje budistų taoistų šventyklą „Thian Hock Keng“, kinų rajoną, kuriame ir pietausite. Vyksite į nacionalinį orchidėjų parką. Pasigrožėsite sodų miestu „Garden By the Bay“, trumpai pasižvalgysite po Mažosios Indijos rajoną. Po ekskursijos grįšite į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Singapūre.
  Thian Hock KengGarden By the BaySingapore lead xlarge

  Dienos akcentas

  Singapūras – tarsi orchidėja tarp visų pasaulio miestų.

  4 DIENA. SINGAPŪRAS–DENPASARAS (BALIS)–UBUDAS (Pusryčiai, pietūs)

  Važiuosite į Singapūro oro uostą. Atskridę į Denpasarą, būsite pasitikti ir vyksite į Ubudą. Pakeliui aplankysite Tanah Lot šventyklą. Šis religinis kompleksas, stovintis ant uolos, rodos, pakyla iš vandenyno. Tai viena žinomiausių Balio šventyklų. Jei išverstume pažodžiui, pavadinimas reiškia „Žemė jūroje“. Šventykla stūkso ant uolos vandenyje ir pasiekti ją galima tik atoslūgio metu. Aplankysite Ubudo beždžionių mišką – šventą beždžionių prieglobsčio vietą. Apžiūrėsite tris miške stūksančias šventyklas, pastatytas XIV a. viduryje. Balio hinduistų religijoje beždžionės turi dvejopą simboliką: jos gali atstovauti tiek gėriui, tiek blogiui, todėl vietiniai šiuos gyvūnus ir myli, ir jų nekenčia. Jei nespėsite aplankyti Ubudo beždžionių miško, tai bus galima padaryti kitą dieną. Ubudas – šis miestas, apsuptas ryžių terasų, yra vienas svarbiausių traukos objektų Pietų Balyje. Tai kultūrinio turizmo vieta su nuostabiais šokių ir muzikos pasirodymais, rankdarbiais, šventyklomis ir daug kitų grožybių. Daugelis žmonių į Ubudą užsuka dienai ar dviem, tačiau nusprendžia pasilikti ilgėliau, todėl čia nesunku rasti įrengtą poilsio ir laisvalaikio infrastruktūrą. Tai vieta, kurioje galite geriau pažinti Balio kultūrą. Miestą supa šventyklos, senovinės vietovės ir kaimai. Žmonės čia daugiausia užsiima rankdarbiais, todėl pačiame Ubude ir aplinkiniuose rajonuose rasite įvairių ir įdomių meno vertybių, suvenyrų ir dovanų artimiesiems. Nakvynė viešbutyje Ubude.

  tanah lot temple2monkey

  Dienos akcentas

  UNESCO objektas Tanah Lot šventykla ir šventasis beždžionių miškas.

  5 DIENA. „BALINĖJIMAI“: BATŪRAS IR KAIMELIAI (Pusryčiai, pietūs)

  Po pusryčių vyksite į Gunung Kawi induistų šventyklą, kurioje gausu senovės baliečių gyvenimo būdą vaizduojančių akmeninių miniatiūrų. Taip pat keliausite į vieną žinomiausių šventyklų – Tirta Empul. Ji garsi dėl švento vandens baseino, kuriame Balio salos gyventojai atlieka sielos ir proto apsivalymo ritualus. Tuomet lauks kelionė į Kintamani regioną, esantį 1 450 m aukštyje. Oras čia daug gaivesnis, atsiveria kvapą gniaužiantys Batūro ugnikalnio ir ežero vaizdai. Išvysite nuostabius Abango kalnus, juodosios lavos laukus. Pietausite gėrėdamiesi Batūro ugnikalniu. Po pietų aplankysite autentikos kupiną Penglipurano miestelį, jame beveik nejusti šiuolaikinio gyvenimo įtakos. Grįšite į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Ubude.
  gunungkawitempletirtaempul

  Dienos akcentas

  Batūro ugnikalnio didybė ir Balio kaimelių autentika.

  6 DIENA. „BALINĖJIMAI“: ŠVENTYKLOS IR RYŽIŲ TERASOS (Pusryčiai, pietūs)

  Po pusryčių jūsų lauks gamtos apsuptas Bedugulo miestelis. Užsuksite į vietos turgų – čia prekystaliai lūžta nuo daugybės įvairiausių vaisių ir daržovių, tada keliausite į Ulundano šventyklą ežero saloje. Prie Bratano ežero, esančio kalnuose netoli Bedugulo, atsiveria geriausias Didžiosios Šivos vandens šventyklos, pastatytos 1663 m., vaizdas. Aplankysite Jatiluwiho gyvenvietę, kuri gali didžiuotis pačiu įspūdingiausiu ryžių pakrantės vaizdu visoje saloje ir seniausiomis ryžių terasomis, įtrauktomis į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Čia pietausite. Po pietų apsilankysite Mengwi šventykloje, o grįždami atgal į viešbutį pasisvečiuosite baliečių namuose. Nakvynė viešbutyje Ubude.

  plantacijosUlun Danu temple

  Dienos akcentai

  Subtiliausi pasaulyje ryžių terasų vingiai ir viešnagė pas baliečius.

  7 DIENA. „BALINĖJIMAI“ ČANDI DASOJE (Pusryčiai, pietūs)

  Po pusryčių aplankysite Motinos šventyklą, didžiausią induistų šventyklą Balyje, įsikūrusią Agungo ugnikalnio papėdėje. Pura Besakihas arba Motinos – šventykla, 1995 m. nominuota pakliūti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Pura Besakihas – pati svarbiausia, didžiausia ir švenčiausia hinduizmo šventykla Balyje. Ji stovi beveik 1 000 m aukštyje ant pietvakarinio Agungo kalno šlaito, nuo jo matomas žavingas Pietų Balio kraštovaizdis. Tai yra didžiulis 23 atskirų, tačiau susijusių šventyklų kompleksas. Svarbios šventyklos ceremonijos: didžiosios Panca Wali Krama apsivalymo ceremonijos, teoriškai rengiamos kas 10 metų, ir Eka Dasa Rudra ceremonija, vykstanti kas 100 metų. Pamatysite buvusius teismo rūmus, vadinamus Kertaghosa, tada Goa Lawah – unikalią induistų šventyklą, pastatytą šalia olos, teikiančios prieglobstį šimtams šikšnosparnių. Šventykla, dar žinoma kaip Šikšnosparnių urvas, kuriame gyvena tūkstančiai buldoginių šikšnosparnių. Pasak legendos, kai Klunkungas buvo valdomas iš Kusambos, princas Mengwis čia rado prieglobstį ir įžengė į urvą. Jo daugiau niekas nematė, kol jis išlindo beveik 20 km į šiaurę Pura Besakihe. Nuo to laiko niekas nebandė įžengti į urvą ir įrodyti, kad jis tikrai toks ilgas. Nakvynė viešbutyje Čandi Dasoje.

  Pura BesakihPura Besakihas

  Dienos akcentas

  Gražiausios Balio šventyklos.

  8 DIENA. ČANDI DASA–SANŪRAS (Pusryčiai, pietūs)

  Po pusryčių vyksite į vietos turgų, kur jūsų lauks virtuvės šefas! Galėsite patikrinti derybų įgūdžius ir pasinerti į šurmuliuojantį turgaus gyvenimą. Pakviesime į neilgą pasivaikščiojimą pėsčiomis. Prieš pasivaikščiojimą jums įteiksime kepurę ir bambukinę lazdą (jas būtina grąžinti). Pagal jūsų poreikius ar pageidavimus galima suplanuoti ilgesnį ir sudėtingesnį arba trumpesnį ir lengvesnį maršrutą. Per pasivaikščiojimą Sidemeno slėnyje atitrūksite nuo įprastos civilizacijos ir pažinsite autentišką, neskubantį Balį. Turistų mažai lankomame slėnyje pasijusite it jis priklausytų tik jums ir niekieno netrukdomi grožėsitės tapybišku kraštovaizdžiu. Eidami matysite dirbančius ūkininkus, jų kasdienę veiklą. Atrodo, kad čia laikas sustojo, o tradicijos išliko nuo seniausių laikų. Pamatysite egzotiškas plantacijas ir jų atspindį Balio kultūroje ir gastronomijoje. Slėnyje jums papasakos apie subako drėkinimo sistemą, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Kai oras giedras, atsiveria nuostabus vaizdas į aukščiausią Balio tašką – Agungo ugnikalnį, baliečių laikomą šventu. Persikelsite per upę ir sustosite prie natūraliai susiformavusio baseino, jame galėsite paplaukioti ar tiesiog mėgautis atpalaiduojančia atmosfera. Vėliau su virtuvės šefu vaikščiosite po ekologišką daržą ir sodą bei rinksite viską, ko dar gali prireikti gaminant valgį. Sužinosite apie egzotinius augalus, natūralų ūkininkavimą ir vaistažoles. Ir štai – laikas gaminti! Virtuvės šefas iš pradžių papasakos apie Baliui būdingus patiekalus, o jūs būsite jo asistentai ir drauge gaminsite vietos patiekalus. Tai išskirtinė galimybė praleisti laiką su vietos gyventojais ir geriau pažinti jų kultūrą bei tradicijas. Gamindami maistą naudosite autentiškus virtuvės reikmenis ir malkomis kūrenamą krosnį. Baliečiai jums papasakos, kaip dėl tokio gamybos būdo keičiasi patiekalų skonis. Palmių lapais galėsite serviruoti stalą ir kurti dekoracijas. Pasisvečiavę ir papietavę vyksite į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Sanūre.

  agagungcandidasa5

  Dienos akcentas

  Egzotiškos Balio plantacijos ir gastronominiai atradimai.

  9–11 DIENOS. SANŪRAS–POILSIS PRIE VANDENYNO (Pusryčiai)

  Laisvas laikas pasimėgauti balietiškais SPA malonumais. Patariame nepraleisti progos pasigrožėti Balio salos šokiais. Skambant tradicinėms dainoms, puošniais kostiumais pasipuošę atlikėjai demonstruoja dailius choreografinius judesius. Taip pat įspūdingos ugnies ir transo šokių bei muzikos dramos. Rekomenduojame išsinuomoti dviračius ir aktyviai praleisti dieną arba vykti į dramblių safarį.

  balisd

  12–13 DIENOS. DENPASARAS–TARPINIAI ORO UOSTAI–VILNIUS (Pusryčiai)

  Papusryčiausite viešbutyje ir vyksite į oro uostą. Skrydis Denpasaras–tarpiniai oro uostai–Vilnius.

  Į kainą įskaičiuota:

  • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
  • 10 nakvynių 3* viešbučiuose pažintinio turo metu ir 4* viešbutyje poilsio metu;
  • ekskursijos pagal programą;
  • maitinimas pagal programą: 10 pusryčių, 5 pietūs;
  • rusiškai kalbančio gido paslaugos Singapūre ir angliškai kalbančio gido paslaugos Balio saloje;
  • kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.

  Papildomos išlaidos:

  • skrydis į Singapūrą, į Balio salą ir atgal iš Balio salos (nuo 850 EUR);
  •  gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas;
  •  kelionių draudimas;
  • programoje nenumatytos ekskursijos;
  • fotografavimo ir filmavimo mokesčiai, jei yra;
  •  arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
  • asmeninės išlaidos.

  Pastabos:

  •  kelionės organizatorius pasilieka teisę prieš kelionę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
  •  kelionės organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, lėktuvų vėlavimas ar reiso anuliavimas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.;
  •  nakvynių skaičius – 10;
  •  viešbučių kategorijos (žvaigždutės) nurodytos pagal Indonezijos klasifikavimą;
  •  priemoka už apgyvendinimą poilsio metu Sanūre „Puri Santrian“ 4* Superior kambarys - 150 EUR/asm dviviečiame kambaryje.
  •  keliautojų skaičius – mažiausiai 12; nesurinkus mažiausio keliautojų skaičiaus, kaina perskaičiuojama;
  •  priemoka už vienvietį kambarį –499 EUR;
  •  pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės data ir kaina gali keistis;  nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo intensyvumo, sustojimų fotografuoti, papietauti, oro sąlygų, kelių būklės;  dėl ypatingų švenčių, nepalankaus oro, kelių uždarymo ar kitų force majeure priežasčių gali būti uždarytas įėjimas į tam tikrus objektus; nepanaudotos paslaugos nekompensuojamos;  lietingas sezonas nuo lapkričio iki kovo mėnesio;
  • rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų. Daugiau žr. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos svetainėje.

Reklaminis skydelis Pigūs lėktuvų bilietai.
Bilietai į visas pasaulio šalis!
Rezervuok greitai ir paprastai.
Rezervacijos internetu.

novaturas logo1

itaka 200

Užsakykite naujienlaiškį ir sužinosite naujienas anksčiausiai.

Egzotika

Paskutinės minutės pasiūlymas į Tailandą

 

Paskutinės minutės pasiūlymas į Tailandą
2018 vasario 10 - 25 d.
tik 855 EUR
 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Skrydis su Turkish Airlines VILNIUS-BANKOKAS-VILNIUS 2018 02 10 - 25
 • 13 nakvynių THE TRAIN RESORT AND SPA 4* viešbutyje.
 • Pervežimai iš/į oro uostą.
 • Pusryčiai.

Vietų skaičius ribotas!

Turite kitų pageidavimų? Kreipkitės ir mes juos įgyvendinsime.

Aplink Balio salą ir Singapūrą!

2018 m. Aplink Balio salą ir Singapūrą per dvylika dienų. (su grupe ir vadovu iš Lietuvos)

Beprotišku tempu šurmuliuojanti viena brangiausių ir turtingiausių pasaulyje miestų valstybių Singapūras. Ir Balis – paslaptinga rojaus Žemėje atogrąžų sala. Leiskitės į nuotykių kupiną kelionę!

Išvykstame 2018-03-17, 2018-07-15 ir 2018-11-10.

Kaina nuo 1279Eur (su pusryčiais).

Kelionėje:

 • Singapūras – didmiestis, daugybe aspektų lenkiantis kitus pasaulio miestus

 • 15 įdomiausių Balio salos vietų

 • Nepakartojamas poilsis ir atgaiva reginių bei naujų potyrių kolekcininkams Balyje

  bali

 •  

  Į Ameriką!

  Pažink Centrinę Ameriką: Meksika, Belizas ir Gvatemala (su vadovu iš Lietuvos)

  Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Gvatemala, Meksika, Belizas. 

  Egzotiškoji Centrinė Amerika, jus užburs savo ritmais, spalvingais kostiumais, vietiniais, mums vis dar mistiškais, papročiais, dievais ir ritualai, jaukiais kaimeliais ir žaliomis klaidžiomis džiunglėmis. Aplankysime netgi tris Centrinės Amerikos šalis. Meksiką, kur po ilgos kelionės galėsite atsigauti ilsėdamiesi prie jūros ir susipažinsite su įspūdingais senovės indėnų monumentais. Užsuksime į Belizą, kur galėsite pailsėti tropinėje Karibų pakrantėje, o pailsėję trauksime ieškoti naujų nuotykių Gvatemaloje, vienoje iš gražiausių šalių Centrinėje Amerikoje. Čia galima susitikti su tikrais indėnais, sudalyvauti mistiniuose ritualuose ir savo akimis pamatyti miestus kurie mena savo istorinius laikus. Jums labai pasisekė – kelionė vyksta gavėnios metu ir jūs tapsite spalvingo jos šventimo Gvatemaloje liudytojais. Prižadame, šios kelionės metu vos spėsite skaičiuoti įspūdžius!

  Kelionės trukmė 16dienų.

  Kaina su skrydžiu nuo 3729 Eur.

  Išvykstame 2018-03-13 ir 2018-10-26.

  Kelionės akcentai:

   • Nepakartojami UNESCO senovės majų kultūros miestai ir paminklai
   • Poilsis pire vandenyno Playa del Carmen
   • Centrinės Amerikos stebuklai, senotai ir Gvatemalos džiunglės
   • Marga vietinių gyventojų kultūra ir nuoširdžios šypsenos

    meksika
   • 1 DIENA

    LIETUVA-KANKUNAS

    Atvykus į Kankuno (Cancun) oro uostą mus pasitiks kelionės vadovas. Vyksime į Karmen paplūdimį (Playa del Carmen) - krištolinis vanduo, baltas smėlis, palmių šešėliai ir Penktoji Aveniu (Quinta Avenida) – visa tai čia traukia keliautojus, ištroškusius nepakartojamo ir šilto poilsio. Atvyksime vėlai vakare. Registracija viešbutyje ir poilsis.

    playa carmen

    Kerintis Marokas!

    Kerintys miestai su poilsiu Agadire (su vadovu iš Lietuvos).

    Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Marokas

    Marokas – turbūt didžiausių kontrastų, gražiausio kultūrinio palikimo ir mieliausių žmonių šalis Afrikoje. Aukšti kalnai, plačios dykumos, raižyta kranto linija ir vingiuojančių skersgatvių pilni senoviniai miestai palieka neišdildomą įspūdį. Ieškote vidinės harmonijos, norite pabėgti nuo kasdienybės, mėgstate pažinti naujas kultūras, o nepaprasto grožio saulėlydžius trokštate stebėti kiekvieną vakarą? Laikas krautis daiktus ir leistis į kontrastų bei naujų pažinčių kupiną kelionę po įspūdingąjį Afrikos perlą! 

    8 dienų kelionė, kaina nuo 998eur.

    Išvykstame 2018-03-14, 2018-09-19 ir 2018-09-30.

    marokas

    • 1 diena

     VILNIUS-AGADIRAS (vakarienė)

     Tiesioginis skrydis Vilnius - Agadiras. Atvyksime į Agadiro oro uostą, kur mus pasitiks mūsų partneriai ir palydės iki viešbučio. Nakvynė viešbutyje.

     Atrask spalvingąjį Tailandą!

     Spalvingasis Tailandas su poilsiu Patajoje ir Koh Chang saloje (su vadovu iš Lietuvos).

     Pažintinė-egzotinė 15 dienų kelionė lėktuvu.  Aplankomos šalys: Tailandas.

     Didžiuliai miestai, šurmuliuojantys turgūs, atpalaiduojantys masažai, puošnios šventyklos, egzotiškos džiunglės, balto smėlio paplūdimiai, smaragdinis vanduo... Taip, neklystate, visa tai – nuostabusis Tailandas, žavintis keliautojus pasakiško grožio salomis, pramogų gausa ir atpalaiduojančia ramybe. Jei galvoje sukasi mintys apie šiltus kraštus ir švelniai kutenančius saulės spindulius, o širdis ištroškusi naujų nuotykių, netikėtų pažinčių ar tiesiog atsipalaidavimo – ši šalis yra tai, ko trokštate! Tad laikas krautis lagaminą ir leistis į dar nepažintą pasaulio kampelį – labas, Tailande!

     Kaina su skrydžiu 1748 Eur.

     Išvykstame 2018-02-24 iki 2019-03-16. Datų labai daug!!

     thailand

Mus rasite

Pirmadienis - Penktadienis 8:00-18:00

Sekite ir čia

 

linked in

 

 

 

Mus lanko

Svetainėje lankosi 1112 svečių ir nėra prisijungusių narių

Visit Lithuania kviečia

keliauti savarankiškai ir gerokai pigiau.

Kaip ? Tai  – labai paprasta!

Pasinaudoję AVIA BILIETŲ REZERVACIJA randate patogiausius ir pigiausius skrydžius į abi puses,

BOOKING.com svetainėje suvedate skrydžio datas bei nurodote kiek asmenų keliauja. 
Sistema atrenka didžiulį sąrašą viešbučių, iš kurių surandate geriausią kainos ir kokybės santykį atitinkantį pasiūlymą. 

Nuomojatės automobilį  AUTO NUOMA arba pasirekate kitą Jums patogų keliavimo būdą.
Ir keliaujate ne tik po turistų pamėgtas vietas, bet ir ten, kur jie užsuka retai! 

Nepamirškite kelionės DRAUDIMO ir pasiimkite asmens dokumentus.

Pamėginkite patys, o kilus klausimams – skambinkite mums 

+370 5 2625 240  arba rašykite keliones@visitLithuania.net