P- Pn 8-18 val.    +370 5 2625 243
    +370 615 20462
 [email protected]

 

 

Esame patikimi Jūsų partneriai nuo 2001!                     

 

 

Kelionė į Filipinus - tūkstančių salų šalį!

Filipinai – tūkstančių salų kraštas ir nepamirštami įspūdžiai tiems, kurie ilgisi egzotikos, autentiškos gamtos, laukinių balto smėlio paplūdimių, kerinčiai žydrų lagūnų, spalvingo ir turtingo povandeninio pasaulio, vietinių gyventojų nuoširdumo ir užkrečiančio optimizmo, kolojininės kultūros įvairovės. Kai XVI a. pabaigoje Ispanija kolonizavo salas, pavadino jas Filipinais princo Pilypo II garbei. Tai atgaiva jūrų gėrybių, saldžiausių ir šviežiausių vaisių mėgėjams, rojus nardytojams, žvejams ir fotografijų mėgėjams.

Poilsinė - pažintinė 11d kelionė.

Datos nuo 2018-04-06 iki  2018-12-06 (datų daug) UŽSISAKYK 

Kaina nuo 857 Eur.

philippines travel

 

1 DIENA   MANILA

Atskridę į Manilą, sutvarkysite įvažiavimo į šalį formalumus ir vyksite į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Maniloje.

2 DIENA. MANILA – PALAVANO SALA (Pusryčiai)

Po pusryčių  vyksite į oro uostą skrydžiui į Puerto Princesą, esantį Palavano saloje. Pasitikimas ir pervežimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje  Puerto Princesoje.

3 DIENA.  PALAVANO SALA- POŽEMINĖ UPĖ  (Pusryčiai, Pietūs)

Po pusryčių Jūsų lauks plaukimas požemine upe, kuri 2011 m. lapkričio 11 d. yra įtraukta į naujausių septynių pasaulio gamtos stebuklų sąrašą. Tai viena ilgiausių požeminių upių pasaulyje, besitęsianti net 8,2 km. su didžiulėmis stalaktitų, stalagmitų formacijomis, aukštais požeminiais tuneliais, kai kur gali siekti ir 65 m. Pasigrožėję Palavano salos džiungliška atmosfera, patirtus įspūdžius atgaivinsite pietaudami. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje  Puerto Princesoje.

pozemine

4 DIENA.  PALAVANO SALA (Pusryčiai)

Laisvas laikas poilsiui prie jūros.

palawan

5 DIENA.  PALAVANO SALA- BORAKAJAUS SALA (Pusryčiai)

Po pusryčių išvyksite į oro uostą skrydžiui į Borokajaus salą. Pervežimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Borakajaus saloje. Žavinga Borakajaus sala yra viena iš geriausiai žinomų vietų pasaulyje. Jos ilgis neviršija 7 km ir čia Jus nerasite jokio viešo transporto – nebent motoroleriai su specialiais vežimais keliautojams. Saloje susipina platūs ir ilgi balto smėlio paplūdimiai, įspūdingos uolos ir vešlios atogrąžų džiunglės. Borakajus turi geriausius viešbučius ir SPA kompleksus, virš 200 restoranų ir barų, patiekiančius šviežiausias jūros gėrybes. Mėgstantys ypatingą prabangą čia galės pasimėgauti golfo žaidimu ar jodinėjimu arkliais. Borakajaus saloje taip pat galėsite pasinaudoti vienomis geriausių nardymo galimybių visuose Filipinuose.

boracay island 260

6-9 DIENOS. BORAKAJAUS SALA (Pusryčiai)

Laisvas laikas poilsiui prie jūros Borakajaus saloje. Nakvynė viešbutyje  Borakajaus saloje.

boracay

10 DIENA. BORAKAJAUS SALA – MANILA (Pusryčiai)

Po pusryčių išvyksite į oro uostą ir skrisite į Manilą. Pervežimas į viešbutį Maniloje, laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Maniloje.

manila

11 DIENA.   MANILA–TARPINIS ORO UOSTAS –VILNIUS (Pusryčiai,Pietūs)

Po pusryčių išvyksite į ekskursiją po Manilą - megapolį, kuriame patirsite neblėstančių įspūdžių. Pažintį su miestu pradėsite nuo komercinio bei finansinio rajono Makačio. Aplankysite pačiame Manilos centre esantį Rizalio parką, kuris yra labai svarbus Filipinų istorijai. Jis pavadintas nacionalinio didvyrio dr. José Rizalio, kovojusio su ispanų kolonizatoriais, vardu, nes šioje vietoje jam buvo įvykdyta mirties bausmė. Vėliau aplankysite miestą bastioną Intramurą, kuris keturis šimtmečius valdant ispanams buvo prekybos, mokslo, valdžios ir religijos centras. Antrojo pasaulinio karo metais bastionas buvo visiškai subombarduotas, skeveldrų nepaliesta išliko tik Šv. Augustino bažnyčia. Paskui vyksite į Santjago fortą – vieną žinomiausių vietų mieste. Čia iki mirties bausmės įvykdymo buvo įkalintas dr. J. Rizalis. Apžiūrėsite kinų kapines, garsėjančias kaip tam tikri mauzoliejai apartamentai. Kiekviename apartamente įrengtas vandentiekis ir elektra. Jie primena gyvenamuosius namus su virtuvėmis ir kitais kambariais. Pervežimas į oro uostą. Skrydis Manila –tarpinis oro uostas- Vilnius.

rizolmanilaa

Į kainą įskaičiuota:

 • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
 • 2 nakvynės Maniloje „New World Manila Bay“/Diamond Hotel Manila 4*, 3 nakvynės Palavane „Best Western Ivywall“/ Hue Hotel 4*, 5 nakvynės poilsio metu „Boracay Ocean Club Resort“ 4* nurodytuose  viešbučiuose arba panašiuose;
 • ekskursijos pagal programą ir įėjimo mokesčiai į programoje nurodytus objektus;
 • maitinimas pagal programą: 10 pusryčių, 2 pietūs;
 • angliškai kalbančio gido paslaugos pažintinio turo metu.

Papildomos išlaidos:

 • Lėktuvo bilietas į Filipinus ir atgal (nuo 810 €);
 • Vidiniai skrydžiai (nuo 350 €);
 • Manilos oro uosto išvykimo mokestis – (apie 17 $)
 • vietinių skrydžių oro uostų mokesčiai (jei yra);
 • gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas; medicininių išlaidų draudimas; neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimas;
 • mokesčiai už fotografavimą ir filmavimą turistiniuose objektuose (jei yra);
 • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 • asmeninės išlaidos.

Pastabos:

 • kelionės organizatorius pasilieka teisę prieš kelionę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
 • kelionės organizatorius pasilieka teisę keisti kelionės programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui: vizų pratęsimas, nauji lėktuvo bilietai, skiepai ir kt.;
 • pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės data ir kaina gali keistis;
 • keliautojų skaičius – mažiausiai 2 keliautojai;
 • nakvynių skaičius – 10 nakvynių;
 • priemoka už vienvietį kambarį – nuo 520 €;
 • nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo, oro sąlygų, kelių būklės;
 • rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų. Daugiau žr. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos svetainėje

Reklaminis skydelis Pigūs lėktuvų bilietai.
Bilietai į visas pasaulio šalis!
Rezervuok greitai ir paprastai.
Rezervacijos internetu.

novaturas logo1

itaka 200

botanika baneris2

 
 
 
 

Egzotika

TOLIMI KRAŠTAI SU GRŪDA. IRANAS.

IRANAS. Persija - Azijos paslaptys ir turtai su Grūda!

Super ekskliuzyvas! Puikiai įvertinta kelionė!

Kelionių gurmanams - patikrintas, atnaujintas ir optimizuotas maršrutas į masinio turizmo nenuniokotą, neatrastą ir vis dar nepasiektą šalį!

Kelionės trukmė: 13d. Kaina: nuo 1699 EUR

GARANTUOTAS IŠVYKIMAS! 2019 04 24 liko 5 vietos
Reikalinga pavienė moteris

Atostogos Fuerteventuroje

Atostogos Fuerteventuroje - ten, kur karaliauja laisvi vėjai ir energingas Atlanto vandenynas (Iš Vilniaus)

Kiek tik akys mato baltuoja tobuli paplūdimiai, glostomi Atlanto vandenyno bangų ir šildomi karštos ispaniškos saulės. Fuerteventura - sala, padedanti pajusti laisvę ir ramybę bei atsiriboti nuo amžinai skubančio pasaulio. Čia ypatingai laimingais pasijus įvairiausio plauko paplūdimių mylėtojai (ir visai nesvarbu, ar mėgstate tiesiog tinginiauti, ar pasikinkę vėją ir bangas gaudote adrenaliną). Saulė, baltas smėlis ir Atlanto vandenynas - tokia trilogija lydės Jus visos viešnagės Fuerteventuroje metu. Tad jei Jums kaip tik šito reikia - į šią salą su ITAKA LIETUVA galite nukeliauti labai paprastai, iš Vilniaus. Ar gali būti patogiau?

 
 

2019.01.07 - 2019.01.14 (7n.) Corralejo

Oasis Dunas 3* HB - 579 EUR/asm.

 
 
 

2019.01.07 - 2019.01.14 (7n.) Corralejo

Oasis Papagayo Sport & Family 3* AI - 649 EUR/asm.

MADAGASKARAS SU ITAKA

MADAGASKARAS - PASIEKIAMAS RANKA SU ITAKA LIETUVA

Keliaukite ir atraskite pasaulį, kuris vis dar turi kuo nustebinti. Ateinantį pavasarį siūlome aplankyti nepakartojamą MADAGASKARĄ, tiksliau - Bė salą, į kurią tiesiogiai iš Vilniaus skraidins komfortiški ir dideli Blue Panorama avialinijų lėktuvai Boeing 767. O kas Jūsų laukia Bė saloje? Atsakysime paprastai – atostogos lyg iš atviruko. Perdedame – sakysite Jūs... Nė kiek! Visi, kuriems teko lankytis šioje saloje, tarytum susitarę sako, jog tai – tobula sala tobuloms atostogoms. Unikali, išskirtinė, nepamirštama, dovanojanti nuostabų orą ir galimybę pasijusti atradėju. Tad nepraleiskite puikios progos atrasti šią salą ir ištyrinėti savo akimis!

 
 

2019.04.25 - 2019.05.03 (7n.) Nosy Be

Royal Beach 5* AI - 1234 EUR/asm.

 
 
 

2019.05.02 - 2019.05.10 (7n.) Nosy Be

Vanila & Spa 4* FB - 1334 EUR/asm.

 

Kelionė į KANADĄ - ALIASKĄ SU GRŪDA

Grūda


Didysis GRŪDOS turas po prancūziškąją Kanadą ir kalnų širdį – stulbinamo grožio Banfo, Džiaspero ir Joho nacionalinius parkus. 

Kelionė į KANADĄ - ALIASKĄ

Kelionės desertui – Kanados ir Aliaskos pakrančių kruizas!

Kelionės trukmė: 22d. Kaina nuo: 3599 EUR 
2019 05 21 - liko 4 vietos. Reikalinga pavienė moteris ir pavienis vyras

Kelionės topai:

 • Nepamirštama Toronto panorama iš „CN Tower“ televizijos bokšto.
 • Stebinantys savo didybe, žymiausi visame pasaulyje Niagaros kriokliai. Esant galimybei, kruizas „Maid of the Mist“ („Miglos Tarnaitė“) „Pasagos“ krioklio kaskados apačioje grožintis galingojo krioklio jėga. 
 • „1000-čio salų“ kruizas Kingstone – tai daugybė mažų salelių, skalaujamų Šventosios Lauryno upės vandenų.
 • Kanados Civilizacijos muziejus Otavoje.
 • Prancūziškasis Monrealis – 1976 m. XXI vasaros olimpinių žaidynių sostinė.
 • Kvebekas  - seniausias Šiaurės Amerikos miestas, kurio senamiestis – UNESCO paveldas.
 • Kalgaris – 1988 m. XV žiemos olimpinių žaidynių sostinė.
 • Pribloškiantys gamtos vaizdai BanfoDžiaspero ir Joho UNESCO paveldo nacionaliniuose parkuose.
 • Didingieji Šiaurės Amerikos Uoliniai kalnai.
 • Pasivažinėjimas ledynu Kolumbijos ledo laukuose.
 • Vankuveris – vienas gražiausių pasaulio miestų – 2010 m. XXI žiemos olimpinių žaidynių sostinė.
 • Vankuverio sala ir Britų Kolumbijos sostinė Viktorija bei garsieji „Butchart“ sodai.
 • Plaukimas vidine Aliaskos protaka tarp salų ir fiordų, besigrožint kalnų viršūnėmis, paslaptingomis įlankomis, nepaliesta gamta bei nuostabiu gyvūnijos pasauliu.
 • Skagvai - vadinamas „vartais į aukso laukus“, garsus aukso karštinę menančiais pastatais.
 • Ledynų įlanka – UNESCO pasaulio paveldas
 • Aliaskos sostinėje Džune - tik Aliaskai būdingas kraštovaizdis - fiordai, ledynai, ledo laukai.
 • Žygis baidarėmis pastovia dulksna gaubiamu fiordu, kopimas į Elnių kalną, didysis Aliaskos medkirčių pasirodymas, didžiausia ir įvariausia indėniškų totemų kolekcija – visa tai Jums pasiūlys Ketčikanas.
 • Įspūdingas „Exit“ ledynas Sevarde.

Aplink Balio salą ir Singapūrą!

2018 m. Aplink Balio salą ir Singapūrą per dvylika dienų. (su grupe ir vadovu iš Lietuvos)

Beprotišku tempu šurmuliuojanti viena brangiausių ir turtingiausių pasaulyje miestų valstybių Singapūras. Ir Balis – paslaptinga rojaus Žemėje atogrąžų sala. Leiskitės į nuotykių kupiną kelionę!

Išvykstame 2018-07-15 ir 2018-11-10. UŽSISAKYK 

Kaina nuo 1279Eur (su pusryčiais).

IMG 20180329 105949 resized 20180329 062044972 1

Kelionėje:

 • Singapūras – didmiestis, daugybe aspektų lenkiantis kitus pasaulio miestus

 • 15 įdomiausių Balio salos vietų

 • Nepakartojamas poilsis ir atgaiva reginių bei naujų potyrių kolekcininkams Balyje


 •  

Mus rasite

 • ___Odminiu 11, Vilnius LT-01122, Lithuania
 • ___+37 052 625240
 • ___+37 061 520462
 • ___+37 052 625242
 • ___[email protected]

Pirmadienis - Penktadienis 8:00-18:00

Sekite ir čia

 

linked in

 

 

 

Visit Lithuania kviečia

keliauti savarankiškai ir gerokai pigiau.

Kaip ? Tai  – labai paprasta!

Pasinaudoję AVIA BILIETŲ REZERVACIJA randate patogiausius ir pigiausius skrydžius į abi puses,

BOOKING.com svetainėje suvedate skrydžio datas bei nurodote kiek asmenų keliauja. 
Sistema atrenka didžiulį sąrašą viešbučių, iš kurių surandate geriausią kainos ir kokybės santykį atitinkantį pasiūlymą. 

Nuomojatės automobilį  AUTO NUOMA arba pasirekate kitą Jums patogų keliavimo būdą.
Ir keliaujate ne tik po turistų pamėgtas vietas, bet ir ten, kur jie užsuka retai! 

Nepamirškite kelionės DRAUDIMO ir pasiimkite asmens dokumentus.

Pamėginkite patys, o kilus klausimams – skambinkite mums 

+370 5 2625 240  arba rašykite [email protected]