P- Pn 8-18 val.    +370 5 2625 243
    +370 615 20462
 [email protected]

 

 

Esame patikimi Jūsų partneriai nuo 2001!                     

 

 

VIETNAMAS su kelionės vadovu iš Lietuvos!

VIETNAMAS - šalis, garsi giliomis kultūrinėmis tradicijomis, unikaliu kraštovaizdžiu, gero smėlio paplūdimiais. Ha Longo įlankos vaizdas įsirėš į atmintį visam likusiam gyvenimui, tai gamtos stebuklas su tūkstančiais iš vandens kyšančių salų, apaugusių tankiais džiunglių augalais, sukuriančių unikalų kraštovaizdį. Pasinerkite į Vietnamo kultūrą!

vietnamas

 

Šioje kelionėje kartu su kelionės vadovu iš Lietuvos Jūs pažinsite šiaurinį ir pietinį Vietnamą bei ilsėsitės pajūrio mieste Miu Ne. 

Kelionės data 2018-11-09 - 11-25 UŽSISAKYK 
Kelionės kaina nuo 1729 Eur.

1 DIENA Atvykimas į Hanoi

Atvykę į Hanoi Jūs važiuosite į viešbutį. Nakvynė Hanoi.

2 DIENA Hanoi - Ha Long

Ryte išvyksite iš Hanoi į Ha Long įlanką. Grožėsitės nesenstančiais ryžių laukais, stebėsite kaimo gyventojų kasdienybę. Atvykę į Ha Long, leisitės į kelionę laivu po nuostabaus grožio vadinamą „Mažojo drakono“ įlanką, susidariusią iš tūkstančių neįprastos formos kalkakmenių bei nedidelių urvų. Jūros gėrybių pietūs (įskaičiuoti) denyje. Vėliau turėsite galimybę pamatyti įspūdingą urvą, paplaukioti savarankiškai bei plaukti baidare (asmeninės išlaidos). Pamatysite plaukiojančius kaimus bei salynus iš arti. Vakarienė (įskaičiuota), laisvalaikis ir nakvynė laive.

 Ha Long Bay on a kayakryziulaukaiHa Long Bay10

3 DIENA Ha Long - Hanoi - Saigon

Plauksite laivu į įspūdingą Luon uolą, kurios viduryje natūraliai susidaręs apvalus baseinas. Grįšite į Ha Long salyną, kuriame yra daug mažų salų: “Gaidžio kovotojo uola”, “Smilkalų deginimo uola”, “ Jūros šuns uola”. Pietūs (įskaičiuoti). Apie 11val. atvykstate į Halongo prieplauką. Keliaujate į viešbutį Hanoi.  

Luon Caves Ha Long Bay

4 DIENA Hanoi miesto turas

Ryte vyksite aplankyti Chi Minh Komplekso, kuriame yra  Ba Dinh aikštė, Ho Chi Minh mauzoliejų. Pamatysite vieno aukšto koloną pagodą, kuri pastatyta 1049 metais. Vėliau vyksite į Budistų Tran Quoc pagodą prie “Vakarų ežero” (viena iš seniausių pagodų Vietname). Taip pat apsilankysite etnologijos muziejuje, išgirsite daugiau apie vietnamiečių kultūrą. Po pietų apsilankysite literatūros šventykloje, pamatysite pirmąjį Vietnamo universitetą pastatytą 1070 metais. Vyksite prie Hoan Kiem ežero bei pasigrožėsite Ngoc Son šventykla. Pasiūlymas - leiskitės į turą dviračiais Honoi senamiesčiu. Vakarop vyksite stebėti unikalų, išskirtinį vandens lėlių teatrą, tai yra tradicinis vietnamiečių menininis pasirodymas. Vakarienė ir nakvynė Hanoi.

chi minhtran quoc

5 DIENA Hanoi – Ninh Binh - Hoa Lu – Tam Coc - Hanoi

Iš Hanoi važiuojant į pietus už 90 kilometrų Jūs atsidursite Ninh Binhe. Šią vietą puošia daugybė visiems gerai žinomų peizažų, kuriuos sudaro Tam Coc urvai ir Hoa Lu senovės miestas su senomis šventyklomis. Vizitas Ninh Binhe prasidės nuo ekskursijos valtimi į Tam Coc, kur yra įspūdingas kalkakmenio kyšulys. Jis kyšo iš žalių ryžių laukų, kurie primena apie Kiniją ir Ha Long įlanką Vietname. Šis peizažas pavadintas „Halong-bay-on-land“. Kelionė  truks apie 2 valandas. Pasimėgausite pietumis (įskaičiuoti) vietiniame restorane prieš apsilankant prie Bich Dong pagodos, netoli Ngu Nhac kalno.  Ši ekskursija leis geriau sužinoti Vietnamo istoriją, o savo išvyką baigsite ant aukštos uolos, nuo kurios atsiveria nuostabus vaizdas. Grįžtate į Hanoi oro uostą skrydžiui į Saigoną.

ninh binh1Ninh Binh Tam vietnamninh

6 DIENA Saigon – Mekong Delta, My Tho – Ben Tre - Saigon

Išvyksite iš Saigono į Ben Tre –  Mekongo deltos širdis. Atvyksite į Ben Tre provinciją, iš kurios laivu plauksite pro nuostabius vingiuotus kanalus. Vėliau važiuosite motoriniais kartingais pro kaimus, stebėsite ryžių laukus, daržovių sodus, susipažinsite su šeima, kuri verčiasi ryžių popieriaus ir kokosų saldainių gamyba. Pietausite (įskaičiuota) restorane. Po trumpo poilsio irkluosite valtis vandens palmių upeliu. Vakare grįšite į Saigoną. Nakvynė Saigone.

BenTreryziu

7 DIENA Saigon miesto turas

Dieną pradėsite aplankydami du žymiausius  architektūrinius  statinius. pirmasis – Notre Dame Katedra, antrasis - Centrinis paštas. Nuo Katedros lengvai pasivaikščiodami Dong Khoi gatve pasieksite Operą. Kita lankytina vieta “Susijungimo rūmai”. tai yra pietų Vietnamo valdžios simbolis. 1975 balandžio 30 d. karas su Amerika baigėsi ir šiaurės Vietnamo armijos tankai įsiveržė pro šiuos vartus. Pamatysite karo kambarį, pobūvių salę ir prezidentinį darbo kabinetą. Po pietų vyksite į karo muziejų, jame susipažinsite su Vietnamo karo istorija. Vėliau vyksite į Cho Lon miestą, kiniečių kvartalą, pamatysite Thien Hau pagodą, kuri skirta jūrų deivei. Aplankysite Binh Tay parduotuvę, kurioje rasite visko nuo kepurių iki džiovintų kalmarų! Pasiūlymas - pajuskite gatvės “ritmą” dviračiais važinėdami siauromis gatvelėmis. Nakvynė Saigone.

notre dame cathedral 04central postCho Lon Saigon

8 DIENA Saigon – Cu Chi Tuneliai - Saigon

Ryte aplankysite Cu Chi tunelius. Tai vieninga tunelių sistema, išsiraičiusi apie 200 kilometrų po žeme. Šiuose rankomis kastuose tuneliuose gyveno kariai konfliktų metu. Grįšite į Saigoną. Laisvas laikas apsipirkimui senamiestyje. Netoliese Ben Than parduotuvės yra Saigono aikštė, An Dong plaza, Diamond plaza ir Thuong Xa Tax prekybvietės. Nakvynė Saigone. 

CCUCHI 2cu chi tunnels

9 DIENA Saigon – Mui Ne paplūdimys

Vyksite į Mui Ne paplūdimį. (4 valandų kelionė iki paplūdimio). Po įsiregistravimo laisvas laikas, poilsis. Nakvynė Mui Ne. 

mui ne vietnam 768x438mui ne

10-13 DIENA Mui Ne paplūdimio poilsis

Visas dienas ilsėsitės, laisvas laikas. Nakvynė Mui Ne. 

14 DIENA Mui Ne - Išvykimas

Po pusryčių išvykstate autobusu į Saigoną.  Nakvynė Saigone

15 DIENA Skrydis į Lietuvą

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA: 

- Skrydis Vilnius – Hanojus ir Saigonas – Vilnius (su persėdimu Stambule)
- 30 kg. registruotas bagažas
- Pervežimas iš/į oro uostą, kiti pervežimai 
- Kelionės vadovas iš Lietuvos
- Rusakalbis gidas
- Apgyvendinimas dviviečiuose kambariuose  3 - 4 žv. viešbučiuose (14 nakvynių)
- Maitinimas pagal programą (14 pusryčių + 5 pietūs + 2 vakarienės)
- Visų lankomų objektų įėjimai
- Iškvietimas atvykti į šalį

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA: 

- Vietnamo viza 25$
- Vidinis skrydis Hanojus - Saigonas. Orientacinė kaina 130 - 150 EUR

Reklaminis skydelis Pigūs lėktuvų bilietai.
Bilietai į visas pasaulio šalis!
Rezervuok greitai ir paprastai.
Rezervacijos internetu.

novaturas logo1

itaka 200

botanika baneris2

 
 
 
 

Egzotika

TOLIMI KRAŠTAI SU GRŪDA. IRANAS.

IRANAS. Persija - Azijos paslaptys ir turtai su Grūda!

Super ekskliuzyvas! Puikiai įvertinta kelionė!

Kelionių gurmanams - patikrintas, atnaujintas ir optimizuotas maršrutas į masinio turizmo nenuniokotą, neatrastą ir vis dar nepasiektą šalį!

Kelionės trukmė: 13d. Kaina: nuo 1699 EUR

GARANTUOTAS IŠVYKIMAS! 2019 04 24 liko 5 vietos
Reikalinga pavienė moteris

Atostogos Fuerteventuroje

Atostogos Fuerteventuroje - ten, kur karaliauja laisvi vėjai ir energingas Atlanto vandenynas (Iš Vilniaus)

Kiek tik akys mato baltuoja tobuli paplūdimiai, glostomi Atlanto vandenyno bangų ir šildomi karštos ispaniškos saulės. Fuerteventura - sala, padedanti pajusti laisvę ir ramybę bei atsiriboti nuo amžinai skubančio pasaulio. Čia ypatingai laimingais pasijus įvairiausio plauko paplūdimių mylėtojai (ir visai nesvarbu, ar mėgstate tiesiog tinginiauti, ar pasikinkę vėją ir bangas gaudote adrenaliną). Saulė, baltas smėlis ir Atlanto vandenynas - tokia trilogija lydės Jus visos viešnagės Fuerteventuroje metu. Tad jei Jums kaip tik šito reikia - į šią salą su ITAKA LIETUVA galite nukeliauti labai paprastai, iš Vilniaus. Ar gali būti patogiau?

 
 

2019.01.07 - 2019.01.14 (7n.) Corralejo

Oasis Dunas 3* HB - 579 EUR/asm.

 
 
 

2019.01.07 - 2019.01.14 (7n.) Corralejo

Oasis Papagayo Sport & Family 3* AI - 649 EUR/asm.

MADAGASKARAS SU ITAKA

MADAGASKARAS - PASIEKIAMAS RANKA SU ITAKA LIETUVA

Keliaukite ir atraskite pasaulį, kuris vis dar turi kuo nustebinti. Ateinantį pavasarį siūlome aplankyti nepakartojamą MADAGASKARĄ, tiksliau - Bė salą, į kurią tiesiogiai iš Vilniaus skraidins komfortiški ir dideli Blue Panorama avialinijų lėktuvai Boeing 767. O kas Jūsų laukia Bė saloje? Atsakysime paprastai – atostogos lyg iš atviruko. Perdedame – sakysite Jūs... Nė kiek! Visi, kuriems teko lankytis šioje saloje, tarytum susitarę sako, jog tai – tobula sala tobuloms atostogoms. Unikali, išskirtinė, nepamirštama, dovanojanti nuostabų orą ir galimybę pasijusti atradėju. Tad nepraleiskite puikios progos atrasti šią salą ir ištyrinėti savo akimis!

 
 

2019.04.25 - 2019.05.03 (7n.) Nosy Be

Royal Beach 5* AI - 1234 EUR/asm.

 
 
 

2019.05.02 - 2019.05.10 (7n.) Nosy Be

Vanila & Spa 4* FB - 1334 EUR/asm.

 

Kelionė į KANADĄ - ALIASKĄ SU GRŪDA

Grūda


Didysis GRŪDOS turas po prancūziškąją Kanadą ir kalnų širdį – stulbinamo grožio Banfo, Džiaspero ir Joho nacionalinius parkus. 

Kelionė į KANADĄ - ALIASKĄ

Kelionės desertui – Kanados ir Aliaskos pakrančių kruizas!

Kelionės trukmė: 22d. Kaina nuo: 3599 EUR 
2019 05 21 - liko 4 vietos. Reikalinga pavienė moteris ir pavienis vyras

Kelionės topai:

 • Nepamirštama Toronto panorama iš „CN Tower“ televizijos bokšto.
 • Stebinantys savo didybe, žymiausi visame pasaulyje Niagaros kriokliai. Esant galimybei, kruizas „Maid of the Mist“ („Miglos Tarnaitė“) „Pasagos“ krioklio kaskados apačioje grožintis galingojo krioklio jėga. 
 • „1000-čio salų“ kruizas Kingstone – tai daugybė mažų salelių, skalaujamų Šventosios Lauryno upės vandenų.
 • Kanados Civilizacijos muziejus Otavoje.
 • Prancūziškasis Monrealis – 1976 m. XXI vasaros olimpinių žaidynių sostinė.
 • Kvebekas  - seniausias Šiaurės Amerikos miestas, kurio senamiestis – UNESCO paveldas.
 • Kalgaris – 1988 m. XV žiemos olimpinių žaidynių sostinė.
 • Pribloškiantys gamtos vaizdai BanfoDžiaspero ir Joho UNESCO paveldo nacionaliniuose parkuose.
 • Didingieji Šiaurės Amerikos Uoliniai kalnai.
 • Pasivažinėjimas ledynu Kolumbijos ledo laukuose.
 • Vankuveris – vienas gražiausių pasaulio miestų – 2010 m. XXI žiemos olimpinių žaidynių sostinė.
 • Vankuverio sala ir Britų Kolumbijos sostinė Viktorija bei garsieji „Butchart“ sodai.
 • Plaukimas vidine Aliaskos protaka tarp salų ir fiordų, besigrožint kalnų viršūnėmis, paslaptingomis įlankomis, nepaliesta gamta bei nuostabiu gyvūnijos pasauliu.
 • Skagvai - vadinamas „vartais į aukso laukus“, garsus aukso karštinę menančiais pastatais.
 • Ledynų įlanka – UNESCO pasaulio paveldas
 • Aliaskos sostinėje Džune - tik Aliaskai būdingas kraštovaizdis - fiordai, ledynai, ledo laukai.
 • Žygis baidarėmis pastovia dulksna gaubiamu fiordu, kopimas į Elnių kalną, didysis Aliaskos medkirčių pasirodymas, didžiausia ir įvariausia indėniškų totemų kolekcija – visa tai Jums pasiūlys Ketčikanas.
 • Įspūdingas „Exit“ ledynas Sevarde.

Aplink Balio salą ir Singapūrą!

2018 m. Aplink Balio salą ir Singapūrą per dvylika dienų. (su grupe ir vadovu iš Lietuvos)

Beprotišku tempu šurmuliuojanti viena brangiausių ir turtingiausių pasaulyje miestų valstybių Singapūras. Ir Balis – paslaptinga rojaus Žemėje atogrąžų sala. Leiskitės į nuotykių kupiną kelionę!

Išvykstame 2018-07-15 ir 2018-11-10. UŽSISAKYK 

Kaina nuo 1279Eur (su pusryčiais).

IMG 20180329 105949 resized 20180329 062044972 1

Kelionėje:

 • Singapūras – didmiestis, daugybe aspektų lenkiantis kitus pasaulio miestus

 • 15 įdomiausių Balio salos vietų

 • Nepakartojamas poilsis ir atgaiva reginių bei naujų potyrių kolekcininkams Balyje


 •  

Mus rasite

 • ___Odminiu 11, Vilnius LT-01122, Lithuania
 • ___+37 052 625240
 • ___+37 061 520462
 • ___+37 052 625242
 • ___[email protected]

Pirmadienis - Penktadienis 8:00-18:00

Sekite ir čia

 

linked in

 

 

 

Visit Lithuania kviečia

keliauti savarankiškai ir gerokai pigiau.

Kaip ? Tai  – labai paprasta!

Pasinaudoję AVIA BILIETŲ REZERVACIJA randate patogiausius ir pigiausius skrydžius į abi puses,

BOOKING.com svetainėje suvedate skrydžio datas bei nurodote kiek asmenų keliauja. 
Sistema atrenka didžiulį sąrašą viešbučių, iš kurių surandate geriausią kainos ir kokybės santykį atitinkantį pasiūlymą. 

Nuomojatės automobilį  AUTO NUOMA arba pasirekate kitą Jums patogų keliavimo būdą.
Ir keliaujate ne tik po turistų pamėgtas vietas, bet ir ten, kur jie užsuka retai! 

Nepamirškite kelionės DRAUDIMO ir pasiimkite asmens dokumentus.

Pamėginkite patys, o kilus klausimams – skambinkite mums 

+370 5 2625 240  arba rašykite [email protected]