P- Pn 8-18 val.    +370 5 2625 243
    +370 615 20462
 [email protected]

 

 

Esame patikimi Jūsų partneriai nuo 2001!                     

 

 

VIETNAMAS su kelionės vadovu iš Lietuvos!

VIETNAMAS - šalis, garsi giliomis kultūrinėmis tradicijomis, unikaliu kraštovaizdžiu, gero smėlio paplūdimiais. Ha Longo įlankos vaizdas įsirėš į atmintį visam likusiam gyvenimui, tai gamtos stebuklas su tūkstančiais iš vandens kyšančių salų, apaugusių tankiais džiunglių augalais, sukuriančių unikalų kraštovaizdį. Pasinerkite į Vietnamo kultūrą!

vietnamas

 

Šioje kelionėje kartu su kelionės vadovu iš Lietuvos Jūs pažinsite šiaurinį ir pietinį Vietnamą bei ilsėsitės pajūrio mieste Miu Ne. 

Kelionės data 2018-11-09 - 11-25 UŽSISAKYK 
Kelionės kaina nuo 1729 Eur.

1 DIENA Atvykimas į Hanoi

Atvykę į Hanoi Jūs važiuosite į viešbutį. Nakvynė Hanoi.

2 DIENA Hanoi - Ha Long

Ryte išvyksite iš Hanoi į Ha Long įlanką. Grožėsitės nesenstančiais ryžių laukais, stebėsite kaimo gyventojų kasdienybę. Atvykę į Ha Long, leisitės į kelionę laivu po nuostabaus grožio vadinamą „Mažojo drakono“ įlanką, susidariusią iš tūkstančių neįprastos formos kalkakmenių bei nedidelių urvų. Jūros gėrybių pietūs (įskaičiuoti) denyje. Vėliau turėsite galimybę pamatyti įspūdingą urvą, paplaukioti savarankiškai bei plaukti baidare (asmeninės išlaidos). Pamatysite plaukiojančius kaimus bei salynus iš arti. Vakarienė (įskaičiuota), laisvalaikis ir nakvynė laive.

 Ha Long Bay on a kayakryziulaukaiHa Long Bay10

3 DIENA Ha Long - Hanoi - Saigon

Plauksite laivu į įspūdingą Luon uolą, kurios viduryje natūraliai susidaręs apvalus baseinas. Grįšite į Ha Long salyną, kuriame yra daug mažų salų: “Gaidžio kovotojo uola”, “Smilkalų deginimo uola”, “ Jūros šuns uola”. Pietūs (įskaičiuoti). Apie 11val. atvykstate į Halongo prieplauką. Keliaujate į viešbutį Hanoi.  

Luon Caves Ha Long Bay

4 DIENA Hanoi miesto turas

Ryte vyksite aplankyti Chi Minh Komplekso, kuriame yra  Ba Dinh aikštė, Ho Chi Minh mauzoliejų. Pamatysite vieno aukšto koloną pagodą, kuri pastatyta 1049 metais. Vėliau vyksite į Budistų Tran Quoc pagodą prie “Vakarų ežero” (viena iš seniausių pagodų Vietname). Taip pat apsilankysite etnologijos muziejuje, išgirsite daugiau apie vietnamiečių kultūrą. Po pietų apsilankysite literatūros šventykloje, pamatysite pirmąjį Vietnamo universitetą pastatytą 1070 metais. Vyksite prie Hoan Kiem ežero bei pasigrožėsite Ngoc Son šventykla. Pasiūlymas - leiskitės į turą dviračiais Honoi senamiesčiu. Vakarop vyksite stebėti unikalų, išskirtinį vandens lėlių teatrą, tai yra tradicinis vietnamiečių menininis pasirodymas. Vakarienė ir nakvynė Hanoi.

chi minhtran quoc

5 DIENA Hanoi – Ninh Binh - Hoa Lu – Tam Coc - Hanoi

Iš Hanoi važiuojant į pietus už 90 kilometrų Jūs atsidursite Ninh Binhe. Šią vietą puošia daugybė visiems gerai žinomų peizažų, kuriuos sudaro Tam Coc urvai ir Hoa Lu senovės miestas su senomis šventyklomis. Vizitas Ninh Binhe prasidės nuo ekskursijos valtimi į Tam Coc, kur yra įspūdingas kalkakmenio kyšulys. Jis kyšo iš žalių ryžių laukų, kurie primena apie Kiniją ir Ha Long įlanką Vietname. Šis peizažas pavadintas „Halong-bay-on-land“. Kelionė  truks apie 2 valandas. Pasimėgausite pietumis (įskaičiuoti) vietiniame restorane prieš apsilankant prie Bich Dong pagodos, netoli Ngu Nhac kalno.  Ši ekskursija leis geriau sužinoti Vietnamo istoriją, o savo išvyką baigsite ant aukštos uolos, nuo kurios atsiveria nuostabus vaizdas. Grįžtate į Hanoi oro uostą skrydžiui į Saigoną.

ninh binh1Ninh Binh Tam vietnamninh

6 DIENA Saigon – Mekong Delta, My Tho – Ben Tre - Saigon

Išvyksite iš Saigono į Ben Tre –  Mekongo deltos širdis. Atvyksite į Ben Tre provinciją, iš kurios laivu plauksite pro nuostabius vingiuotus kanalus. Vėliau važiuosite motoriniais kartingais pro kaimus, stebėsite ryžių laukus, daržovių sodus, susipažinsite su šeima, kuri verčiasi ryžių popieriaus ir kokosų saldainių gamyba. Pietausite (įskaičiuota) restorane. Po trumpo poilsio irkluosite valtis vandens palmių upeliu. Vakare grįšite į Saigoną. Nakvynė Saigone.

BenTreryziu

7 DIENA Saigon miesto turas

Dieną pradėsite aplankydami du žymiausius  architektūrinius  statinius. pirmasis – Notre Dame Katedra, antrasis - Centrinis paštas. Nuo Katedros lengvai pasivaikščiodami Dong Khoi gatve pasieksite Operą. Kita lankytina vieta “Susijungimo rūmai”. tai yra pietų Vietnamo valdžios simbolis. 1975 balandžio 30 d. karas su Amerika baigėsi ir šiaurės Vietnamo armijos tankai įsiveržė pro šiuos vartus. Pamatysite karo kambarį, pobūvių salę ir prezidentinį darbo kabinetą. Po pietų vyksite į karo muziejų, jame susipažinsite su Vietnamo karo istorija. Vėliau vyksite į Cho Lon miestą, kiniečių kvartalą, pamatysite Thien Hau pagodą, kuri skirta jūrų deivei. Aplankysite Binh Tay parduotuvę, kurioje rasite visko nuo kepurių iki džiovintų kalmarų! Pasiūlymas - pajuskite gatvės “ritmą” dviračiais važinėdami siauromis gatvelėmis. Nakvynė Saigone.

notre dame cathedral 04central postCho Lon Saigon

8 DIENA Saigon – Cu Chi Tuneliai - Saigon

Ryte aplankysite Cu Chi tunelius. Tai vieninga tunelių sistema, išsiraičiusi apie 200 kilometrų po žeme. Šiuose rankomis kastuose tuneliuose gyveno kariai konfliktų metu. Grįšite į Saigoną. Laisvas laikas apsipirkimui senamiestyje. Netoliese Ben Than parduotuvės yra Saigono aikštė, An Dong plaza, Diamond plaza ir Thuong Xa Tax prekybvietės. Nakvynė Saigone. 

CCUCHI 2cu chi tunnels

9 DIENA Saigon – Mui Ne paplūdimys

Vyksite į Mui Ne paplūdimį. (4 valandų kelionė iki paplūdimio). Po įsiregistravimo laisvas laikas, poilsis. Nakvynė Mui Ne. 

mui ne vietnam 768x438mui ne

10-13 DIENA Mui Ne paplūdimio poilsis

Visas dienas ilsėsitės, laisvas laikas. Nakvynė Mui Ne. 

14 DIENA Mui Ne - Išvykimas

Po pusryčių išvykstate autobusu į Saigoną.  Nakvynė Saigone

15 DIENA Skrydis į Lietuvą

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA: 

- Skrydis Vilnius – Hanojus ir Saigonas – Vilnius (su persėdimu Stambule)
- 30 kg. registruotas bagažas
- Pervežimas iš/į oro uostą, kiti pervežimai 
- Kelionės vadovas iš Lietuvos
- Rusakalbis gidas
- Apgyvendinimas dviviečiuose kambariuose  3 - 4 žv. viešbučiuose (14 nakvynių)
- Maitinimas pagal programą (14 pusryčių + 5 pietūs + 2 vakarienės)
- Visų lankomų objektų įėjimai
- Iškvietimas atvykti į šalį

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA: 

- Vietnamo viza 25$
- Vidinis skrydis Hanojus - Saigonas. Orientacinė kaina 130 - 150 EUR

Reklaminis skydelis Pigūs lėktuvų bilietai.
Bilietai į visas pasaulio šalis!
Rezervuok greitai ir paprastai.
Rezervacijos internetu.

novaturas logo1

itaka 200

Užsakykite naujienlaiškį ir sužinosite naujienas anksčiausiai.

Egzotika

Svajonių Afrika.

12 dienų pažintinė kelionė aplankant Pietų Afrikos Respubliką, Zimbabvę, Botsvaną, Namibiją. Su vadovu iš Lietuvos.

Kas nesvajojo vaikystėje apie Afriką? Saulė, palmės, krokodilai, liūtai, beždžionės... Kas dar? Nuostabi pirmapradė gamta, neapsakomas kultūrų mišinys, įspūdžių kaleidoskopas, laukinių gyvūnų įvairovė, saviti vietinių gyventojų namai, subtilaus skonio vynas, tautų stiprybė, šaltas kontrastų dušas – ir visa tai vienoje kelionėje.

A herd of Zebra grazing at sunrise in Etosha Namibia Koprovat

Kelionėje:

 • Vienas iš pasaulio gamtos stebuklų – Viktorijos krioklys
 • Pietų Afrikos Respublikos gražuolis Keiptaunas
 • Nuotykių skonis Čobės nacionaliniame parke Botsvanoje
 • Kirstenbosch botanikos sodas – vienas iš septynių nuostabiausių pasaulio botanikos sodų
 • Kvapą gniaužianti Keiptauno panorama, atsiverianti nuo Stalo kalno
 • Pasaulyje itin vertinami deimantai
 • Gerosios Vilties kyšulys ir jo gamtos rezervatas
 • Griežtai saugomi akiniuotieji pingvinai

Išvykstame 2018-11-16 UŽSISAKYK 

Kaina nuo 2575 Eur

VIETNAMAS su kelionės vadovu iš Lietuvos!

VIETNAMAS - šalis, garsi giliomis kultūrinėmis tradicijomis, unikaliu kraštovaizdžiu, gero smėlio paplūdimiais. Ha Longo įlankos vaizdas įsirėš į atmintį visam likusiam gyvenimui, tai gamtos stebuklas su tūkstančiais iš vandens kyšančių salų, apaugusių tankiais džiunglių augalais, sukuriančių unikalų kraštovaizdį. Pasinerkite į Vietnamo kultūrą!

vietnamas

 

Šioje kelionėje kartu su kelionės vadovu iš Lietuvos Jūs pažinsite šiaurinį ir pietinį Vietnamą bei ilsėsitės pajūrio mieste Miu Ne. 

Kelionės data 2018-11-09 - 11-25 UŽSISAKYK 
Kelionės kaina nuo 1729 Eur.

Kelionė į Filipinus - tūkstančių salų šalį!

Filipinai – tūkstančių salų kraštas ir nepamirštami įspūdžiai tiems, kurie ilgisi egzotikos, autentiškos gamtos, laukinių balto smėlio paplūdimių, kerinčiai žydrų lagūnų, spalvingo ir turtingo povandeninio pasaulio, vietinių gyventojų nuoširdumo ir užkrečiančio optimizmo, kolojininės kultūros įvairovės. Kai XVI a. pabaigoje Ispanija kolonizavo salas, pavadino jas Filipinais princo Pilypo II garbei. Tai atgaiva jūrų gėrybių, saldžiausių ir šviežiausių vaisių mėgėjams, rojus nardytojams, žvejams ir fotografijų mėgėjams.

Poilsinė - pažintinė 11d kelionė.

Datos nuo 2018-04-06 iki  2018-12-06 (datų daug) UŽSISAKYK 

Kaina nuo 857 Eur.

philippines travel

Gamtos grožis egzotiniuose kraštuose


Gvatemala, Hondūras ir Salvadoras — išlikusio Majų pasaulio širdis

Pažintinė kelionė su grupe ir vadovu iš Lietuvos
Išvykimas: 2018 11 15 
Trukmė: 14 d.


nuo 2029 € + skrydis  UŽSISAKYK 

Malaizija, Borneo sala ir Singapūras — gyvenimo ir gamtos fejerija

Pažintinė EKO kelionė su vadovu iš Lietuvos
Išvykimas: 2018 10 06
Trukmė: 13 d.


nuo 1779 € + skrydis
UŽSISAKYK 
Madagaskaras — neatrastas ir užburiantis

Pažintinė kelionė su grupe ir vadovu iš Lietuvos
Išvykimas: 2018 10 05
Trukmė: 14 d.


nuo 2190 € + skrydis
UŽSISAKYK 
Indonezija — archipelago paslaptys

Pažintinė kelionė su grupe ir vadovu iš Lietuvos
Išvykimas: 2018 10 27
Trukmė: 18 d.


nuo 2999 € + skrydis
UŽSISAKYK 
 

Aplink Balio salą ir Singapūrą!

2018 m. Aplink Balio salą ir Singapūrą per dvylika dienų. (su grupe ir vadovu iš Lietuvos)

Beprotišku tempu šurmuliuojanti viena brangiausių ir turtingiausių pasaulyje miestų valstybių Singapūras. Ir Balis – paslaptinga rojaus Žemėje atogrąžų sala. Leiskitės į nuotykių kupiną kelionę!

Išvykstame 2018-07-15 ir 2018-11-10. UŽSISAKYK 

Kaina nuo 1279Eur (su pusryčiais).

IMG 20180329 105949 resized 20180329 062044972 1

Kelionėje:

 • Singapūras – didmiestis, daugybe aspektų lenkiantis kitus pasaulio miestus

 • 15 įdomiausių Balio salos vietų

 • Nepakartojamas poilsis ir atgaiva reginių bei naujų potyrių kolekcininkams Balyje


 •  

Mus rasite

 • ___Odminiu 11, Vilnius LT-01122, Lithuania
 • ___+37 052 625240
 • ___+37 061 520462
 • ___+37 052 625242
 • ___[email protected]

Pirmadienis - Penktadienis 8:00-18:00

Sekite ir čia

 

linked in

 

 

 

Visit Lithuania kviečia

keliauti savarankiškai ir gerokai pigiau.

Kaip ? Tai  – labai paprasta!

Pasinaudoję AVIA BILIETŲ REZERVACIJA randate patogiausius ir pigiausius skrydžius į abi puses,

BOOKING.com svetainėje suvedate skrydžio datas bei nurodote kiek asmenų keliauja. 
Sistema atrenka didžiulį sąrašą viešbučių, iš kurių surandate geriausią kainos ir kokybės santykį atitinkantį pasiūlymą. 

Nuomojatės automobilį  AUTO NUOMA arba pasirekate kitą Jums patogų keliavimo būdą.
Ir keliaujate ne tik po turistų pamėgtas vietas, bet ir ten, kur jie užsuka retai! 

Nepamirškite kelionės DRAUDIMO ir pasiimkite asmens dokumentus.

Pamėginkite patys, o kilus klausimams – skambinkite mums 

+370 5 2625 240  arba rašykite [email protected]