P- Pn 8-18 val.    +370 5 2625 243
    +370 615 20462
 [email protected]

 

 

Esame patikimi Jūsų partneriai nuo 2001!                     

 

 

Svajonių Afrika.

12 dienų pažintinė kelionė aplankant Pietų Afrikos Respubliką, Zimbabvę, Botsvaną, Namibiją. Su vadovu iš Lietuvos.

Kas nesvajojo vaikystėje apie Afriką? Saulė, palmės, krokodilai, liūtai, beždžionės... Kas dar? Nuostabi pirmapradė gamta, neapsakomas kultūrų mišinys, įspūdžių kaleidoskopas, laukinių gyvūnų įvairovė, saviti vietinių gyventojų namai, subtilaus skonio vynas, tautų stiprybė, šaltas kontrastų dušas – ir visa tai vienoje kelionėje.

A herd of Zebra grazing at sunrise in Etosha Namibia Koprovat

Kelionėje:

 • Vienas iš pasaulio gamtos stebuklų – Viktorijos krioklys
 • Pietų Afrikos Respublikos gražuolis Keiptaunas
 • Nuotykių skonis Čobės nacionaliniame parke Botsvanoje
 • Kirstenbosch botanikos sodas – vienas iš septynių nuostabiausių pasaulio botanikos sodų
 • Kvapą gniaužianti Keiptauno panorama, atsiverianti nuo Stalo kalno
 • Pasaulyje itin vertinami deimantai
 • Gerosios Vilties kyšulys ir jo gamtos rezervatas
 • Griežtai saugomi akiniuotieji pingvinai

Išvykstame 2018-11-16 UŽSISAKYK 

Kaina nuo 2575 Eur

1 DIENA. SKRYDIS VILNIUS – TARPINIS ORO UOSTAS – JOHANESBURGAS – VIKTORIJOS KRIOKLYS

2 DIENA. VIKTORIJOS KRIOKLYS

Atskridę į Viktorijos krioklio miestą (Zimbabvė), sutvarkysite įvažiavimo į šalį formalumus ir trumpam vyksite į viešbutį. Vėliau keliausite prie vakarėjančios Zambezės upės. Plaukdami kruiziniu laivu, mėgausitės saulėlydžio peizažu, galėsite pamatyti vandenyje gulinčių begemotų ir kitų pakrantėse upės vandeniu troškulį malšinančių gyvūnų. Aplinką pagyvins Afrikos jūrinio erelio riksmai, nutilsiantys leidžiantis saulei. Ramiai pasimėgausite Afrikos saulėlydžiu. Nakvynė viešbutyje Viktorijos krioklio mieste.

Dienos akcentas

zimbabwe cruise2

Romantiškas saulėlydžio kruizas Zambezės upe.

3 DIENA. VIKTORIJOS KRIOKLYS (ZIMBABVĖ IR ZAMBIJA) (Pusryčiai)

Po pusryčių keliausite į Viktorijos Krioklio nacionalinį parką. Zimbabvės ir Zambijos pasienyje yra vienas garsiausių pasaulio krioklių – didingas 1885 m. anglų keliautojo Davido Livingstone’o atrastas Viktorijos krioklys, dažnai vadinamas vienu iš septynių gamtos stebuklų. Per gilų įtrūkį uolienose ant Zambijos ir Zimbabvės sienos ramiosios Zimbabvės upės vanduo krinta iš 108,3 m aukščio ir užima net 1,6 km plotį. Krisdamas vanduo sukelia didžiulį, tik per didžiausias sausras išsisklaidantį rūką ir garsų šniokštimą. Ne veltui vietinės gentys šį krioklį pavadino „griaudėjančiais dūmais“. Norintieji vėliau galės apžiūrėti Viktorijos krioklį iš Zambijos pusės (papildomas mokestis už vizą – 50 USD, mokama vietoje). Vakare už papildomą mokestį siūloma vakarienė ir tradicinis pramoginis renginys autentiškame afrikiečių restorane „The Boma“. Ten galėsite paragauti tradicinių Afrikos patiekalų ir dalyvauti amazulų genties būgnininkų ir šokėjų pasirodyme (apie 60 USD). Nakvynė viešbutyje Viktorijos krioklio mieste.

Dienos akcentas

victoriaVictoria Falls sunrise

Viktorijos krioklys, UNESCO objektas, – toks, kokį įsivaizdavote, tik dar didingesnis.

4 DIENA. VIKTORIJOS KRIOKLYS – ČOBĖS NACIONALINIS PARKAS (Pusryčiai, pietūs, vakarienė)

Po pusryčių vyksite su angliškai kalbančiu vairuotoju į Botsvaną. Šios šalies gyvenimo lygis yra vienas aukštesnių Pietų Afrikoje, nes čia gausu tokių mineralinių išteklių kaip varis, sidabras, nikelis ir deimantai. Penktadalį Botsvanos teritorijos sudaro saugomi nacionaliniai parkai ir rezervatai. Čia filmuojama dauguma televizijos programų, skirtų gyvūnams ir jų gyvenimo būdui natūralioje gamtoje, laisvėje, tyrinėti. Sutvarkę įvažiavimo į šalį formalumus, vyksite į lodžiją apsistoti. Po pietų leisitės į safarį arba kruizą Čobės nacionaliniame parke. Šis parkas užima 11 700 kv. km plotą ir žavi gausiausia Botsvanoje laukinės gamtos įvairove. Turėsite puikią galimybę susipažinti su laukiniu Afrikos gyvenimu. Parkas žinomas ir dėl ypač intensyvios migruojančių dramblių populiacijos, čia gyvena zebrų, liūtų, žirafų, raganosių ir kitų gyvūnų. Vakarienė ir nakvynė lodžijoje netoli Čobės upės kranto.

Dienos akcentas

chobechobe national park wildlife

Laukinė gamta Čobės nacionaliniame parke.

5 DIENA. BOTSVANA – NAMIBIJOS KAIMAS – BOTSVANA (Pusryčiai, pietūs, vakarienė)

Po ankstyvų pusryčių persikelsite valtele per Čobės upę ir, sutvarkę pasienio formalumus (apie 10 USD), keliausite pėsčiomis į tipišką Namibijos kaimelį, išsidėsčiusį aplink milžinišką baobabą. Kaimelio gyventojai verčiasi geriau, nes gali parduoti rankų darbo dirbinių čia užsukantiems turistams. Grįžę į Botsvaną, papietausite lodžijoje ir turėsite laisvo laiko – galėsite vykti į vakarinį safarį kartu su kitais turistais arba atsiduoti ramiam gamtos ritmui ir stebėti aplinką. Vakarienė ir nakvynė lodžijoje Botsvanoje.

Dienos akcentas

baobab e1368625744537Namibia Ombalantu Baobab Baum

Namibijos kaimelis milžiniško baobabo paunksnėje.

6 DIENA. BOTSVANA – JOHANESBURGAS – KEIPTAUNAS (Pusryčiai)

Po pusryčių važiuosite į Kasanės (Botsvana) oro uostą ir skrisite per Johanesburgą į Keiptauną (Pietų Afrikos Respublika, PAR) – miestą, įsikūrusį netoli Gerosios Vilties kyšulio, vadinamajame Kapo regione, ir laikomą vyno bei deimantų sostine. Tai piečiausias Afrikos miestas, esantis paatogrąžių klimato zonoje, ir gražiausias PAR miestas. Keiptauno vietovė buvo pirmoji europiečių įkurta gyvenvietė Pietų Afrikoje. Dabar tvirtinama, kad šios vietovės žavesys pranoksta visus lūkesčius. Atskridę sutvarkysite įvažiavimo į šalį formalumus ir vyksite į viešbutį. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Keiptaune.

botsvana

 7 DIENA. KEIPTAUNAS (Pusryčiai, pietūs)

Po pusryčių – apžvalginė ekskursija po 1652 m. olandų įkurtą Keiptauną. Jame išliko daug istorinių pastatų, iš jų – senasis olandų fortas, daug kitų olandų ir britų kolonijos laikų pastatų. Ekskursijos metu, esant palankiam orui, kelsitės keltuvu į vieno seniausių kalnų pasaulyje ir miesto simbolio Stalo kalno viršūnę, nuo jos atsiveria nuostabus vaizdas į Gerosios Vilties kyšulį. Jį BBC apibūdino kaip vietą, kurią tiesiog būtina pamatyti. Pietūs. ApsilankysiteKirstenbosch nacionaliniame botanikos sode, užimančiame net 36 ha plotą Stalo kalno papėdėje. Čia auga apie 7 tūkst. rūšių augalų, dalis jų – reti ir šiame regione nykstantys. Žiemos sode sukaupti įvairūs Afrikos žemyno augalai, atvirame plote daugiausia auga Kapo regiono, dažnai vadinamo floristų rojumi, augalai. Akį traukia protėjų, nacionalinių PAR gėlių, kolekcija. Apsilankysite Deimantų muziejuje ir daugiau sužinosite apie 3 mlrd. metų deimantų istoriją, pradedant nuo jų formavimosi sąlygų ir baigiant galutiniu akmens, jau tapusio papuošalu, poliravimu. Nakvynė viešbutyje Keiptaune.

cape town south africacapetown

Nuvažiuotas atstumas apie 100 km.

Dienos akcentas

Keiptaunas – olandų įkurtas, deimantų išgarsintas.

8 DIENA. GEROSIOS VILTIES KYŠULYS (Pusryčiai, pietūs)

Po pusryčių – visos dienos kelionė į Gerosios Vilties kyšulį. Ši vieta laikoma vienu gražiausių šios šalies kampelių ir romantiškiausia vieta pasaulyje. Išvykos metu pamatysite įspūdingų kraštovaizdžių, grakščiai gamtos įrėmintų gyvenviečių: Camps Bay, Hout Bay, Saimons Tauną. Susimaišęs dviejų galingų Atlanto ir Indijos vandenynų šaltas it ledas ir šiltas vanduo suformavo unikalią pakrančių aplinką. Čia galima rasti daugiau nei tūkstantį skirtingų augalų rūšių, daugiau nei 250 paukščių rūšių, babuinų (pavianų). Šių šunbeždžionių šeimos primatų maistas – vaisiai, šaknys, vabzdžiai, medus, moliuskai, todėl atoslūgių metu juos galima pamatyti prie pat vandens renkančius moliuskus arba tiesiog sėdinčius pakelėse ir stebinčius lekiantį gyvenimą. Nuo kyšulio Cape Point Gerosios Vilties Kyšulio gamtos rezervate atsiveria vienas žaviausių vaizdų pasaulyje. Čia pasijusite tarsi stovėdami ant pasaulio krašto. Žiemą ir pavasarį galima išvysti banginių, grįžtančių į šiltus vandenis atsivesti ir auginti jauniklių. Grįždami į Keiptauną Indijos vandenyno pakrante sustosite nuostabiame paplūdimyje Boulders. Jame labai dažnai galima pamatyti akiniuotųjų pingvinų. Akiniuotieji pingvinai – vienintelė pingvinų rūšis, gyvenanti Afrikoje. Šie pingvinai užauga iki 60–70 cm, sveria 2,5–3 kg ir sulaukia net iki 20 metų. Afrikos pingvinai dažnai vadinami pingvinais asilais (dėl jų skleidžiamų garsų), juodakojais arba tiesiog Afrikos pingvinais. Tai itin reti paukščiai, kuriems dėl vertingų kiaušinių nuo XX a. pradžios gresia išnykti. Manoma, kad po 15 m. jų gali visiškai nebelikti. Keliaudami pro įspūdingus Pietų Keiptauno priemiesčius, grįšite į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Keiptaune.

Nuvažiuotas atstumas apie 200 km.

Dienos akcentas

gerosioscampsbay

 

Pasaulio kraštas – Gerosios Vilties kyšulys, UNESCO objektas.

9 DIENA. VYNO KELIAI (Pusryčiai, pietūs)

Po pusryčių – pusės dienos ekskursija Vyno keliu po garsiuosius Pietų Afrikos vynuogynus. Pietų Afrika patenka į didžiausių vyno gamintojų pasaulyje dešimtuką. Istorija prasidėjo daugiau nei prieš 350 m., kai Keiptaune apsistoję miesto įkūrėjai olandai pagamino pirmąjį vyną. Apie 90 proc. puikaus skonio gėrimo paruošiama Kapo regione – šios srities klimatas idealiai tinka vynininkystei. Seni, šimtmečius menantys vyno ūkiai natūraliai įsilieja į kraštovaizdį ir suformuoja nuostabaus grožio peizažus. Gerai pasaulyje žinomuose vyno ūkiuose degustuosite vyno. Pamatysite nuostabų kalnų apsuptą miestelį Franschhoek, kuriame yra keletas geriausių Pietų Afrikos restoranų, apsilankysite Stelenbose. Šio miestelio pasididžiavimas – gerai išsaugotas olandų kolonijinis paveldas. Grįžus į Keiptauną – laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Keiptaune.

Nuvažiuotas atstumas apie 200 km.

Dienos akcentas

south african vineyardsFranschhoek

Vyno degustacija – PAR vyno istorija viename laše.

10 DIENA. KEIPTAUNAS (Pusryčiai)

Po pusryčių – laisvas laikas arba už papildomą mokestį siūlomos įvairios ekskursijos: nardymas su rykliais, jūros akvariumas, stručių ferma, safaris privačiame parke, skrydžiai sraigtasparniu virš Kapo pusiasalio ir pan. Nakvynė viešbutyje Keiptaune.

capetowna

11 – 12 DIENOS. KEIPTAUNAS – JOHANESBURGAS – TARPINIS ORO UOSTAS – VILNIUS (Pusryčiai)

Po pusryčių – laisvas laikas. Apie vidurdienį vyksite į oro uostą. Skrydis Keiptaunas–Johanesburgas–tarpinis oro uostas–Vilnius.

Reklaminis skydelis Pigūs lėktuvų bilietai.
Bilietai į visas pasaulio šalis!
Rezervuok greitai ir paprastai.
Rezervacijos internetu.

novaturas logo1

itaka 200

Užsakykite naujienlaiškį ir sužinosite naujienas anksčiausiai.

Egzotika

Svajonių Afrika.

12 dienų pažintinė kelionė aplankant Pietų Afrikos Respubliką, Zimbabvę, Botsvaną, Namibiją. Su vadovu iš Lietuvos.

Kas nesvajojo vaikystėje apie Afriką? Saulė, palmės, krokodilai, liūtai, beždžionės... Kas dar? Nuostabi pirmapradė gamta, neapsakomas kultūrų mišinys, įspūdžių kaleidoskopas, laukinių gyvūnų įvairovė, saviti vietinių gyventojų namai, subtilaus skonio vynas, tautų stiprybė, šaltas kontrastų dušas – ir visa tai vienoje kelionėje.

A herd of Zebra grazing at sunrise in Etosha Namibia Koprovat

Kelionėje:

 • Vienas iš pasaulio gamtos stebuklų – Viktorijos krioklys
 • Pietų Afrikos Respublikos gražuolis Keiptaunas
 • Nuotykių skonis Čobės nacionaliniame parke Botsvanoje
 • Kirstenbosch botanikos sodas – vienas iš septynių nuostabiausių pasaulio botanikos sodų
 • Kvapą gniaužianti Keiptauno panorama, atsiverianti nuo Stalo kalno
 • Pasaulyje itin vertinami deimantai
 • Gerosios Vilties kyšulys ir jo gamtos rezervatas
 • Griežtai saugomi akiniuotieji pingvinai

Išvykstame 2018-11-16 UŽSISAKYK 

Kaina nuo 2575 Eur

VIETNAMAS su kelionės vadovu iš Lietuvos!

VIETNAMAS - šalis, garsi giliomis kultūrinėmis tradicijomis, unikaliu kraštovaizdžiu, gero smėlio paplūdimiais. Ha Longo įlankos vaizdas įsirėš į atmintį visam likusiam gyvenimui, tai gamtos stebuklas su tūkstančiais iš vandens kyšančių salų, apaugusių tankiais džiunglių augalais, sukuriančių unikalų kraštovaizdį. Pasinerkite į Vietnamo kultūrą!

vietnamas

 

Šioje kelionėje kartu su kelionės vadovu iš Lietuvos Jūs pažinsite šiaurinį ir pietinį Vietnamą bei ilsėsitės pajūrio mieste Miu Ne. 

Kelionės data 2018-11-09 - 11-25 UŽSISAKYK 
Kelionės kaina nuo 1729 Eur.

Kelionė į Filipinus - tūkstančių salų šalį!

Filipinai – tūkstančių salų kraštas ir nepamirštami įspūdžiai tiems, kurie ilgisi egzotikos, autentiškos gamtos, laukinių balto smėlio paplūdimių, kerinčiai žydrų lagūnų, spalvingo ir turtingo povandeninio pasaulio, vietinių gyventojų nuoširdumo ir užkrečiančio optimizmo, kolojininės kultūros įvairovės. Kai XVI a. pabaigoje Ispanija kolonizavo salas, pavadino jas Filipinais princo Pilypo II garbei. Tai atgaiva jūrų gėrybių, saldžiausių ir šviežiausių vaisių mėgėjams, rojus nardytojams, žvejams ir fotografijų mėgėjams.

Poilsinė - pažintinė 11d kelionė.

Datos nuo 2018-04-06 iki  2018-12-06 (datų daug) UŽSISAKYK 

Kaina nuo 857 Eur.

philippines travel

Gamtos grožis egzotiniuose kraštuose


Gvatemala, Hondūras ir Salvadoras — išlikusio Majų pasaulio širdis

Pažintinė kelionė su grupe ir vadovu iš Lietuvos
Išvykimas: 2018 11 15 
Trukmė: 14 d.


nuo 2029 € + skrydis  UŽSISAKYK 

Malaizija, Borneo sala ir Singapūras — gyvenimo ir gamtos fejerija

Pažintinė EKO kelionė su vadovu iš Lietuvos
Išvykimas: 2018 10 06
Trukmė: 13 d.


nuo 1779 € + skrydis
UŽSISAKYK 
Madagaskaras — neatrastas ir užburiantis

Pažintinė kelionė su grupe ir vadovu iš Lietuvos
Išvykimas: 2018 10 05
Trukmė: 14 d.


nuo 2190 € + skrydis
UŽSISAKYK 
Indonezija — archipelago paslaptys

Pažintinė kelionė su grupe ir vadovu iš Lietuvos
Išvykimas: 2018 10 27
Trukmė: 18 d.


nuo 2999 € + skrydis
UŽSISAKYK 
 

Aplink Balio salą ir Singapūrą!

2018 m. Aplink Balio salą ir Singapūrą per dvylika dienų. (su grupe ir vadovu iš Lietuvos)

Beprotišku tempu šurmuliuojanti viena brangiausių ir turtingiausių pasaulyje miestų valstybių Singapūras. Ir Balis – paslaptinga rojaus Žemėje atogrąžų sala. Leiskitės į nuotykių kupiną kelionę!

Išvykstame 2018-07-15 ir 2018-11-10. UŽSISAKYK 

Kaina nuo 1279Eur (su pusryčiais).

IMG 20180329 105949 resized 20180329 062044972 1

Kelionėje:

 • Singapūras – didmiestis, daugybe aspektų lenkiantis kitus pasaulio miestus

 • 15 įdomiausių Balio salos vietų

 • Nepakartojamas poilsis ir atgaiva reginių bei naujų potyrių kolekcininkams Balyje


 •  

Mus rasite

 • ___Odminiu 11, Vilnius LT-01122, Lithuania
 • ___+37 052 625240
 • ___+37 061 520462
 • ___+37 052 625242
 • ___[email protected]

Pirmadienis - Penktadienis 8:00-18:00

Sekite ir čia

 

linked in

 

 

 

Visit Lithuania kviečia

keliauti savarankiškai ir gerokai pigiau.

Kaip ? Tai  – labai paprasta!

Pasinaudoję AVIA BILIETŲ REZERVACIJA randate patogiausius ir pigiausius skrydžius į abi puses,

BOOKING.com svetainėje suvedate skrydžio datas bei nurodote kiek asmenų keliauja. 
Sistema atrenka didžiulį sąrašą viešbučių, iš kurių surandate geriausią kainos ir kokybės santykį atitinkantį pasiūlymą. 

Nuomojatės automobilį  AUTO NUOMA arba pasirekate kitą Jums patogų keliavimo būdą.
Ir keliaujate ne tik po turistų pamėgtas vietas, bet ir ten, kur jie užsuka retai! 

Nepamirškite kelionės DRAUDIMO ir pasiimkite asmens dokumentus.

Pamėginkite patys, o kilus klausimams – skambinkite mums 

+370 5 2625 240  arba rašykite [email protected]