P- Pn 8-18 val.    +370 5 2625 243
    +370 615 20462
 [email protected]

 

 

Esame patikimi Jūsų partneriai nuo 2001!                     

 

 

O gal į Portugaliją?!

2018 m. / Pažintinė kelionė į Portugaliją – slaptą Europos rojų.

Nuo bangų daužomų skardžių, uolų ir jų arkų bei ramių paplūdimių į Atlanto tolius žvelgianti Portugalija dovanoja senovės miestų romantiką, tamplierių paslaptis, piligrimystės dvasią ir jūros teikiamus malonumus.

8 dienų kelionė, kaina nuo 789eur.

Išvykstame 2018-05-07 ir 2018-10-01.

savarankiska kelione i portugalija 06020609 skrydis ir 7 n viesbutyje tik

Kelionėje:

 • Ornamentų gausa elegantiškoje Lisabonoje
 • Fatima – vienas svarbiausių pasaulyje katalikų piligrimų miestų
 • Pasakiškas fėjų ir burtininkų miestas Sintra
 • Rokos kyšulys – labiausiai į vakarus nutolęs žemyno taškas.

1 DIENA. SKRYDIS VILNIUS – TARPINIS ORO UOSTAS – LISABONA 

Atskridę į Lisaboną būsite pasitikti ir vyksite į viešbutį. Laisvas laikas. Vakare, esant galimybei, už papildomą mokestį siūlome vakarieniauti nacionaliniame portugalų restorane, kur išgirsite magišką fado dainavimą (port. fado –„lemtis“). Šis muzikos žanras įsigalėjo Lisabonoje XIX amžiuje. Manoma, kad tai išvykusių jūreivių moterų dainos, kuriomis jos perduoda pasauliui svarbiausią emocinį išgyvenimą – ilgesį. Teigiama, kad fado muzika randa kelią į klausytojo sielą, net jeigu jis visiškai nesupranta portugalų kalbos. Nakvynė viešbutyje Lisabonoje.

lisabona 790x363

2 DIENA. LISABONA (pusryčiai) 

Po pusryčių vyksite į ekskursiją po Portugalijos sostinę – susipažinsite su istoriniu miesto centru, išsaugojusiu unikalią senovės dvasią. Pamatysite Baixa – Lisabonos centrą, rekonstruotą iš griuvėsių po 1755 m. žemės drebėjimo pagal markizo de Pombalo įsakymą, Nepriklausomybės prospektą, rėminamą kaštonų alėjų, Restauratorių aikštę su granito obelisku, kuris pastatytas 1886 m. išsivadavimui iš Ispanijos ekspansijos paminėti, Rossio aikštę, papuoštą gražiais bronzos fontanais ir spalvingomis gėlėmis, karaliaus Petro IV statulą ir Dona Maria II nacionalinio teatro pastatą, Prekybos aikštę, kurioje XV–XVII a. buvo didinga pilis, pastatyta karaliaus Emanuelio. Pasigrožėsite vienu elegantiškiausių XVI a. Lisabonos paminklų – Belemo bokštu bei įspūdingu granito paminklu Atradėjams. Užsuksite į Šv. Jeronimo vienuolyną. Paragausite tradicinių pyragėlių Pasteis de Nata. Paklaidžiosite viduramžių dvasia alsuojančio Alfama kvartalo siaurų gatvelių, akligatvių ir stačių laiptų labirintu, šiek tiek primenančiu šiaurės Afrikos miestus. Nakvynė viešbutyje Lisabonoje.

lisbona

rossio

Dienos akcentai

Lisabonos magija – siauros gatvelės, laiptų labirintai, gardūs pyragėliai Pasteis de Nata. 

3 DIENA. LISABONA – TOMARAS – KOIMBRA (pusryčiai)

Po pusryčių vyksite į žavųjį Tomaro miestelį Nabauno upės pakrantėje (140 km nuo Lisabonos). Jis buvo įkurtas dar rekonkistos laikais ir kelis amžius buvo didingo Tamplierių ordino nuosavybė, kaip ir Kristaus ordino vienuolynas, pastatytas 1160 metais. Apžiūrėsite paslapties šydu apgaubtą tamplierių vienuolyną, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Manoma, kad būtent čia ir paslėptas šventasis Gralis. Ekskursija po daugelio poetų aprašytą buvusią Portugalijos sostinę Koimbrą, įsikūrusią prie Mondego upės. Aplankysite seniausią 1290 m. įkurtą šalies universitetą, jo įspūdingą biblioteką su puikiais barokiniais paauksuoto medžio baldais bei aktų salę, tvirtovę primenančią senąją romanišką katedrą. Pavakarę atvyksite į Portą. Nakvynė viešbutyje.

vienuol

Dienos akcentas

Gralio paslaptis saugantis Kristaus ordino vienuolynas, UNESCO objektas.

4 DIENA. BRAGA – GIMARAINSAS – PORTAS (pusryčiai)

Pasimėgavę pusryčiais vyksite į Bragą, laikomą religiniu Portugalijos centru. Į šiaurę nuo Porto esantį Bragos miestą romėnai buvo pavertę imperijos provincijos Galicijos sostine. Vėliau užplūdę maurai jį visiškai sugriovė. Miestą atgavę krikščionys nusprendė parodyti visą savo religijos galybę. Bažnyčios, bazilikos, varpinės, koplyčios tiesiog lipa viena ant kitos, o jų viduje – žvakidžių, Kristaus paveikslų ir rožinių galybė. Vėliau lankysite Gimarainsą. IX a. įkurtas miestas buvo pirmoji Portugalijos sostinė ir neretai vadinamas miestu, kuriame gimė portugalų tauta. Pasivaikščiosite viduramžius menančiomis siauromis gatvelėmis. Nakvynė viešbutyje Porte.

braga

Dienos akcentas

Religinis centras Braga – bažnyčių, bazilikų, varpinių ir koplyčių mozaika.

5 DIENA. PORTAS (pusryčiai)

Pusryčiai. Ši diena skirta pažinčiai su Portu, išsidėsčiusiu ant stačių kalvų abiejuose Duero upės krantuose: upės delta su puikiais paplūdimiais ir didingais tiltais, gražioji Aliados gatvė ir São Bento stotis. Ir, žinoma, Ribeira – senojo Porto siaurų gatvelių labirintas ir krantinė. Esant galimybei, apsilankysite Bolsoje – tai neoklasikiniai XIX a. rūmai, išsiskiriantys pompastika. Juose kadaise buvo įsikūrusi Porto birža. Prabanga juntama ir rūmų viduje – ypač išpuoštas arabiškasis kambarys, primenantis Granados Alhambros rūmų Ispanijoje stilių. Užsuksite į turtingiausią Porte Šv. Pranciškaus bažnyčią su auksu tviskančiais barokiniais altoriais. Portas, labai spalvingas miestas, nepaliks abejingų. Už papildomą mokestį siūlome apsilankyti garsiuosiuose vyno rūsiuose, kur jūsų lauks vyno, portveino degustacija. Nakvynė viešbutyje Porte.

portas

Dienos akcentas

Spalvų ir geros nuotaikos miestas Portas.

6 DIENA. BATALIJA – NAZARĖ – FATIMA (pusryčiai)

Pusryčiai. Vyksite į Bataliją, kur aplankysite vieną įstabiausių Europos gotikos šedevrų – Batalijos vienuolyną. Šviesaus kalkakmenio vienuolynas buvo pastatytas istorinei Jono I pergalei 1385 m. pagerbti. Vienuolyne, Įkūrėjo koplyčioje, ilsisi Jono I, jo anglės žmonos Filipos iš Lankasterio ir jų sūnaus Henriko Jūrininko palaikai. Keliausite į Nazarę, vieną vaizdingiausių Portugalijos žvejų kaimelių. Vėliau vyksite į Fatimą – piligrimų miestą, apgaubtą tikėjimo ir religingumo aureole. Teigiama, kad 1917 m. vietiniams vaikams čia apsireiškė Dievo Motina. 1930 m. šis stebuklas buvo oficialiai pripažintas bažnyčios. Aplankysite Mergelės Marijos šventyklą. Nakvynė viešbutyje.

fatima portugal

Dienos akcentai

Didingas viduramžių aidas Batalijos vienuolynas ir Fatima – šiuolaikinių piligrimų miestas.

7 DIENA. ÓBIDOS – SINTRA – ROKOS KYŠULYS (pusryčiai) 

Po pusryčių vyksite į nuotakų miestą Óbidosą – vieną žavingiausių Portugalijos miestelių, apsuptą viduramžių tvirtovės sienų. Apžiūrėsite XVIII a. pastatytus tvirtovės vartus, dengtus glaistytomis plytelėmis, pasivaikščiosite siauromis akmenimis grįstomis gatvėmis su akinamai baltais namais, sustosite prie gotikos ir renesanso epochos bažnyčių, iš kurių savo grožiu išsiskiria Švč. Mergelės bažnyčia. Vyksite į žavųjį miestelį Sintrą, viduramžiais buvusį Portugalijos karalių vasaros rezidencija. Šią vietą buvo pamėgę bohemos atstovai – poetai ir rašytojai. Sintros apylinkių gamta buvo neišsenkamas XIX a. romantiškosios menininkų kartos įkvėpimo šaltinis. Aplankysite Karalių rūmus, pasivaikščiosite po patrauklų senamiestį. Vėliau keliausite į Rokos kyšulį – labiausiai į vakarus nutolusį Europos žemyno tašką. Šioje vietoje atsiveria nepakartojama panorama į „pasaulio kraštą“. Nakvynė viešbutyje.

sintra

Dienos akcentai

Menininkų meka Sintra ir galimybė pasėdėti ant pasaulio krašto Rokos kyšulyje.

8 DIENA. LISABONA – TARPINIS ORO UOSTAS – VILNIUS (pusryčiai) 

Pusryčiai. Būsite nuvežti į oro uostą skrydžiui.

Į kainą įskaičiuota:

 • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
 • 7 nakvynės 3* viešbučiuose;
 • ekskursijos pagal programą;
 • maitinimas pagal programą: 7 pusryčiai;
 • rusiškai kalbančio gido paslaugos pažintinio turo metu;
 • kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.

Papildomos išlaidos:

 • lėktuvo bilietas į Portugaliją ir atgal (nuo 300 €);
 • gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas;
 • kelionių draudimas;
 • papildomos ekskursijos;
 • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams (apie 30 €);
 • asmeninės išlaidos.

Pastabos:

 • kelionės organizatorius pasilieka teisę prieš kelionę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
 • kelionės organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.;
 • nakvynių skaičius – 7;
 • keliautojų skaičius – mažiausiai 14; nesurinkus mažiausio keliautojų skaičiaus ir keliautojams sutikus, grupė gali vykti be kelionės vadovo, kaina perskaičiuojama;
 • nesurinkus mažiausio keliautojų skaičiaus, pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės data ir kaina gali keistis;
 • priemoka už vienvietį kambarį – xxx €;
 • nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo, oro sąlygų, kelių būklės;
 • rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų.

Reklaminis skydelis Pigūs lėktuvų bilietai.
Bilietai į visas pasaulio šalis!
Rezervuok greitai ir paprastai.
Rezervacijos internetu.

novaturas logo1

itaka 200

Užsakykite naujienlaiškį ir sužinosite naujienas anksčiausiai.

Egzotika

Gamtos grožis egzotiniuose kraštuose

 
Gvatemala, Hondūras ir Salvadoras — išlikusio Majų pasaulio širdis

Pažintinė kelionė su grupe ir vadovu iš Lietuvos
Išvykimas: 2018 11 15 
Trukmė: 14 d.


nuo 2029 € + skrydis
Malaizija, Borneo sala ir Singapūras — gyvenimo ir gamtos fejerija

Pažintinė EKO kelionė su vadovu iš Lietuvos
Išvykimas: 2018 10 06
Trukmė: 13 d.


nuo 1779 € + skrydis
Madagaskaras — neatrastas ir užburiantis

Pažintinė kelionė su grupe ir vadovu iš Lietuvos
Išvykimas: 2018 10 05
Trukmė: 14 d.


nuo 2190 € + skrydis
Indonezija — archipelago paslaptys

Pažintinė kelionė su grupe ir vadovu iš Lietuvos
Išvykimas: 2018 10 27
Trukmė: 18 d.


nuo 2999 € + skrydis
 

Puikus pasiūlymas į Vietnamą su GRŪDA!

   
Grūda

Skrydis su geriausiomis Europoje oro linijomis - TURKISH AIRLINES!
Su profesionaliu kelionės vadovu iš Lietuvos!

VIETNAMO MOZAIKA - visas Vietnamas vienos kelionės metu

Kelionės trukmė: 15d. Kaina nuo: 1565 EUR

GARANTUOTAS IŠVYKIMAS! 2018 10 19 - liko 6 vietos

Tarptautinis skrydis TIK 750 EUR! AKCIJA vyksta iki 2018 03 20.

Aplink Balio salą ir Singapūrą!

2018 m. Aplink Balio salą ir Singapūrą per dvylika dienų. (su grupe ir vadovu iš Lietuvos)

Beprotišku tempu šurmuliuojanti viena brangiausių ir turtingiausių pasaulyje miestų valstybių Singapūras. Ir Balis – paslaptinga rojaus Žemėje atogrąžų sala. Leiskitės į nuotykių kupiną kelionę!

Išvykstame 2018-03-17, 2018-07-15 ir 2018-11-10.

Kaina nuo 1279Eur (su pusryčiais).

Kelionėje:

 • Singapūras – didmiestis, daugybe aspektų lenkiantis kitus pasaulio miestus

 • 15 įdomiausių Balio salos vietų

 • Nepakartojamas poilsis ir atgaiva reginių bei naujų potyrių kolekcininkams Balyje

  bali

 •  

  Į Ameriką!

  Pažink Centrinę Ameriką: Meksika, Belizas ir Gvatemala (su vadovu iš Lietuvos)

  Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Gvatemala, Meksika, Belizas. 

  Egzotiškoji Centrinė Amerika, jus užburs savo ritmais, spalvingais kostiumais, vietiniais, mums vis dar mistiškais, papročiais, dievais ir ritualai, jaukiais kaimeliais ir žaliomis klaidžiomis džiunglėmis. Aplankysime netgi tris Centrinės Amerikos šalis. Meksiką, kur po ilgos kelionės galėsite atsigauti ilsėdamiesi prie jūros ir susipažinsite su įspūdingais senovės indėnų monumentais. Užsuksime į Belizą, kur galėsite pailsėti tropinėje Karibų pakrantėje, o pailsėję trauksime ieškoti naujų nuotykių Gvatemaloje, vienoje iš gražiausių šalių Centrinėje Amerikoje. Čia galima susitikti su tikrais indėnais, sudalyvauti mistiniuose ritualuose ir savo akimis pamatyti miestus kurie mena savo istorinius laikus. Jums labai pasisekė – kelionė vyksta gavėnios metu ir jūs tapsite spalvingo jos šventimo Gvatemaloje liudytojais. Prižadame, šios kelionės metu vos spėsite skaičiuoti įspūdžius!

  Kelionės trukmė 16dienų.

  Kaina su skrydžiu nuo 3729 Eur.

  Išvykstame 2018-03-13 ir 2018-10-26.

  Kelionės akcentai:

   • Nepakartojami UNESCO senovės majų kultūros miestai ir paminklai
   • Poilsis pire vandenyno Playa del Carmen
   • Centrinės Amerikos stebuklai, senotai ir Gvatemalos džiunglės
   • Marga vietinių gyventojų kultūra ir nuoširdžios šypsenos

    meksika
   • 1 DIENA

    LIETUVA-KANKUNAS

    Atvykus į Kankuno (Cancun) oro uostą mus pasitiks kelionės vadovas. Vyksime į Karmen paplūdimį (Playa del Carmen) - krištolinis vanduo, baltas smėlis, palmių šešėliai ir Penktoji Aveniu (Quinta Avenida) – visa tai čia traukia keliautojus, ištroškusius nepakartojamo ir šilto poilsio. Atvyksime vėlai vakare. Registracija viešbutyje ir poilsis.

    playa carmen

    Kerintis Marokas!

    Kerintys miestai su poilsiu Agadire (su vadovu iš Lietuvos).

    Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Marokas

    Marokas – turbūt didžiausių kontrastų, gražiausio kultūrinio palikimo ir mieliausių žmonių šalis Afrikoje. Aukšti kalnai, plačios dykumos, raižyta kranto linija ir vingiuojančių skersgatvių pilni senoviniai miestai palieka neišdildomą įspūdį. Ieškote vidinės harmonijos, norite pabėgti nuo kasdienybės, mėgstate pažinti naujas kultūras, o nepaprasto grožio saulėlydžius trokštate stebėti kiekvieną vakarą? Laikas krautis daiktus ir leistis į kontrastų bei naujų pažinčių kupiną kelionę po įspūdingąjį Afrikos perlą! 

    8 dienų kelionė, kaina nuo 998eur.

    Išvykstame 2018-03-14, 2018-09-19 ir 2018-09-30.

    marokas

    • 1 diena

     VILNIUS-AGADIRAS (vakarienė)

     Tiesioginis skrydis Vilnius - Agadiras. Atvyksime į Agadiro oro uostą, kur mus pasitiks mūsų partneriai ir palydės iki viešbučio. Nakvynė viešbutyje.

Mus rasite

 • ___Odminiu 11, Vilnius LT-01122, Lithuania
 • ___+37 052 625240
 • ___+37 061 520462
 • ___+37 052 625242
 • ___[email protected]

Pirmadienis - Penktadienis 8:00-18:00

Sekite ir čia

 

linked in

 

 

 

Mus lanko

Svetainėje lankosi 105 svečiai ir nėra prisijungusių narių

Visit Lithuania kviečia

keliauti savarankiškai ir gerokai pigiau.

Kaip ? Tai  – labai paprasta!

Pasinaudoję AVIA BILIETŲ REZERVACIJA randate patogiausius ir pigiausius skrydžius į abi puses,

BOOKING.com svetainėje suvedate skrydžio datas bei nurodote kiek asmenų keliauja. 
Sistema atrenka didžiulį sąrašą viešbučių, iš kurių surandate geriausią kainos ir kokybės santykį atitinkantį pasiūlymą. 

Nuomojatės automobilį  AUTO NUOMA arba pasirekate kitą Jums patogų keliavimo būdą.
Ir keliaujate ne tik po turistų pamėgtas vietas, bet ir ten, kur jie užsuka retai! 

Nepamirškite kelionės DRAUDIMO ir pasiimkite asmens dokumentus.

Pamėginkite patys, o kilus klausimams – skambinkite mums 

+370 5 2625 240  arba rašykite [email protected]