P- Pn 8-18 val.    +370 5 2625 243
    +370 615 20462
 [email protected]

 

 

Esame patikimi Jūsų partneriai nuo 2001!                     

 

 

O gal į Portugaliją?!

2018 m. / Pažintinė kelionė į Portugaliją – slaptą Europos rojų.

Nuo bangų daužomų skardžių, uolų ir jų arkų bei ramių paplūdimių į Atlanto tolius žvelgianti Portugalija dovanoja senovės miestų romantiką, tamplierių paslaptis, piligrimystės dvasią ir jūros teikiamus malonumus.

8 dienų kelionė, kaina nuo 789eur.

Išvykstame 2018-05-07 ir 2018-10-01. UŽSISAKYK 

savarankiska kelione i portugalija 06020609 skrydis ir 7 n viesbutyje tik

Kelionėje:

 • Ornamentų gausa elegantiškoje Lisabonoje
 • Fatima – vienas svarbiausių pasaulyje katalikų piligrimų miestų
 • Pasakiškas fėjų ir burtininkų miestas Sintra
 • Rokos kyšulys – labiausiai į vakarus nutolęs žemyno taškas.

1 DIENA. SKRYDIS VILNIUS – TARPINIS ORO UOSTAS – LISABONA 

Atskridę į Lisaboną būsite pasitikti ir vyksite į viešbutį. Laisvas laikas. Vakare, esant galimybei, už papildomą mokestį siūlome vakarieniauti nacionaliniame portugalų restorane, kur išgirsite magišką fado dainavimą (port. fado –„lemtis“). Šis muzikos žanras įsigalėjo Lisabonoje XIX amžiuje. Manoma, kad tai išvykusių jūreivių moterų dainos, kuriomis jos perduoda pasauliui svarbiausią emocinį išgyvenimą – ilgesį. Teigiama, kad fado muzika randa kelią į klausytojo sielą, net jeigu jis visiškai nesupranta portugalų kalbos. Nakvynė viešbutyje Lisabonoje.

lisabona 790x363

2 DIENA. LISABONA (pusryčiai) 

Po pusryčių vyksite į ekskursiją po Portugalijos sostinę – susipažinsite su istoriniu miesto centru, išsaugojusiu unikalią senovės dvasią. Pamatysite Baixa – Lisabonos centrą, rekonstruotą iš griuvėsių po 1755 m. žemės drebėjimo pagal markizo de Pombalo įsakymą, Nepriklausomybės prospektą, rėminamą kaštonų alėjų, Restauratorių aikštę su granito obelisku, kuris pastatytas 1886 m. išsivadavimui iš Ispanijos ekspansijos paminėti, Rossio aikštę, papuoštą gražiais bronzos fontanais ir spalvingomis gėlėmis, karaliaus Petro IV statulą ir Dona Maria II nacionalinio teatro pastatą, Prekybos aikštę, kurioje XV–XVII a. buvo didinga pilis, pastatyta karaliaus Emanuelio. Pasigrožėsite vienu elegantiškiausių XVI a. Lisabonos paminklų – Belemo bokštu bei įspūdingu granito paminklu Atradėjams. Užsuksite į Šv. Jeronimo vienuolyną. Paragausite tradicinių pyragėlių Pasteis de Nata. Paklaidžiosite viduramžių dvasia alsuojančio Alfama kvartalo siaurų gatvelių, akligatvių ir stačių laiptų labirintu, šiek tiek primenančiu šiaurės Afrikos miestus. Nakvynė viešbutyje Lisabonoje.

lisbona

rossio

Dienos akcentai

Lisabonos magija – siauros gatvelės, laiptų labirintai, gardūs pyragėliai Pasteis de Nata. 

3 DIENA. LISABONA – TOMARAS – KOIMBRA (pusryčiai)

Po pusryčių vyksite į žavųjį Tomaro miestelį Nabauno upės pakrantėje (140 km nuo Lisabonos). Jis buvo įkurtas dar rekonkistos laikais ir kelis amžius buvo didingo Tamplierių ordino nuosavybė, kaip ir Kristaus ordino vienuolynas, pastatytas 1160 metais. Apžiūrėsite paslapties šydu apgaubtą tamplierių vienuolyną, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Manoma, kad būtent čia ir paslėptas šventasis Gralis. Ekskursija po daugelio poetų aprašytą buvusią Portugalijos sostinę Koimbrą, įsikūrusią prie Mondego upės. Aplankysite seniausią 1290 m. įkurtą šalies universitetą, jo įspūdingą biblioteką su puikiais barokiniais paauksuoto medžio baldais bei aktų salę, tvirtovę primenančią senąją romanišką katedrą. Pavakarę atvyksite į Portą. Nakvynė viešbutyje.

vienuol

Dienos akcentas

Gralio paslaptis saugantis Kristaus ordino vienuolynas, UNESCO objektas.

4 DIENA. BRAGA – GIMARAINSAS – PORTAS (pusryčiai)

Pasimėgavę pusryčiais vyksite į Bragą, laikomą religiniu Portugalijos centru. Į šiaurę nuo Porto esantį Bragos miestą romėnai buvo pavertę imperijos provincijos Galicijos sostine. Vėliau užplūdę maurai jį visiškai sugriovė. Miestą atgavę krikščionys nusprendė parodyti visą savo religijos galybę. Bažnyčios, bazilikos, varpinės, koplyčios tiesiog lipa viena ant kitos, o jų viduje – žvakidžių, Kristaus paveikslų ir rožinių galybė. Vėliau lankysite Gimarainsą. IX a. įkurtas miestas buvo pirmoji Portugalijos sostinė ir neretai vadinamas miestu, kuriame gimė portugalų tauta. Pasivaikščiosite viduramžius menančiomis siauromis gatvelėmis. Nakvynė viešbutyje Porte.

braga

Dienos akcentas

Religinis centras Braga – bažnyčių, bazilikų, varpinių ir koplyčių mozaika.

5 DIENA. PORTAS (pusryčiai)

Pusryčiai. Ši diena skirta pažinčiai su Portu, išsidėsčiusiu ant stačių kalvų abiejuose Duero upės krantuose: upės delta su puikiais paplūdimiais ir didingais tiltais, gražioji Aliados gatvė ir São Bento stotis. Ir, žinoma, Ribeira – senojo Porto siaurų gatvelių labirintas ir krantinė. Esant galimybei, apsilankysite Bolsoje – tai neoklasikiniai XIX a. rūmai, išsiskiriantys pompastika. Juose kadaise buvo įsikūrusi Porto birža. Prabanga juntama ir rūmų viduje – ypač išpuoštas arabiškasis kambarys, primenantis Granados Alhambros rūmų Ispanijoje stilių. Užsuksite į turtingiausią Porte Šv. Pranciškaus bažnyčią su auksu tviskančiais barokiniais altoriais. Portas, labai spalvingas miestas, nepaliks abejingų. Už papildomą mokestį siūlome apsilankyti garsiuosiuose vyno rūsiuose, kur jūsų lauks vyno, portveino degustacija. Nakvynė viešbutyje Porte.

portas

Dienos akcentas

Spalvų ir geros nuotaikos miestas Portas.

6 DIENA. BATALIJA – NAZARĖ – FATIMA (pusryčiai)

Pusryčiai. Vyksite į Bataliją, kur aplankysite vieną įstabiausių Europos gotikos šedevrų – Batalijos vienuolyną. Šviesaus kalkakmenio vienuolynas buvo pastatytas istorinei Jono I pergalei 1385 m. pagerbti. Vienuolyne, Įkūrėjo koplyčioje, ilsisi Jono I, jo anglės žmonos Filipos iš Lankasterio ir jų sūnaus Henriko Jūrininko palaikai. Keliausite į Nazarę, vieną vaizdingiausių Portugalijos žvejų kaimelių. Vėliau vyksite į Fatimą – piligrimų miestą, apgaubtą tikėjimo ir religingumo aureole. Teigiama, kad 1917 m. vietiniams vaikams čia apsireiškė Dievo Motina. 1930 m. šis stebuklas buvo oficialiai pripažintas bažnyčios. Aplankysite Mergelės Marijos šventyklą. Nakvynė viešbutyje.

fatima portugal

Dienos akcentai

Didingas viduramžių aidas Batalijos vienuolynas ir Fatima – šiuolaikinių piligrimų miestas.

7 DIENA. ÓBIDOS – SINTRA – ROKOS KYŠULYS (pusryčiai) 

Po pusryčių vyksite į nuotakų miestą Óbidosą – vieną žavingiausių Portugalijos miestelių, apsuptą viduramžių tvirtovės sienų. Apžiūrėsite XVIII a. pastatytus tvirtovės vartus, dengtus glaistytomis plytelėmis, pasivaikščiosite siauromis akmenimis grįstomis gatvėmis su akinamai baltais namais, sustosite prie gotikos ir renesanso epochos bažnyčių, iš kurių savo grožiu išsiskiria Švč. Mergelės bažnyčia. Vyksite į žavųjį miestelį Sintrą, viduramžiais buvusį Portugalijos karalių vasaros rezidencija. Šią vietą buvo pamėgę bohemos atstovai – poetai ir rašytojai. Sintros apylinkių gamta buvo neišsenkamas XIX a. romantiškosios menininkų kartos įkvėpimo šaltinis. Aplankysite Karalių rūmus, pasivaikščiosite po patrauklų senamiestį. Vėliau keliausite į Rokos kyšulį – labiausiai į vakarus nutolusį Europos žemyno tašką. Šioje vietoje atsiveria nepakartojama panorama į „pasaulio kraštą“. Nakvynė viešbutyje.

sintra

Dienos akcentai

Menininkų meka Sintra ir galimybė pasėdėti ant pasaulio krašto Rokos kyšulyje.

8 DIENA. LISABONA – TARPINIS ORO UOSTAS – VILNIUS (pusryčiai) 

Pusryčiai. Būsite nuvežti į oro uostą skrydžiui.

Į kainą įskaičiuota:

 • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
 • 7 nakvynės 3* viešbučiuose;
 • ekskursijos pagal programą;
 • maitinimas pagal programą: 7 pusryčiai;
 • rusiškai kalbančio gido paslaugos pažintinio turo metu;
 • kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.

Papildomos išlaidos:

 • lėktuvo bilietas į Portugaliją ir atgal (nuo 300 €);
 • gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas;
 • kelionių draudimas;
 • papildomos ekskursijos;
 • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams (apie 30 €);
 • asmeninės išlaidos.

Pastabos:

 • kelionės organizatorius pasilieka teisę prieš kelionę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
 • kelionės organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.;
 • nakvynių skaičius – 7;
 • keliautojų skaičius – mažiausiai 14; nesurinkus mažiausio keliautojų skaičiaus ir keliautojams sutikus, grupė gali vykti be kelionės vadovo, kaina perskaičiuojama;
 • nesurinkus mažiausio keliautojų skaičiaus, pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės data ir kaina gali keistis;
 • priemoka už vienvietį kambarį – xxx €;
 • nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo, oro sąlygų, kelių būklės;
 • rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų.

Reklaminis skydelis Pigūs lėktuvų bilietai.
Bilietai į visas pasaulio šalis!
Rezervuok greitai ir paprastai.
Rezervacijos internetu.

 Naujųjų Metų sutikimas!

novaturas logo1

itaka 200

Egzotika

TOLIMI KRAŠTAI SU GRŪDA. IRANAS.

IRANAS. Persija - Azijos paslaptys ir turtai su Grūda!

Super ekskliuzyvas! Puikiai įvertinta kelionė!

Kelionių gurmanams - patikrintas, atnaujintas ir optimizuotas maršrutas į masinio turizmo nenuniokotą, neatrastą ir vis dar nepasiektą šalį!

Kelionės trukmė: 13d. Kaina: nuo 1699 EUR

GARANTUOTAS IŠVYKIMAS! 2019 04 24 liko 5 vietos
Reikalinga pavienė moteris

Atostogos Fuerteventuroje

Atostogos Fuerteventuroje - ten, kur karaliauja laisvi vėjai ir energingas Atlanto vandenynas (Iš Vilniaus)

Kiek tik akys mato baltuoja tobuli paplūdimiai, glostomi Atlanto vandenyno bangų ir šildomi karštos ispaniškos saulės. Fuerteventura - sala, padedanti pajusti laisvę ir ramybę bei atsiriboti nuo amžinai skubančio pasaulio. Čia ypatingai laimingais pasijus įvairiausio plauko paplūdimių mylėtojai (ir visai nesvarbu, ar mėgstate tiesiog tinginiauti, ar pasikinkę vėją ir bangas gaudote adrenaliną). Saulė, baltas smėlis ir Atlanto vandenynas - tokia trilogija lydės Jus visos viešnagės Fuerteventuroje metu. Tad jei Jums kaip tik šito reikia - į šią salą su ITAKA LIETUVA galite nukeliauti labai paprastai, iš Vilniaus. Ar gali būti patogiau?

 
 

2019.01.07 - 2019.01.14 (7n.) Corralejo

Oasis Dunas 3* HB - 579 EUR/asm.

 
 
 

2019.01.07 - 2019.01.14 (7n.) Corralejo

Oasis Papagayo Sport & Family 3* AI - 649 EUR/asm.

MADAGASKARAS SU ITAKA

MADAGASKARAS - PASIEKIAMAS RANKA SU ITAKA LIETUVA

Keliaukite ir atraskite pasaulį, kuris vis dar turi kuo nustebinti. Ateinantį pavasarį siūlome aplankyti nepakartojamą MADAGASKARĄ, tiksliau - Bė salą, į kurią tiesiogiai iš Vilniaus skraidins komfortiški ir dideli Blue Panorama avialinijų lėktuvai Boeing 767. O kas Jūsų laukia Bė saloje? Atsakysime paprastai – atostogos lyg iš atviruko. Perdedame – sakysite Jūs... Nė kiek! Visi, kuriems teko lankytis šioje saloje, tarytum susitarę sako, jog tai – tobula sala tobuloms atostogoms. Unikali, išskirtinė, nepamirštama, dovanojanti nuostabų orą ir galimybę pasijusti atradėju. Tad nepraleiskite puikios progos atrasti šią salą ir ištyrinėti savo akimis!

 
 

2019.04.25 - 2019.05.03 (7n.) Nosy Be

Royal Beach 5* AI - 1234 EUR/asm.

 
 
 

2019.05.02 - 2019.05.10 (7n.) Nosy Be

Vanila & Spa 4* FB - 1334 EUR/asm.

 

Kelionė į KANADĄ - ALIASKĄ SU GRŪDA

Grūda


Didysis GRŪDOS turas po prancūziškąją Kanadą ir kalnų širdį – stulbinamo grožio Banfo, Džiaspero ir Joho nacionalinius parkus. 

Kelionė į KANADĄ - ALIASKĄ

Kelionės desertui – Kanados ir Aliaskos pakrančių kruizas!

Kelionės trukmė: 22d. Kaina nuo: 3599 EUR 
2019 05 21 - liko 4 vietos. Reikalinga pavienė moteris ir pavienis vyras

Kelionės topai:

 • Nepamirštama Toronto panorama iš „CN Tower“ televizijos bokšto.
 • Stebinantys savo didybe, žymiausi visame pasaulyje Niagaros kriokliai. Esant galimybei, kruizas „Maid of the Mist“ („Miglos Tarnaitė“) „Pasagos“ krioklio kaskados apačioje grožintis galingojo krioklio jėga. 
 • „1000-čio salų“ kruizas Kingstone – tai daugybė mažų salelių, skalaujamų Šventosios Lauryno upės vandenų.
 • Kanados Civilizacijos muziejus Otavoje.
 • Prancūziškasis Monrealis – 1976 m. XXI vasaros olimpinių žaidynių sostinė.
 • Kvebekas  - seniausias Šiaurės Amerikos miestas, kurio senamiestis – UNESCO paveldas.
 • Kalgaris – 1988 m. XV žiemos olimpinių žaidynių sostinė.
 • Pribloškiantys gamtos vaizdai BanfoDžiaspero ir Joho UNESCO paveldo nacionaliniuose parkuose.
 • Didingieji Šiaurės Amerikos Uoliniai kalnai.
 • Pasivažinėjimas ledynu Kolumbijos ledo laukuose.
 • Vankuveris – vienas gražiausių pasaulio miestų – 2010 m. XXI žiemos olimpinių žaidynių sostinė.
 • Vankuverio sala ir Britų Kolumbijos sostinė Viktorija bei garsieji „Butchart“ sodai.
 • Plaukimas vidine Aliaskos protaka tarp salų ir fiordų, besigrožint kalnų viršūnėmis, paslaptingomis įlankomis, nepaliesta gamta bei nuostabiu gyvūnijos pasauliu.
 • Skagvai - vadinamas „vartais į aukso laukus“, garsus aukso karštinę menančiais pastatais.
 • Ledynų įlanka – UNESCO pasaulio paveldas
 • Aliaskos sostinėje Džune - tik Aliaskai būdingas kraštovaizdis - fiordai, ledynai, ledo laukai.
 • Žygis baidarėmis pastovia dulksna gaubiamu fiordu, kopimas į Elnių kalną, didysis Aliaskos medkirčių pasirodymas, didžiausia ir įvariausia indėniškų totemų kolekcija – visa tai Jums pasiūlys Ketčikanas.
 • Įspūdingas „Exit“ ledynas Sevarde.

Aplink Balio salą ir Singapūrą!

2018 m. Aplink Balio salą ir Singapūrą per dvylika dienų. (su grupe ir vadovu iš Lietuvos)

Beprotišku tempu šurmuliuojanti viena brangiausių ir turtingiausių pasaulyje miestų valstybių Singapūras. Ir Balis – paslaptinga rojaus Žemėje atogrąžų sala. Leiskitės į nuotykių kupiną kelionę!

Išvykstame 2018-07-15 ir 2018-11-10. UŽSISAKYK 

Kaina nuo 1279Eur (su pusryčiais).

IMG 20180329 105949 resized 20180329 062044972 1

Kelionėje:

 • Singapūras – didmiestis, daugybe aspektų lenkiantis kitus pasaulio miestus

 • 15 įdomiausių Balio salos vietų

 • Nepakartojamas poilsis ir atgaiva reginių bei naujų potyrių kolekcininkams Balyje


 •  

Mus rasite

 • ___Odminiu 11, Vilnius LT-01122, Lithuania
 • ___+37 052 625240
 • ___+37 061 520462
 • ___+37 052 625242
 • ___[email protected]

Pirmadienis - Penktadienis 8:00-18:00

Sekite ir čia

 

linked in

 

 

 

Visit Lithuania kviečia

keliauti savarankiškai ir gerokai pigiau.

Kaip ? Tai  – labai paprasta!

Pasinaudoję AVIA BILIETŲ REZERVACIJA randate patogiausius ir pigiausius skrydžius į abi puses,

BOOKING.com svetainėje suvedate skrydžio datas bei nurodote kiek asmenų keliauja. 
Sistema atrenka didžiulį sąrašą viešbučių, iš kurių surandate geriausią kainos ir kokybės santykį atitinkantį pasiūlymą. 

Nuomojatės automobilį  AUTO NUOMA arba pasirekate kitą Jums patogų keliavimo būdą.
Ir keliaujate ne tik po turistų pamėgtas vietas, bet ir ten, kur jie užsuka retai! 

Nepamirškite kelionės DRAUDIMO ir pasiimkite asmens dokumentus.

Pamėginkite patys, o kilus klausimams – skambinkite mums 

+370 5 2625 240  arba rašykite [email protected]