P- Pn 8-18 val.    +370 5 2625 243
    +370 615 20462
 [email protected]

 

 

Esame patikimi Jūsų partneriai nuo 2001!                     

 

 

Jungtiniai Arabų Emyratai (JAE) 9d.

Tai harmoningas pasaulis, kuriame įstabiai dera Rytų paslaptys ir šiuolaikinės technologijos, tradicinis beduinų gyvenimo būdas ir nevaldomas vakarietiškas vartojimas,  karštas dykumos alsavimas ir neįtikėtinai drąsūs architektūriniai sprendimai, aršios kupranugarių lenktynės, medžioklė su tauriaisiais sakalais ir moderni Formulės 1 lenktynių trąsa. Čia susitinka dykuma, kalnai ir jūra. Čia išgirsite rytinį muedzino kvietimą melstis, lankysite senovės paveldo vietas, mėgausitės kerinčiais šilkinio smėlio paplūdimiais, šiltutėle jūra, stebėsitės tarsi miražas dykumoje išnyrančiais įmantriausių formų dangoraižiais.

Tad kviečiame Jus pasinerti į šiuolaikinę „tūkstančio ir vienos nakties“ arabiško pasaulio pasaką ir pasimėgauti ypatingu komfortu su egzotikos prieskoniu. O gal atvirkščiai?

 

Išvykstame 2018-03-07, 2018-03-14,2018-03-21 ir 2018-03-28

Kaina nuo 499Eur. Kelionė lėktuvu.

dubai

Kelionės programa

1 diena.

Skrydis Vilnius/Ryga – Europos miestas – Dubajus.

2 diena. Dubajus.

Naktį atvykimas į Dubajų. Pervežimas: oro uostas – viešbutis. Apgyvendinimas ir poilsis viešbutyje.

Persijos įlankos perlu vadinamas Dubajus – mėgstamiausias turistų emyratas, Artimųjų Rytų prekybos sostinė.  Šiuolaikinio Dubajaus istorija prasidėjo 1830 metais, kai iš Livos oazės kilusi Bani Jas gentis Šindahos pusiasalyje prie Persijos įlankos įkūrė nedidelį žvejų kaimelį. Gentį valdė Al Maktumo šeima, kuri iki šiol tebevaldo Dubajų. Atradus didžiulius naftos ir dujų išteklius, valdovų šeima užsibrėžė tikslą  paversti Dubajų moderniausiu pasaulio miestu, ir per sąlyginai trumpą laiką ateities metropolis tapo pagrindiniu verslo, turizmo ir poilsio centru visuose Artimuosiuose Rytuose. Keliautojus pribloškia milžiniški viešbučiai ir prekybos centrai, įspūdingos dirbtinės palmių formos salos, spindintys dangoraižiai. Šiuolaikinis Dubajus stebina, žavi ir pavergia, kartu likdamas ištikimas savo istoriniam paveldui, kurį patyrinėsite ekskursijų metu.

Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija Dubajuje (Kaina ~ 70 JAV dolerių) . Sustosite prie impozantiškosios Džumeiros mečetės, reprezentuojančios moderniąją islamišką architektūrą. Toliau judėsite link tapybiškos Dubajaus įlankos, dalijančios miestą į dvi dalis  - Bur Dubajų ir Deirą. Bastakijos rajonas – istorinė miesto dalis, kurioje iki šiol stovi senieji turtingų pirklių namai su vėjo bokštais  - arabų šalims būdinga vėdinimo sistema. Šis rajonas leidžia sugrįžti kelis šimtmečius atgal ir atrasti senąjį klestintį XIXa. pabaigos pirklių ir žvejų Dubajų, prisiglaudusį visai šalia itin modernaus ir skubančio megapolio. Keliautojus žavi tradicinė architektūra, užsukti kviečia jaukios kavinukės ir meno galerijos. Lankome Dubajaus muziejų*, įsikūrusį Al Fahidi forte, pastatytame 1787 metais ir beveik du šimtus metų saugojusiame gyventojus nuo užpuolikų iš jūros pusės. Muziejuje pamatysite spalvingas diaramas, atkuriančias Dubajaus kasdienio gyvenimo vaizdus „priešnaftiniame laikotarpyje“, povandeninio pasaulio panoramas su perlų narų figūromis. Stilizuotame arabų turguje, priklausančiame muziejaus ekspozicijai, demonstruojami vietinių amatininkų gaminiai. Atskiroje salėje surinkti Dubajaus teritorijoje atliktų kapaviečių ir gyvenviečių kasinėjimų metu rasti artefaktai, kurių amžius siekia apie 4 tūkstančius metų.

Iš Bur Dubajaus senoviniu mediniu laiveliu, vadinamu abra, kelsitės per Dubajaus įlanką į senąjį prekybinį Deiros rajoną pasidairyti po garsiuosius aukso ir prieskonių turgus. Dubajus teisėtai didžiuojasi vienu iš didžiausių  pasaulyje aukso turgų, kuriame mažiausiomis kainomis galima įsigyti viską: nuo aukso luitų iki kruopščiai pagamintų juvelyrinių dirbinių. Kasdien Deiros aukso turguje į juvelyrinių dirbinių parduotuvių vitrinas išdėliojama daugiau nei 25 tonos aukso, kuris, beje, žymiai pigesnis nei bet kur pasaulyje. Nuo aukso spindesio pailsėti smukite į gretimas siaurutes gatveles, kur uoslę pamalonins prieskonių turgus. Siauros prieskonių turgaus gatvelės pakvipusios gvazdikėlių, kardamonų, cinamono, smilkalų, džiovintų vaisių ir riešutų, suvežtų iš viso artimųjų Rytų regiono, aromatais. Prieskoniai yra parduodami tiesiai iš maišų, sustatytų aplink prekiautojus ir liudija turtingą nacionalinės regiono virtuvės skonių gamą. Dubajaus turgūs buvo populiarūs jau praėjusio šimtmečio pradžioje – juos mėgo visų Artimųjų Rytų šalių, o ypač Irano pirkliai, kurių statyti namai su vėjo bokštais išliko iki šių dienų.

Pašurmuliavę senajame Dubajuje, pažintį su miestu tęsite ultramoderniojoje megapolio dalyje. Autobusu važiuosite link žymiosios Džumeiros Palmės – dirbtinės salos, kartais vadinamos aštuntuoju pasaulio stebuklu. Saloje yra nemažai gyvenamųjų namų, privačių vilų ir viešbučių, bet nėra dangoraižių. Tai antrasis žmonijos statinys, po Didžiosios kinų sienos, matomas iš kosmoso. Iš salos kaip ant delno matyti ir vienas žinomiausių Dubajaus statinių, tapęs jo simboliu – garsioji Dubajaus burė – viešbutis Burj al Arab. 321 m  aukščio vėjo išpūsta Burė, stovinti 280 m nuo kranto dirbtinėje saloje, yra vienas pačių originaliausių ir brangiausių projektų pasaulyje, nustebinusių didingumu ir karališku prašmatnumu. Vakare plaukiosite tradicine arabiška škuna „dhow“ (Kaina ~ 40-55 JAV doleriai), ragaudami nacionalinius patiekalus. Jus pakerės rami lagūna, jausminga muzika ir naktinio Dubajaus spindesys... Nakvynė viešbutyje Dubajuje.

dubai coast

3 diena. Dubajus – Abu Dabis – Dubajus.

Pusryčiai.  Pro garsųjį ir vieną didžiausių pasaulyje jūrų uostą Džebel Ali vyksite į Abu Dabio emyratą (Kaina asmeniui: ~ 70 JAV dolerių be pietų, ~ 90 JAV dolerių su pietumis)  – žaliausią ir turtingiausią iš visų septynių (jo teritorijoje yra net 95% visų JAE naftos išteklių), lankysite šalies sostinę ir vieną gražiausių JAE miestų tuo pačiu pavadinimu kaip emyratas. Dar prieš keliasdešimt metų Abu Dabis buvo skurdus salos kaimas su lūšnelėmis iš palmės šakų, be elektros ir geriamojo vandens. Dabar tai naftos verslo centras ir modernios architektūros miestas, skendintis vešliuose parkuose, su didingais mečečių minaretais, nuostabiais fontanais, plačiomis krantinėmis ir prašmatniais viešbučiais. Emyrato ir visų JAE sostinėje įsikūrusios vyriausybinės organizacijos, bankai, garsių įmonių biurai. Čia  vyksta tarptautinės parodos, simpoziumai. Dėl įspūdingų dangoraižių ir panašumo į Manheteną Abu Dabis ne veltui dažnai vadinamas Artimųjų Rytų Niujorku – „tai vieta, apie kurią kalba visas pasaulis“. Abu Dabyje reziduoja ir karališkoji šeima. Pravažiuojame pro Prezidento rezidenciją, prestižinius rajonus, Simbolių aikštę, seniausią šalyje“Baltąjį” fortą. Šeicho Saido, pirmojo JAE prezidento, mečetės lankymas. Dažnai ji vadinama aštuntuoju pasaulio stebuklu ir trečiaisiais pagal svarbą musulmonų maldos namais po mečečių Mekoje ir Medinoje. Mečetę puošia 57 baltojo marmuro kupolai, grindis dengia didžiausias pasaulio kilimas, joje vienu metu gali melstis iki 40 tūkstančių maldininkų. Dėl savo didybės ir projekto išlaidų, mečetė yra laikoma viena didžiausių ir reikšmingiausių musulmonų šventyklų visame pasaulyje. Po pietų  vaizdingu pajūrio keliu vyksite link apžvalgos aikštelės, iš kur atsiveria įspūdinga Abu Dabio miesto panorama. Vėliau važiuosite į itin autentiškai atkurtą dykumos gyvenvietę, kurioje galima susipažinti su beduinų ir kitų vietinių genčių tradicijomis, buitimi. Pageidaujantys galės aplankyti Abu Dabio Luvro muziejų, kuriam kol kas suteiktas neoficialus pavadinimas „Luvras smėlynuose“ (~ 17 JAV dolerių asmeniui). Meno mylėtojai ilgai laukė šio muziejaus atidarymo.

abu dhabi 76218455

 

Grįžę į Dubajų, trauksite link 828 metrų aukščio Burj Khalifa dangoraižio – dar vieno moderniojo Dubajaus simbolio. 2010 metais oficialiai atidarytas aukščiausias pasaulio pastatas liudija šeichų turtus, norą perspjauti patiems save ir paversti Dubajų įspūdingiausiu pasaulio miestu. Dėl ypatingos dabartinio JAE prezidento pagalbos dangoraižis buvo pavadintas jo vardu. Pastate sumontuoti greičiausi pasaulio liftai, 122 aukšte įrengtas aukščiausiai esantis restoranas, keliuose aukštuose įsikūręs Armani Dubai viešbutis, suprojektuotas paties D.Armani. Rekomenduojame pasikelti į dangoraižio apžvalgos aikštelę ir pamatyti 360 laipsnių kampu atsiveriančią miesto panoramą iš 442 metrų aukščio. (Bilietus reikėtų užsisakyti iš anksto ~ 60 JAV dolerių asmeniui).

Burj Khalifa

Šalia aukščiausio statinio pasaulyje veikia ir didžiausias pasaulyje pagal užimamą plotą prekybos centras Dubai Mall. Dienos programą vainikuos įspūdingas paties aukščiausio ir paties ilgiausio pasaulyje fontano (srovių aukštis iki 150 m) šviesos ir muzikos šou. Panašius muzikinius šokančius fontanus galima rasti tik Las Vegase.

fountain

4 diena. Dubajus – Adžmanas – Šardža – Dubajus.

Pusryčiai. Šiandien lankysite dar du kaimyninius emyratus Adžmaną ir Šardžą. (Kaina ~ 50 JAV dolerių asmeniui).Adžmano emyratas yra pats mažiausias iš JAE Emyratų, kurio teritoriją sudaro vos 1680 km², jame gyvena 118 tūkst. gyventojų. Šis emyratas garsėja savo mineraliniais šaltiniais, aprūpinančiais geriamu vandeniu daugelį Persijos įlankos šalių. Ramus provincijos miestelis Adžmanas, istoriškai susiformavęs kaip žvejų ir perlų ieškotojų centras, iki šių dienų išsaugojo autentiškus šių amatų bruožus. Ir dabar čia laivų statyklose tradicinės arabų valtys dou („Dhow“) skobiamos pagal senovines valčių gamybos technologijas. Adžmano istorijos muziejaus*, įsikūrusio sename forte, lankymas: unikalūs archeologiniai radiniai, senoviniai rankraščiai ir ginklai. Adžmanas – rami kurortinė zona, čia geriausias poilsis pavargusiems nuo miesto šurmulio, svajojantiems apie ramybę gamtos prieglobstyje. Emyrato sostinę Adžmaną nuo Šardžos skiria tik gatvė, tai yra tarsi Šardžos dalis.  Šardža – trečias pagal dydį šalies emyratas ir jame esantis miestas, įsikūręs Persijos įlankos pakrantėje, ir apie 8 km nutolęs nuo Dubajaus. Emyrato pavadinimas kilęs iš arabiško žodžio „šark“ (rytai), kuris vietiniu dialektu tariamas „šardž“. Vienas iš labiausiai žavinčių emyrato vaizdų – 100 m aukščio fontanas, trykštantis  Halido  lagūnos viduryje.  Jis simbolizuoja naftos srovę, atnešusią šaliai neregėtus turtus ir gerovę. Nuo neatmenamų laikų Šardža  buvo vienas iš turtingiausių regiono miestų, o iki XIX amžiaus pradžios buvo svarbiausias uostas visoje Persijos įlankoje. Dabar – tai modernus miestas, apsuptas beribės Arabijos dykumos, garsus savo didžiuliu istoriniu paveldu. Šardža – kultūrinė Emyratų sostinė, garsi arabiško stiliaus architektūra,  savo universitetu ir daugybe  muziejų. Visa tai byloja apie arabų dėmesį savo šalies kultūrai. Tad ne veltui UNESCO 1998 m. buvo paskelbusi Šardžą arabų pasaulio kultūros sostine.  Kultūrinė programa Šardžoje, pradedama nuo prekyvietės “Souk Al Majarrah”, garsios unikaliu auksiniu kupolu ir 12 zodiako ženklų, bei “Souk Al Markazi”, reprezentuojančios islamo architektūros stilių. Vėliau lankysite žuvų turgų, Islamo centrą, didžiausią ir gražiausią Šardžos emyrate Feisalo mečetę, laikrodį-bokštą, “Rolla Tree” paminklą, “Heritage Village” – senąją turgaus aikštę, kultūros paveldo objektą, Al Naboodah muziejų*, įrengtą perlų pirklio name, statytame XIXa. Nepaprastai įdomiame tradicinės architektūros pastate išlikę gipso ir medžio drožiniai, koralų dekoro elementai. 

adzmanas

Šardžos emyratas – islamiškosios kultūros puoselėtojas moderniame šalies kontekste. Siekiant išlaikyti arabišką dvasią, visame emyrate uždrausta parduoti, vartoti ir laikyti alkoholinius gėrimus. Sausasis įstatymas nuo 1985 m. draudžia ne tik pardavinėti alkoholinius gėrimus, bet ir įsivežti juos į šio emyrato teritoriją. Už įstatymo nesilaikymą griežtai baudžiama. Arabai nori apsaugoti savo vaikus nuo alkoholio ir narkotikų. Griežta tvarka tik į naudą turistams, nes JAE laikoma viena saugiausių valstybių pasaulyje.

sadraaas

Po ekskursinės programos Adžmane ir Šardžoje, pageidaujantiems už papildomą mokestį (~ 50-60 JAV dolerių asmeniui – vakarienė į kainą įskaičiuota) siūloma išvyka džipais į dykumos safarį. Džipų safario metu visureigius vairuoja aukštos kvalifikacijos profesionalai. Ekskursija yra nepavojinga, o įspūdžiai nepamirštami. Tai kildami, tai leisdamiesi auksinėmis kopomis, pravažiuosite beduinų kaimelį, kuriame galėsite pajodinėti ant kupranugario, stebėti nuostabų saulėlydį dykumoje. Pasivaišinę tradicine arabiška kava ir pasistiprinę skania vakariene, grožėsitės tokiu žvaigždėtu dangumi ir tyla, kokie būna tik dykumoje. Į šią ekskursiją rekomenduojame pasiimti kremą nuo saulės, galvos apdangalą, fotoaparatą, patogią avalynę, pinigų smulkioms išlaidoms. Nakvynė viešbutyje Dubajuje.

safari

5 diena. Dubajus – Fudžeira. Poilsis ir pramogos prie Indijos vandenyno (Arabų jūros Omano įlanka).

Pusryčiai. Išvykimas iš Dubajaus į Fudžeiros kurortą. Fudžeira – vienas jauniausių emyratų, ilgą laiką buvęs Šardžos dalimi ir tik 1953 m. tapęs savarankišku. Tai vienintelis emyratas iš septynių, neturintis išėjimo į Persijos įlanką, ir taip pat vienintelis, kurio pakrantę skalauja Indijos vandenynas (Arabų jūros Omano įlanka). 90 km ilgio pakrantėje, šalia aksominių šiltos Arabų jūros paplūdimių (dažnai ilgų ir nuošalių), įsikūrę jaukūs aukštos klasės viešbučiai – tai tobula vieta poilsiui. Mėgstamiausios pramogos – žvejyba ir nardymas iš čia lengvai pasiekiamuose jūros draustiniuose, kur koralinių rifų džiunglėse gyvena pačios rečiausios ir gražiausios jūros gyvūnų rūšys. Nuo spalio iki gegužės mėnesio poilsiautojus iš viso pasaulio lepina švelnus oras, šilta jūra ir šilkiniai paplūdimiai.

fujairah

Fudžeira visus žavi savo kraštovaizdžiu – įspūdingi Hadžaro kalnai čia nusileidžia tiesiai į jūrą. Kalnų tarpekliuose visus metus telkšo vanduo – toks neįprastas šiam pasaulio kampeliui, o pati gražiausia kalnų vieta – Varea krioklys.

fuj

Į Fudžeiros kurortą važiuosite pro Al Daido oazę, garsią vaisių ir daržovių plantacijomis, grožėsitės Hadžaro kalnais, kelionę tęsite Arabų jūros pakrante per žvejų kaimelius. Pravažiuosite Masati kaimelį, kuriame trykšta geriamo vandens šaltiniai, Dibos uostą, bene seniausią ir mažiausią mečetę emyratuose – Al Bidija, pastatytą daugiau nei prieš 500 metų. Atvykimas į kurortą. Poilsis ir pramogos prie Arabų jūros Indijos vandenyno pakrantėje. Vakarienė ir nakvynė  viešbutyje Fudžeiroje.

6 diena. Fudžeira. Visos dienos poilsis ir pramogos prie Indijos vandenyno arba išvyka laivu į Musandamo pusiasalį.

Pusryčiai. Visą dieną galėsite ilsėtis šilkiniuose paplūdimiuose, iki soties mirkti šiltame Arabų jūros vandenyje arba užsisakyti pramogas už papildomą mokestį (žvejyba, paviršinis, giluminis nardymas etc.).

Pageidaujantiems bus pasiūlyta išvyka laivu į Musandamo pusiasalį (Kaina ~120 JAV dolerių asmeniui), priklausantį Omano sultonatui. Tai mažiausias ir šiauriausias Omano regionas, kuriame gyvena apie 30 tūkstančių žmonių, didžioji dalis  - Chasabo miestelyje. Šios vietovės išskirtinumą sukuria originali kalnų ir jūros dermė – aukšti kalnai čia leidžiasi stačiais skardžiais tiesiai į jūrą. O baltos uolos, šaunančios aukštyn iš vandens, yra ypač fotogeniškos. Musandamo pusiasalis, įsirėžęs toli į Hormuzo sąsiaurį, dėl savo patrauklaus kraštovaizdžio yra viena labiausiai lankomų vietų Vidurio Rytuose.

oman 1 web

Ryte išplaukę iš Fudžeiros, sustosite Musandamo regiono centre Chasabo miestelyje. Šį uostą dar XVIa. pastatė portugalai, kurių viešpatavimo laikus mena ir Chasabo tvirtovė. Grįžę į laivą, kelionę tęsite jūra, grožėdamiesi įspūdingais fiordais, impozantiškais šiaurės Omano kalnais, balto smėlio paplūdimiais, mažučiais žvejų kaimeliais, pasiekiamais tik iš vandens. Jei pasiseks, laivą lydės delfinai. Sustoję vienoje iš salelių,turėsite laiko maudynėms skaidrioje ir šiltoje jūroje, paviršiniama nardymui tarp įvairiaspalvių žuvelių. Papietavę grįšite į Fudžeirą. Laisvas laikas. Vakarienė ir nakvynė  viešbutyje Fudžeiroje.chasab

7 diena. Fudžeira. Visos dienos poilsis ir pramogos prie Indijos vandenyno.

Pusryčiai. Visą dieną galėsite ilsėtis šilkiniuose paplūdimiuose, iki soties mirkti šiltame Arabų jūros vandenyje arba užsisakyti pramogas už papildomą mokestį (žvejyba, paviršinis, giluminis nardymas etc.). Vakarienė ir nakvynė  viešbutyje Fudžeiroje.

paskutine

8 diena. Fudžeira – Dubajus.

Pusryčiai.  Laisvas laikas arba dienos poilsis prie Indijos vandenyno. Vakarienė.  ~ 19 - 20 val pervežimas į Dubajų. Naktinis skrydis: Dubajus – Europos miestas – (Ryga) Vilnius.

9 diena.Grįžimas į Lietuvą.

Galimos kitos išvykimo datos!  Garantuoti išvykimai esant 1 keliautojui !

Apgyvendinimas  3* viešbučiuose (keletas 3* viešbučių pavyzdžių, esant pageidavimui, galime pasiūlyti įvairius tos pačios kategorijos viešbučius. Dubajus: Regal Plaza Hotel; Corp Executive Al Khoory Hotel; Citymax Hotel Al Barsha; Al Khaleej Hotel. Fudžaira: Holiday Beach Motel; California Suites Hotel; Raynor Hotel Apartments), kelionės kaina asmeniui 2-čiame kambaryje nuo 499 EUR.

Priemoka už vienvietį kambarį nuo 200 EUR


Apgyvendinimas  4* viešbučiuose (keletas 4* viešbučių pavyzdžių, esant pageidavimui, galime pasiūlyti įvairius tos pačios kategorijos viešbučius. Dubajus: Best Western Plus Pearl; Creek Hotel; Atana Hotel; Wyndham Dubai Marina. Fudžaira: City Tower Hotel, V Hotel Fujairah, Novotel), kelionės kaina asmeniui 2-čiame kambaryje nuo 699 EUR .

Priemoka už vienvietį kambarį nuo  270 EUR


Apgyvendinimas  5* viešbučiuose (keletas 5* viešbučių pavyzdžių, esant pageidavimui, galime pasiūlyti įvairius tos pačios kategorijos viešbučius. Dubajus: Hilton Dubai Jumeirah; Habtoor Grand Resort. Fudžaira: Concorde Hotel Fujairah; Radisson Blu Hotel; Fairmont Fujairah Beach Hotel), kelionės kaina asmeniui 2-čiame kambaryje nuo  899 EUR.

Priemoka už vienvietį kambarį nuo  340 EUR

Minimalus keliautojų skaičius – 1.

ĮĮskaičiuota į kelionės kainą

 • 5 nakvynės  pasirinktos kategorijos viešbučiuose Dubajuje.
 • 3 nakvynės  pasirinktos kategorijos viešbučiuose Fudžeiroje.
 • Maitinimas: 7 pusryčiai, 5vakarienės (esant ankstyvam išvykimui,
  gali būti pateiktas pusryčių paketas).
 • Įėjimo bilietai į programoje (*) nurodytus objektus.
 • Vietinių angliškai arba rusiškai kalbančių gidų paslaugos.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Neįskaičiuota į kelionės kainą

 • Tarptautinių skrydžių bilietai su oro uostų mokesčiais nuo  299 - 521 EUR.
  (Mes padėsime Jums įsigyti nebrangius skrydžio bilietus, priklausomai nuo
  sezono, oro linijų bendrovės, bilieto išrašymo datos etc.).
 • Ekskursinė – pramoginė programa (pagal aprašą).
 • Pasikėlimas į Burj Khalifa bokštą ~ 40 EUR asmeniui.
 • „Lovos mokestis“ ~ 10 EUR/asmeniui (Mokama nuvykus.
  Mokesčio dydis priklauso nuo konkretaus viešbučio.
  Tikslesnė informacija pateikiama viešbučių atmintinėje) .
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (privalomas),
  nelaimingų atsitikimų, bagažo ir neįvykusios kelionės
  draudimas (pagal pageidavimą).
 • Papildomos ekskursijos, asmeninės išlaidos, gėrimai, arbatpinigiai
  vietiniams gidams, vairuotojams, kambarinėms, metro bilietas arba
  išlaidos už taksi paslaugas Dubajuje, kitos nepaminėtos išlaidos.

Reklaminis skydelis Pigūs lėktuvų bilietai.
Bilietai į visas pasaulio šalis!
Rezervuok greitai ir paprastai.
Rezervacijos internetu.

novaturas logo1

itaka 200

botanika baneris2

 
 
 
 

Egzotika

TOLIMI KRAŠTAI SU GRŪDA. IRANAS.

IRANAS. Persija - Azijos paslaptys ir turtai su Grūda!

Super ekskliuzyvas! Puikiai įvertinta kelionė!

Kelionių gurmanams - patikrintas, atnaujintas ir optimizuotas maršrutas į masinio turizmo nenuniokotą, neatrastą ir vis dar nepasiektą šalį!

Kelionės trukmė: 13d. Kaina: nuo 1699 EUR

GARANTUOTAS IŠVYKIMAS! 2019 04 24 liko 5 vietos
Reikalinga pavienė moteris

Atostogos Fuerteventuroje

Atostogos Fuerteventuroje - ten, kur karaliauja laisvi vėjai ir energingas Atlanto vandenynas (Iš Vilniaus)

Kiek tik akys mato baltuoja tobuli paplūdimiai, glostomi Atlanto vandenyno bangų ir šildomi karštos ispaniškos saulės. Fuerteventura - sala, padedanti pajusti laisvę ir ramybę bei atsiriboti nuo amžinai skubančio pasaulio. Čia ypatingai laimingais pasijus įvairiausio plauko paplūdimių mylėtojai (ir visai nesvarbu, ar mėgstate tiesiog tinginiauti, ar pasikinkę vėją ir bangas gaudote adrenaliną). Saulė, baltas smėlis ir Atlanto vandenynas - tokia trilogija lydės Jus visos viešnagės Fuerteventuroje metu. Tad jei Jums kaip tik šito reikia - į šią salą su ITAKA LIETUVA galite nukeliauti labai paprastai, iš Vilniaus. Ar gali būti patogiau?

 
 

2019.01.07 - 2019.01.14 (7n.) Corralejo

Oasis Dunas 3* HB - 579 EUR/asm.

 
 
 

2019.01.07 - 2019.01.14 (7n.) Corralejo

Oasis Papagayo Sport & Family 3* AI - 649 EUR/asm.

MADAGASKARAS SU ITAKA

MADAGASKARAS - PASIEKIAMAS RANKA SU ITAKA LIETUVA

Keliaukite ir atraskite pasaulį, kuris vis dar turi kuo nustebinti. Ateinantį pavasarį siūlome aplankyti nepakartojamą MADAGASKARĄ, tiksliau - Bė salą, į kurią tiesiogiai iš Vilniaus skraidins komfortiški ir dideli Blue Panorama avialinijų lėktuvai Boeing 767. O kas Jūsų laukia Bė saloje? Atsakysime paprastai – atostogos lyg iš atviruko. Perdedame – sakysite Jūs... Nė kiek! Visi, kuriems teko lankytis šioje saloje, tarytum susitarę sako, jog tai – tobula sala tobuloms atostogoms. Unikali, išskirtinė, nepamirštama, dovanojanti nuostabų orą ir galimybę pasijusti atradėju. Tad nepraleiskite puikios progos atrasti šią salą ir ištyrinėti savo akimis!

 
 

2019.04.25 - 2019.05.03 (7n.) Nosy Be

Royal Beach 5* AI - 1234 EUR/asm.

 
 
 

2019.05.02 - 2019.05.10 (7n.) Nosy Be

Vanila & Spa 4* FB - 1334 EUR/asm.

 

Kelionė į KANADĄ - ALIASKĄ SU GRŪDA

Grūda


Didysis GRŪDOS turas po prancūziškąją Kanadą ir kalnų širdį – stulbinamo grožio Banfo, Džiaspero ir Joho nacionalinius parkus. 

Kelionė į KANADĄ - ALIASKĄ

Kelionės desertui – Kanados ir Aliaskos pakrančių kruizas!

Kelionės trukmė: 22d. Kaina nuo: 3599 EUR 
2019 05 21 - liko 4 vietos. Reikalinga pavienė moteris ir pavienis vyras

Kelionės topai:

 • Nepamirštama Toronto panorama iš „CN Tower“ televizijos bokšto.
 • Stebinantys savo didybe, žymiausi visame pasaulyje Niagaros kriokliai. Esant galimybei, kruizas „Maid of the Mist“ („Miglos Tarnaitė“) „Pasagos“ krioklio kaskados apačioje grožintis galingojo krioklio jėga. 
 • „1000-čio salų“ kruizas Kingstone – tai daugybė mažų salelių, skalaujamų Šventosios Lauryno upės vandenų.
 • Kanados Civilizacijos muziejus Otavoje.
 • Prancūziškasis Monrealis – 1976 m. XXI vasaros olimpinių žaidynių sostinė.
 • Kvebekas  - seniausias Šiaurės Amerikos miestas, kurio senamiestis – UNESCO paveldas.
 • Kalgaris – 1988 m. XV žiemos olimpinių žaidynių sostinė.
 • Pribloškiantys gamtos vaizdai BanfoDžiaspero ir Joho UNESCO paveldo nacionaliniuose parkuose.
 • Didingieji Šiaurės Amerikos Uoliniai kalnai.
 • Pasivažinėjimas ledynu Kolumbijos ledo laukuose.
 • Vankuveris – vienas gražiausių pasaulio miestų – 2010 m. XXI žiemos olimpinių žaidynių sostinė.
 • Vankuverio sala ir Britų Kolumbijos sostinė Viktorija bei garsieji „Butchart“ sodai.
 • Plaukimas vidine Aliaskos protaka tarp salų ir fiordų, besigrožint kalnų viršūnėmis, paslaptingomis įlankomis, nepaliesta gamta bei nuostabiu gyvūnijos pasauliu.
 • Skagvai - vadinamas „vartais į aukso laukus“, garsus aukso karštinę menančiais pastatais.
 • Ledynų įlanka – UNESCO pasaulio paveldas
 • Aliaskos sostinėje Džune - tik Aliaskai būdingas kraštovaizdis - fiordai, ledynai, ledo laukai.
 • Žygis baidarėmis pastovia dulksna gaubiamu fiordu, kopimas į Elnių kalną, didysis Aliaskos medkirčių pasirodymas, didžiausia ir įvariausia indėniškų totemų kolekcija – visa tai Jums pasiūlys Ketčikanas.
 • Įspūdingas „Exit“ ledynas Sevarde.

Aplink Balio salą ir Singapūrą!

2018 m. Aplink Balio salą ir Singapūrą per dvylika dienų. (su grupe ir vadovu iš Lietuvos)

Beprotišku tempu šurmuliuojanti viena brangiausių ir turtingiausių pasaulyje miestų valstybių Singapūras. Ir Balis – paslaptinga rojaus Žemėje atogrąžų sala. Leiskitės į nuotykių kupiną kelionę!

Išvykstame 2018-07-15 ir 2018-11-10. UŽSISAKYK 

Kaina nuo 1279Eur (su pusryčiais).

IMG 20180329 105949 resized 20180329 062044972 1

Kelionėje:

 • Singapūras – didmiestis, daugybe aspektų lenkiantis kitus pasaulio miestus

 • 15 įdomiausių Balio salos vietų

 • Nepakartojamas poilsis ir atgaiva reginių bei naujų potyrių kolekcininkams Balyje


 •  

Mus rasite

 • ___Odminiu 11, Vilnius LT-01122, Lithuania
 • ___+37 052 625240
 • ___+37 061 520462
 • ___+37 052 625242
 • ___[email protected]

Pirmadienis - Penktadienis 8:00-18:00

Sekite ir čia

 

linked in

 

 

 

Visit Lithuania kviečia

keliauti savarankiškai ir gerokai pigiau.

Kaip ? Tai  – labai paprasta!

Pasinaudoję AVIA BILIETŲ REZERVACIJA randate patogiausius ir pigiausius skrydžius į abi puses,

BOOKING.com svetainėje suvedate skrydžio datas bei nurodote kiek asmenų keliauja. 
Sistema atrenka didžiulį sąrašą viešbučių, iš kurių surandate geriausią kainos ir kokybės santykį atitinkantį pasiūlymą. 

Nuomojatės automobilį  AUTO NUOMA arba pasirekate kitą Jums patogų keliavimo būdą.
Ir keliaujate ne tik po turistų pamėgtas vietas, bet ir ten, kur jie užsuka retai! 

Nepamirškite kelionės DRAUDIMO ir pasiimkite asmens dokumentus.

Pamėginkite patys, o kilus klausimams – skambinkite mums 

+370 5 2625 240  arba rašykite [email protected]