P- Pn 8-18 val.    +370 5 2625 243
    +370 615 20462
 [email protected]

 

 

Esame patikimi Jūsų partneriai nuo 2001!                     

 

 

Egiptas

 

Plotas. 1 001 450 kv. km.

Sostinė. Kairas (17 mln. gyventojų).

Geografinė padėtis. Egiptas - šalis, kuri yra natūrali kryžkelė tarp trijų žemynų: Afrikos, Azijos ir Europos. Šiaurėje Egiptas ribojasi su Viduržemio jūra, pietuose - su Sudanu, vakaruose - su Libija ir rytuose - su Raudonąja jūra bei Izraeliu. Į rytus nuo Nilo upės driekiasi Rytų (Arabijos) dykuma, į vakarus - Vakarų (Libijos) dykuma, kuri užima du trečdalius Egipto ploto.

Klimatas. Egipto klimatas - tropinis žemyninis. Jis karštas ir sausas. Saulėtų dienų čia daugiau negu kokiame nors kitame pasaulio kampelyje. Vasarą oro temperatūra Kaire dieną svyruoja nuo 35 iki 40 laipsnių karščio, žiemą būna 15-20 laipsnių šilumos. Raudonosios jūros pakrantėje vidutinė temperatūra nuo birželio iki rugpjūčio - 35-38 laipsniai karščio, o nuo lapkričio iki kovo mėnesio laikosi 23-27 laipsniai šilumos. Nakties temperatūra dažniausiai 10 laipsnių žemesnė. Naktį Kaire ir Viduržemio jūros pakrantėje temperatūra kartais nukrinta iki 8 laipsnių. Dykumose oro temperatūros svyravimai dar didesni - nuo nepakeliamo karščio dieną iki geliančio šalčio naktį. Daugiausia lietaus iškrinta Aleksandrijoje (apie 19 cm per metus), kai tuo tarpu į pietus link Asuano 5 metų kritulių vidurkis yra apie 10 mm. Khargoje (Vakarų dykuma) yra buvę, kad per 17 metų neiškrito jokių kritulių.

Gyventojai. 80,34 mln. gyventojų (2007 m. balandį). Net 90 proc. gyventojų susitelkę Nilo upės deltoje ir slėnyje. Ten tankumas - 1900 žmonių kv. kilometre, tačiau visa likusi teritorija beveik negyvenama dėl sauso klimato ir vandens stygiaus.

Kalba. Valstybinė kalba - arabų. Šnekamoji kalba labai skiriasi nuo klasikinės arabų kalbos. Pajūrio kurortuose yra populiarios anglų, vokiečių, italų, prancūzų ir rusų kalbos.

Religija. Dominuojanti religija - islamas. Apie 90 proc. Egipto gyventojų yra musulmonai. Dauguma likusiųjų - krikščionys koptai.

Šalies valdymas ir politika. Pagal 1971 m. konstituciją, Egiptas yra respublika. Valstybės vadovas - prezidentas, renkamas 6 metams. Jo kandidatūrą siūlo Liaudies susirinkimas, kurią turi patvirtinti gyventojai visuotinu referendumu. Nuo 1981 metų jau 28 metus Egiptą valdo Prezidentas Mohamedas Hosnis Mubarakas, einantis šias pareigas penktą kadenciją. Prezidentas skiria vieną ar kelis viceprezidentus, ministrą pirmininką, ministrų kabinetą ir 26 gubernatorius. Nuo 2004 m. liepos Ministru Pirmininku išrinktas Ahmedas Nazifas (2008 m. balandžio mėnesio duomenys).

Įstatymus leidžia dviejų rūmų parlamentas, kurį sudaro Liaudies susirinkimas ir Patariamoji taryba. Liaudies susirinkimą sudaro 454 nariai, renkami 5 metams. Patariamoji taryba tik teikia konsultacijas. Vykdomoji valdžia priklauso prezidentui, viceprezidentams ir Ministrų kabinetui, kurio nariai turi būti ne jaunesni kaip 35 metų.

Egiptas suskirstytas į 26 gubernijas („muhafazat“).

Ekonomika. Agrarinė-industrinė valstybė. Labiausiai išplėtota gavybos, tekstilės, maisto, chemijos pramonė, statyba, metalurgija, cemento gamyba. Svarbiausi pramonės centrai - Kairas, Aleksandrija, Port Saidas, Suecas. Tarptautinis Sueco kanalas Egiptui uždirba apie 70 mln. dolerių per savaitę. Per Suecą perplukdoma apie 15 proc. pasaulio krovinių bei 20 proc. visos pasaulio naftos.

Nilo slėnyje klesti žemdirbystė. Žemės ūkis intensyvus, gaunami du arba trys derliai per metus. Vyrauja smulkūs ūkiai. Auginami vilnamedžiai, ryžiai, kukurūzai, kviečiai, miežiai, soros, pupos, pomidorai, cukranendrės, citrinmedžiai, datulės. Žemdirbiai raginami pradėti auginti vynuoges be kauliukų, melionus, mangus ir braškes. Plėtojama gyvulininkystė - galvijai, buivolai, avys, asilai, ožkos.

Bendra šalies urbanizacija yra 45 proc.

Ypatingas dėmesys šalyje skiriamas turizmui. Šalį kasmet aplanko apie 9 mln. užsienio turistų.

Ištekliai. Naftos bendrieji ištekliai skaičiuojami 2,9 mlrd. barelių. Daugiausia jų yra Sinajaus pusiasalyje, prie Sueco įlankos ir Egipto šiaurės vakaruose. Gamtinių dujų ištekliai sudaro apie 1000 mlrd. kubinių metrų, daugiausia jų išgaunama Abu Kyro telkinyje. Egipte taip pat kasama geležies rūda, mangano rūda, asbestas, gipsas ir anhidritas, nemažai išgaunama druskos, randama fosfatų ir fosforitų.

Valgiai. Egiptiečių virtuvė yra labai įvairi, su geriausiomis Artimųjų Rytų virtuvės tradicijomis. Tradiciniai patiekalai: „foul“ (pupelių patiekalai), „humus“ (viščiukas), „hamam mahshi“ (balandis), „koshari“ (makaronų, ryžių, juodųjų lęšių, keptų svogūnų ir pomidorų padažo mišinys), „tahina“ (sezamo sėklų piurė su citrinos sultimis ir česnaku), „babaganoush“ (piurė iš keptų baklažanų su sezamo sėklų padažu), „kofta“ (kotletai iš avienos arba jautienos), kebabai (avienos, jautienos, vištienos), labai populiarūs žuvies ir jūros gėrybių patiekalai. Desertai: „baklava“ (sluoksniuoti kepiniai, įdaryti pistacijomis, smulkintais riešutais, mirkyti pieno ir medaus sirupe), „ommu ali“ (kepiniai iš ryžių, razinų, kokoso riešutų ir pieno), „mahallabiyah“ (pieno kremas, plaktas su kukurūzais ar ryžiais, apibarstytas smulkintais riešutais), ypač populiarios šviežiai spaustos vaisių sultys (mangų, guavų, citrinų, apelsinų, granatų), „karkade“ (hibisko, dar vadinamo Sudano rože, gėrimas, gali būti patiekiamas atšaldytas arba karštas, kaip arbata).

Alkoholiniai gėrimai. Musulmonams gerti alkoholinius gėrimus draudžiama, tačiau pasivaišinti keliomis taurelėmis didesnėje šalies dalyje toleruojama. Alkoholinių gėrimų (taip pat alaus) vartojimas reglamentuojamas. Oro uostuose ir didžiuosiuose miestuose yra po kelias alkoholinių gėrimų parduotuves be muito (TAX FREE). Kurortuose galima įsigyti alkoholio tik atvykus į šalį (per fiksuotą laiko tarpą - dažniausiai 24 val. nuo atvykimo dienos) specializuotose parduotuvėse. Vietinės gamybos alkoholiniai gėrimai: „stella“ir„sakkara“(alus); populiariausi vynai: „Omar Khayyam“, „Obelisk“, „Grand Marquis“ (raudonasis ir baltasis) ir „Cru de Ptolemees“ (baltasis).

Istoriniai faktai. Pats garsiausias Naujosios karalystės valdovas - Ramzis II Didysis, karvedys, politikas ir diplomatas. 1258 m.pr.m.e. jis sudarė pirmąją pasaulyje žinomą taikos sutartį su hetitų valstybės valdovu Hatusiliu III. Tai pirmas kartas istorijoje, kada karas vyko ne iki kurios nors pusės galutinės pergalės, o baigėsi taikos derybomis. Egiptologai įrodė, kad Ramzio II laikais Egiptas pasiekė didžiausios savo šlovės apogėjų.

664 m.pr.m.e. į Egiptą įsiveržia asirai ir jį užkariauja, 525 pr.m.e. Egiptą užima persai ir valdo iki 332 m.pr.m.e., kol Egiptą užkariauja Makedonijos karalius Aleksandras Didysis. Prasideda helenizmo epocha. Nuo 304 pr.m.e. Egiptą ima valdyti Aleksandro brolio Ptolemėjaus įkurta Ptolemėjų dinastija (iki 30 m.pr.m.e.). Egipto žlugimas siejamas su faraonės Kleopatros VII vardu, kuri pradėjo dinastinius karus su savo broliais ir vyrais (Ptolemėjai XIII ir XIV) ir pasikvietė į pagalbą Romos armiją. Kleopatra nusižudė 30 pr.m.e., o Egipto sosto paveldėtoją - Kleopatros ir Gajaus Julijaus Cezario septyniolikmetį sūnų Cezarioną - tais pačiais metais nužudė būsimasis Romos imperatorius Gajus Julijus Oktavianas Augustas. Egiptas atsiduria Romos valdžioje. Romėnai valdo Egiptą nuo 30 m.pr.m.e. iki 638 m.e.m.-640 m.e.m. Egiptą užkariauja pranašo Mahometo suvienyti arabai. Jų valdymas tęsiasi iki šiol.

1798 m. Egiptą okupuoja Prancūzijos armija su Napoleonu Bonapartu. Kartu su Napoleono armija į Egiptą atkeliauja ir pirmieji archeologai. Būtent tuo metu, 1799 m., netoli Rozetės miesto, Napoleono armijos karininkas atranda juodo bazalto akmenį, išmargintą rašmenimis. Šis akmuo vėliau pavadinamas Rozetės akmeniu ir tampa viso egiptologijos mokslo pradžia, kai 1822 metais jį iššifruoja prancūzų egiptologas Žanas Fransua Šampoljonas.

Šalies specifika. Egiptiečiai yra gausiausia šiaurės rytų Afrikos tauta. Egiptas - kontrastų šalis. Čia gatvėse galima pamatyti naujausią automobilį ir šalia jo tipenantį asiliuką, kuris traukia dviratį vežimaitį, prikrautą įvairių niekų. Tai šalis, kurios gyventojai prieš tūkstantmečius pastatė įspūdingus statinius savo dievams ir valdovams, o šiais laikais kai kurios vietos labai panašios į karo nusiaubtą šalį. Čia prabanga gyvena kartu su skurdu, dykuma su žaliais Nilo slėniais. Neatskiriama Egipto gamtos dalis yra dykuma, kurią egiptiečiai vadina Raudonąja žeme. Tačiau pats garsiausias ir žinomiausias dalykas, garsinantis ne tik Kairą, bet ir visą Egiptą, - didžiosios Gizos piramidės. Beje, šios piramidės ne vienintelės. Jų visoje dabartinio Egipto teritorijoje yra priskaičiuota daugiau negu 100. Egipto civilizacija padarė milžinišką įtaką visam šiuolaikiniam pasauliui. Egiptiečiai sukūrė kalendorių. Pirmoji monoteistinė religinė filosofija taip pat atsirado Egipte. Manoma, kad egiptiečiai pirmieji atrado Amerikos žemyną (tai galėjo atsitikti maždaug 1500 m. iki. Kr. arba maždaug 3000 metų iki Kolumbo). Egiptas - pirmoji jėga, kuri sugebėjo sustabdyti nesustabdomą mongolų veržimąsi į Vakarus (tai buvo mameliukų (karių vergų) kariuomenė).

Viešbučių specifika. Egipte galioja kiti viešbučių klasifikacijos standartai nei Europos šalyse. Jokiu būdu negalima lyginti tos pačios kategorijos viešbučių Europoje ir Egipte. Pavyzdžiui, 4* viešbutis Egipte galbūt galėtų atitikti 3* viešbučio standartus Europoje. Statybos darbų kokybė ir atlikimas Egipte labai skiriasi nuo mums įprastų europinių standartų - net ir aukščiausios kategorijos viešbutyje galima pamatyti nelygiai sudėtas plyteles ir kt. Egipto viešbučių statybai ir įrengimui vis dar retai naudojamos importuotos šiuolaikinės apdailos medžiagos. Čia galioja visai kitokia grožio samprata (viešbučio interjerams naudojama daug marmuro, aukso imitacijos detalių ir kt. vietinių žaliavų).

„Novaturas“, norėdamas padėti Jums susiorientuoti ir pasirinkti pageidaujamos kategorijos viešbutį, kataloge pateikia savo pagalbinį viešbučio kategorijos įvertinimą - gaubliukus (atsižvelgiant į viešbučio vietą, paslaugų įvairovę, įrangos kokybę ir pan.). Visų viešbučių aplinka tvarkinga. Egipto viešbučiuose aptarnaujantis personalas yra tik vyrai, kurie labai paslaugūs ir stengiasi įtikti turistams - padeda apsigyventi viešbutyje (palydi iki kambario, nuneša lagaminus), tvarko kambarius, už tai, be abejo, jie tikisi tam tikro atlygio - arbatpinigių (bakšišo). Viešbučių pasiūla Egipte: nuo žemiausios kategorijos (2-3*) miestelių centruose iki aukščiausios kategorijos viešbučių (4-5*), atokiau nuo miestelių šurmulio, šalia paplūdimio, su didelėmis teritorijomis, paslaugų gausa.

Taip pat svarbu pastebėti, kad kataloge nurodyti atstumai nuo viešbučių iki kurorto centro ar paplūdimio yra apytiksliai.

Tautos būdo bruožai. Atvykę į Egiptą pateksite į visai kitą pasaulį. Šis pasaulis kitoks nei įprasta europiečiams. Čia viskas vyksta daug lėčiau negu mūsų pasaulyje, niekas neskuba, nebent įvairaus plauko pardavėjai, siūlantys savo prekes. Čia reikia apsišarvuoti kantrybe. Nervintis dėl to, kad padavėjas nesuprato jūsų užsakymo kavinėje ir atsiuntė savo kolegą, kuris iš jūsų priėmęs užsakymą atsiųs trečią savo kolegą, neverta. Vis tiek greičiausiai kas nors bus supainiota. Tiesiog „mafish mishkela“, kitaip tariant, „jokių problemų“. Gyvenimas tęsiasi, dėl to pasaulis nesugrius. Kuriam laikui praėjus jus taip pat apims panaši ramybės ir nerūpestingumo nuotaika, daugybę dalykų jūs pradėsite vertinti daug paprasčiau. Laiko sąvoka egiptiečiams neegzistuoja. Jei kas vėluoja, tai normalu. Pažadėję ką nors padaryti, jie būtinai pridės žodelį „inshalach“ - „su Dievo pagalba“. Jei nepavyko ištesėti to, ką pažadėjo, greičiausiai išgirsite žodelį „bukra“, kas reikš - „rytoj“. Jei kas nors išdegė, egiptietis nepamirš pasakyti „hamdulillah“ - „ačiū Dievui“. Atvykę į Egiptą Jūs esate saugūs, nes esate Dievo rankose. Jeigu kas nepavyko, vadinasi, tokia Dievo valia. Ši šalis gydo mūsų turistus - iš pesimistų jie vėl tampa optimistais, nes tokie yra vietos gyventojai, iš kurių galima pasimokyti gyvenimo džiaugsmo.

Turguje ir parduotuvėlėse dėl visko galima derėtis ir to yra tikimasi iš pirkėjo. Daugeliui turistų tai nėra įprasta, bet į viską reikia žiūrėti kaip į žaidimą, kurio pagrindinė taisyklė - nerodyti per didelio susidomėjimo Jums patikusiu daiktu ir siūlyti mažesnę kainą nei pageidauja pardavėjas.

Ką vertą išbandyti šalyje. Raudonoji jūra yra viena iš populiariausių nardymo vietų pasaulyje. Čia populiarus paviršinis nardymas su vamzdeliu. Vanduo labai skaidrus, nardant paviršiuje kuo puikiausiai matosi koralų rifai ir žuvys. Giluminiam nardymui net ir pirmajam panėrimui nebūtina turėti sertifikatą. Egiptas specializuojasi šioje srityje, čia dirba profesionalūs instruktoriai iš įvairių šalių. Kurortuose, kur lankosi lietuviai, galima sutikti ir lietuviškai kalbančių instruktorių, kurie padės panerti ir išvysti paslaptingo povandeninio pasaulio grožį. Viena iš populiariausių pramogų turistams Egipte - kaljano rūkymas, kuris seniai virto mėgavimosi filosofija, meditacija ir gyvenimo suvokimo ritualu. Rūkyti kaljaną įprasta vakare, sutemus, lėtai ramiai šnekučiuojantis apie politiką, šeimą ar moteris. Arabai, kaljaną laikantys savo nacionaliniu turtu, leidžia jį rūkyti net moterims ir vaikams. Egipte taip pat vertėtų paragauti košerinės arbatos, „karkade“ arbatos, šviežiai spaustų (mangų, guavų, citrinų) sulčių. Lietuvoje nėra dykumos ir kalnų. Kelionė į dykumą - tai puiki galimybė pamatyti šiuos stebuklingus gamtos kampelius, nes Egipte ir kalnai, ir dykuma vienoje vietoje. Tad alinantį smėlynų karštį verta išbandyti iškyloje su džipais po dykumą.

Šalies keistenybės. Keisčiausia Egipte yra tai, kad visos kurortinių zonų gatvės - tai didelės prekyvietės, ištisinis turgus. O vienas iš nemaloniausių egiptiečių bruožų - noras už menkiausią paslaugą gauti atlygį arba arbatpinigių ir siekis apgauti turistą (prekyvietėse reikia būti ypač atidžiam pasiimant grąžą ar prekę). Ča niekada nesužinosi, kiek iš tiesų kainuoja prekė - jos kaina gali skirtingose vietose skirtis nuo kelių iki keliasdešimties kartų. Dažniausiai turistus stebina tai, kad parduotuvėse nėra ant prekių užklijuotų kainų, tad dažniausiai tenka ilgai derėtis, norint išsiaiškinti kainą. Dažnai tenka ir susinervinti dėl priekabių gatvės prekeivių. Gatvėse vairuotojai labai dažnai pypsena, kartais taip norėdami patraukti dėmesį ir įsiūlyti savo prekę. Akį rėžia ir vietinė netvarka. Kurortinėse zonose vietinių moterų labai mažai. Egiptiečiai tikrai negali pasigirti punktualumu - jie gali pasakyti „už 10 minučių“, o laukti teks visą valandą. Keista ir tai, jog egiptiečiai, išgirdę, kad juos vadina arabais, tuoj pat puola taisyti ir sako, kad jie yra ne arabai, o faraono palikuonys.

Reklaminis skydelis Pigūs lėktuvų bilietai.
Bilietai į visas pasaulio šalis!
Rezervuok greitai ir paprastai.
Rezervacijos internetu.

novaturas logo1

itaka 200

Užsakykite naujienlaiškį ir sužinosite naujienas anksčiausiai.

Egzotika

Svajonių Afrika.

12 dienų pažintinė kelionė aplankant Pietų Afrikos Respubliką, Zimbabvę, Botsvaną, Namibiją. Su vadovu iš Lietuvos.

Kas nesvajojo vaikystėje apie Afriką? Saulė, palmės, krokodilai, liūtai, beždžionės... Kas dar? Nuostabi pirmapradė gamta, neapsakomas kultūrų mišinys, įspūdžių kaleidoskopas, laukinių gyvūnų įvairovė, saviti vietinių gyventojų namai, subtilaus skonio vynas, tautų stiprybė, šaltas kontrastų dušas – ir visa tai vienoje kelionėje.

A herd of Zebra grazing at sunrise in Etosha Namibia Koprovat

Kelionėje:

 • Vienas iš pasaulio gamtos stebuklų – Viktorijos krioklys
 • Pietų Afrikos Respublikos gražuolis Keiptaunas
 • Nuotykių skonis Čobės nacionaliniame parke Botsvanoje
 • Kirstenbosch botanikos sodas – vienas iš septynių nuostabiausių pasaulio botanikos sodų
 • Kvapą gniaužianti Keiptauno panorama, atsiverianti nuo Stalo kalno
 • Pasaulyje itin vertinami deimantai
 • Gerosios Vilties kyšulys ir jo gamtos rezervatas
 • Griežtai saugomi akiniuotieji pingvinai

Išvykstame 2018-11-16 UŽSISAKYK 

Kaina nuo 2575 Eur

VIETNAMAS su kelionės vadovu iš Lietuvos!

VIETNAMAS - šalis, garsi giliomis kultūrinėmis tradicijomis, unikaliu kraštovaizdžiu, gero smėlio paplūdimiais. Ha Longo įlankos vaizdas įsirėš į atmintį visam likusiam gyvenimui, tai gamtos stebuklas su tūkstančiais iš vandens kyšančių salų, apaugusių tankiais džiunglių augalais, sukuriančių unikalų kraštovaizdį. Pasinerkite į Vietnamo kultūrą!

vietnamas

 

Šioje kelionėje kartu su kelionės vadovu iš Lietuvos Jūs pažinsite šiaurinį ir pietinį Vietnamą bei ilsėsitės pajūrio mieste Miu Ne. 

Kelionės data 2018-11-09 - 11-25 UŽSISAKYK 
Kelionės kaina nuo 1729 Eur.

Kelionė į Filipinus - tūkstančių salų šalį!

Filipinai – tūkstančių salų kraštas ir nepamirštami įspūdžiai tiems, kurie ilgisi egzotikos, autentiškos gamtos, laukinių balto smėlio paplūdimių, kerinčiai žydrų lagūnų, spalvingo ir turtingo povandeninio pasaulio, vietinių gyventojų nuoširdumo ir užkrečiančio optimizmo, kolojininės kultūros įvairovės. Kai XVI a. pabaigoje Ispanija kolonizavo salas, pavadino jas Filipinais princo Pilypo II garbei. Tai atgaiva jūrų gėrybių, saldžiausių ir šviežiausių vaisių mėgėjams, rojus nardytojams, žvejams ir fotografijų mėgėjams.

Poilsinė - pažintinė 11d kelionė.

Datos nuo 2018-04-06 iki  2018-12-06 (datų daug) UŽSISAKYK 

Kaina nuo 857 Eur.

philippines travel

Gamtos grožis egzotiniuose kraštuose


Gvatemala, Hondūras ir Salvadoras — išlikusio Majų pasaulio širdis

Pažintinė kelionė su grupe ir vadovu iš Lietuvos
Išvykimas: 2018 11 15 
Trukmė: 14 d.


nuo 2029 € + skrydis  UŽSISAKYK 

Malaizija, Borneo sala ir Singapūras — gyvenimo ir gamtos fejerija

Pažintinė EKO kelionė su vadovu iš Lietuvos
Išvykimas: 2018 10 06
Trukmė: 13 d.


nuo 1779 € + skrydis
UŽSISAKYK 
Madagaskaras — neatrastas ir užburiantis

Pažintinė kelionė su grupe ir vadovu iš Lietuvos
Išvykimas: 2018 10 05
Trukmė: 14 d.


nuo 2190 € + skrydis
UŽSISAKYK 
Indonezija — archipelago paslaptys

Pažintinė kelionė su grupe ir vadovu iš Lietuvos
Išvykimas: 2018 10 27
Trukmė: 18 d.


nuo 2999 € + skrydis
UŽSISAKYK 
 

Aplink Balio salą ir Singapūrą!

2018 m. Aplink Balio salą ir Singapūrą per dvylika dienų. (su grupe ir vadovu iš Lietuvos)

Beprotišku tempu šurmuliuojanti viena brangiausių ir turtingiausių pasaulyje miestų valstybių Singapūras. Ir Balis – paslaptinga rojaus Žemėje atogrąžų sala. Leiskitės į nuotykių kupiną kelionę!

Išvykstame 2018-07-15 ir 2018-11-10. UŽSISAKYK 

Kaina nuo 1279Eur (su pusryčiais).

IMG 20180329 105949 resized 20180329 062044972 1

Kelionėje:

 • Singapūras – didmiestis, daugybe aspektų lenkiantis kitus pasaulio miestus

 • 15 įdomiausių Balio salos vietų

 • Nepakartojamas poilsis ir atgaiva reginių bei naujų potyrių kolekcininkams Balyje


 •  

Mus rasite

 • ___Odminiu 11, Vilnius LT-01122, Lithuania
 • ___+37 052 625240
 • ___+37 061 520462
 • ___+37 052 625242
 • ___[email protected]

Pirmadienis - Penktadienis 8:00-18:00

Sekite ir čia

 

linked in

 

 

 

Mus lanko

Svetainėje lankosi 379 svečiai ir nėra prisijungusių narių

Visit Lithuania kviečia

keliauti savarankiškai ir gerokai pigiau.

Kaip ? Tai  – labai paprasta!

Pasinaudoję AVIA BILIETŲ REZERVACIJA randate patogiausius ir pigiausius skrydžius į abi puses,

BOOKING.com svetainėje suvedate skrydžio datas bei nurodote kiek asmenų keliauja. 
Sistema atrenka didžiulį sąrašą viešbučių, iš kurių surandate geriausią kainos ir kokybės santykį atitinkantį pasiūlymą. 

Nuomojatės automobilį  AUTO NUOMA arba pasirekate kitą Jums patogų keliavimo būdą.
Ir keliaujate ne tik po turistų pamėgtas vietas, bet ir ten, kur jie užsuka retai! 

Nepamirškite kelionės DRAUDIMO ir pasiimkite asmens dokumentus.

Pamėginkite patys, o kilus klausimams – skambinkite mums 

+370 5 2625 240  arba rašykite [email protected]