P- Pn 8-18 val.    +370 5 2625 243
    +370 615 20462
 [email protected]

 

 

Esame patikimi Jūsų partneriai nuo 2001!                     

 

 

Bulgarija - Rumunija

Pažintinė 9dienų kelionė autobusu.

Rumunija ir Bulgarija – vienos naujausių Europos Sąjungos valstybių narių. Todėl ypač smalsu pamatyti, kaip šiais laikais gyvena senos istorijos ir kultūros, intriguojančių legendų ir gražių jūros kurortų šalys.

Kaina nuo 399eur.

Išvykstame 2018-06-16 ir 2018-09-01.UŽSISAKYK 

bulgarija

Kelionės programa

1 diena. 

Anksti rytą išvykstame iš Lietuvos. Keliaujame per Lenkiją, Slovakiją, Vengriją. Nakvosime viešbutyje.

2 diena. 

Po pusryčių keliaujame per Vengriją, Serbiją, Bulgariją. Vakare atvykstame į Sofiją – sostinę ir didžiausią Bulgarijos miestą, išsaugojusį daug romėnų, Bizantijos, viduramžių laikotarpio statinių. Susipažįstame su miestu: senovės romėnų krikščionybės palikimas – Šv. Sofijos ir Šv. Jurgio bažnyčios, vienas iš Bulgarijos simbolių - Aleksandro Nevskio katedra, Parlamentas, neobarokinis Nacionalinio teatro pastatas. Vykstame į nakvynės vietą  viešbutyje.

Sofia Bulgaria

nevskio

3 diena. 

Po pusryčių keliaujame per Bulgariją ir pasiekiame kultūrinę šalies sostinę – Plovdivą, kuris didžiuojasi puikiai išsilaikiusiu antikiniu teatru ir Atgimimo epochos architektūra. Žvalgydamiesi po mestą matysime: romėnų forumą Trimoncijų, Chisar Kapijaus vartus, antikinį teatrą. Vykstame į Nesebaro miestą - muziejų, įtrauktą į UNESCO paveldo sąrašą. Nedidelėje saloje rymantis senasis Nesebaras mena daugiau kaip 3000 metų istoriją. Vaikščiodami matysime Antikos, viduramžių, renesanso laikų pėdsakus, gynybinę sieną, menančią III amžių, Šv. Jono Krikštytojo, Šv. Stepono, Šv. Sofijos cerkves, statytas  ankstyvaisiais viduramžiais, bulgarų architektūros namus. Vakare atvyksime į vieną iš Bulgarijos kurortų prie Juodosios jūros. Vakarieniausime ir nakvosime viešbutyje.

plovdivas

4 diena. 

Po pusryčių ilsėsimės prie Juodosios jūros. Gamta padovanojo bulgarams nuostabią jūrą ir puikius smėlėtus paplūdimius, vienuolika  jų apdovanoti Mėlynąja vėliava, o Auksinių kopų kurortas pripažintas vienu geriausių Europoje. Vakarieniausime ir nakvosime viešbutyje.

juodoji

5 diena. 

Po pusryčių ilsėsimės prie jūros, o pageidaujantieji galės aplankyti Balčiką ir Kaliakros kyšulį. Balčikas – įspūdingas Bulgarijos miestas prie jūros, įkurtas ant kalkakmenio uolų. Tai viena seniausių graikų kolonijų Juodosios jūros pakrantėje. Čia buvo Rumunijos karalienės Marijos rezidencija, vadinama „Tyliu lizdeliu“. Dabar buvusią rezidenciją supa gražus parkas, kurio teritorijoje įkurtas Botanikos sodas, išsiskiriantis savo augmenija, kurį aplankysime ir apžiūrėsime vieną didžiausių Europoje kaktusų  alėją. Vyksime į legendomis apipintą Kaliakros iškyšulį. Čia, ant 70 metrų aukščio uolų, viduramžiais stovėjo galinga Kaliakros tvirtovė, kurios griuvėsiai yra išlikę iki šių dienų. Kaliakros iškyšulys buvo pati paskutinė Bulgarijos teritorijos vieta, kurią XV a. tik vargais negalais pavyko užimti šalį okupavusiai Osmanų imperijai. Grįšime į viešbutį, kur mūsų lauks vakarienė ir nakvynė.

balcikas

6 diena.

 Po pusryčių vėl ilsimės prie Juodosios jūros, o norintieji keliauja į Varną ir Akmenų mišką. Vykstame į Akmenų mišką - nuostabų gamtos kūrinį, skaičiuojantį apie 50 mln. Metų kuriame į dangų stiebiasi iš smiltainio susiformavusios iki 10 metrų aukščio kolonos ir uolos, kurios pritraukia daugybę lankytojų. Vykstame į Varną. Pakeliui lankome mauzoliejų, kuriame simboliškai palaidotas Jogailos ir Sofijos Alšėniškės sūnus, Lenkijos karalius Vladislovas III Varnietis, žuvęs kovoje su turkais. Varna - tai trečias pagal dydį Bulgarijos miestas prie Juodosios jūros, dar vadinamas „Uostų sostine“. Miestas mena tūkstančio metų istoriją. Čia yra Antikos ir Bizantijos laikų pastatų liekanų. Aplankome Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų soborą – vieną iš didžiausių Bulgarijoje. Laisvu laiku galime papietauti, pasimaudyti jūroje, ar aplankyti delfinariumą ir akvariumą. Grįžtame į viešbutį, kur vakarieniaujame ir nakvojame.

akmenu msk

7 diena. 

Po pusryčių vykstame į Rumunijos sostinę Bukareštą.  Susipažįstame su vienu didžiausi Pietryčių Europos miestų, kuriame greta viduramžių bažnyčių galima išvysti sovietinio palikimo reliktų ir stiklinių dangoraižių. „Mažuoju Paryžiumi“ vadinamas miestas didžiuojasi savo rumuniškąja Triumfo arka, pastatyta kariams, žuvusiems už Rumunijos nepriklausomybę. Vaikščiodami po Bukareštą apžiūrėsime Revoliucijos aikštę, Karalių rūmus, Nacionalinį meno muziejų, Parlamento rūmus. Vėliau keliausime į labiausiai lankomą Transilvanijos miestą Brašovą, kurį supa Karpatų kalnai. Pasigrožėsime įspūdinga gynybine siena, XIV a. pastatyta Juodąja bažnyčia, Rotušės aikšte su spalvingais istoriniais pastatais. Vakare, esant galimybei, vyks  rumuniškas vakaras, kurio metu skambant nacionalinei muzikai ir dainoms, galėsime pasivaišinti tradiciniais patiekalais ir vynu. Vyksime į nakvynės vietą viešbutyje.

bukare6tas

8 diena.

 Po pusryčių keliaujame į grafo Drakulos gimtąjį miestą Sigišoarą. Šis ant Trnavos upės kranto saksų įkurtas miestas šiuo metu saugomas UNESCO. Aplankysime senamiestį, gynybinius įtvirtinimus, laikrodžio bokštą, Drakulos gimtąjį namą. Vykstame į Vengriją, nakvosime viešbutyje.

sigishoara

sigi6oarast

9 diena.

Po pusryčių  iškeliaujame per Slovakiją, Lenkiją namo. Naktį grįžtame į Lietuvą.

Papildoma informacija

REIKALINGI DOKUMENTAI

LR piliečio pasas. Jo galiojimo laikas  turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. kelionei pasibaigus.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • kelionė autobusu;
 • 4 nakvynės  su pusryčiais viešbutyje;
 • 4 nakvynės viešbutyje arba pensione su pusryčiais ir vakarienėmis viename iš pajūrio kurortų;
 • kelionės vadovo paslaugos;
 • ekskursinė programa;
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • mokami objektai, vietinių gidų paslaugos ~ 120 EUR vietine valiuta;
 • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

PASTABOS:

 • išsamesnė informacija teikiama kelionės atmintinėje;
 • objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
 • muziejuose  ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;
 • priemoka už vienvietį kambarį 120  EUR.

Kelionės metu nuvažiuosime ~ 5500 km.

Reklaminis skydelis Pigūs lėktuvų bilietai.
Bilietai į visas pasaulio šalis!
Rezervuok greitai ir paprastai.
Rezervacijos internetu.

novaturas logo1

itaka 200

botanika baneris2

 
 
 
 

Mus rasite

 • ___Odminiu 11, Vilnius LT-01122, Lithuania
 • ___+37 052 625240
 • ___+37 061 520462
 • ___+37 052 625242
 • ___[email protected]

Pirmadienis - Penktadienis 8:00-18:00

Sekite ir čia

 

linked in

 

 

 

Visit Lithuania kviečia

keliauti savarankiškai ir gerokai pigiau.

Kaip ? Tai  – labai paprasta!

Pasinaudoję AVIA BILIETŲ REZERVACIJA randate patogiausius ir pigiausius skrydžius į abi puses,

BOOKING.com svetainėje suvedate skrydžio datas bei nurodote kiek asmenų keliauja. 
Sistema atrenka didžiulį sąrašą viešbučių, iš kurių surandate geriausią kainos ir kokybės santykį atitinkantį pasiūlymą. 

Nuomojatės automobilį  AUTO NUOMA arba pasirekate kitą Jums patogų keliavimo būdą.
Ir keliaujate ne tik po turistų pamėgtas vietas, bet ir ten, kur jie užsuka retai! 

Nepamirškite kelionės DRAUDIMO ir pasiimkite asmens dokumentus.

Pamėginkite patys, o kilus klausimams – skambinkite mums 

+370 5 2625 240  arba rašykite [email protected]