P- Pn 8-18 val.    +370 5 2625 243
    +370 615 20462
 [email protected]

 

 

Esame patikimi Jūsų partneriai nuo 2001!                     

 

 

Nepamirštamas savaitgalis mados sostinėje Milane!

Milanas – tai viena iš keturių pasaulio mados sostinių, kuri taip pat garsi dėl savo virtuvės, futbolo klubų, operos, bažnyčių ir Leonardo da Vinci freskos “Paskutinė vakarienė”.

Tai – pramoninis miestas, Italijos verslo ir finansų širdis, tačiau čia netrūksta ir pramogų, naktinių klubų, parduotuvių bei restoranų.

Kelionės privalumai

 • Savaitgalis mados sostinėje Milane.
 • Aplankoma meilės sostinė Verona.

Išvykstame 2018-03-18, 2018-04-21, 2018-05-19, 2018-07-07, 2018-09-08 ir 2018-10-20

Kaina nuo 479 Eur.

milanas

 

 

 

Kelionės programa

1 diena**

Skrydis Vilnius – Bergamo. Nuvykimas vietos transportu į viešbutį Milane. Po įsikūrimo viešbutyje, siūlome pradėti pažintį su Milanu nuo skaniausios jos dalies!  Ar girdėjote, kad būtent milaniečiai dažnai po darbo skuba ne namo, o atsigaivinti aperityvu su draugais ar kolegomis? Aperityvas jau seniai yra tapęs miesto ritualu „Happy Hour“, kurio metu už *fiksuotą kainą gali ne tik išgerti apetitą žadinantį kokteilį/vyno taurę, bet ir paskanauti įvairių mini užkandukų. Vėliau Jūsų laukia pažintis su svarbiausia Milano bažnyčia šv. Ambrozijaus bazilika, kurioje yra palaidotas miesto globėjas vyskupas šv. Ambrozijus. Šis įspūdingas romaninio stiliaus V-IX a. kompleksas išpuoštas mozaikomis, kapiteliais atvežtais iš romėnų laikų pastatų, auksiniu altoriumi, o bazilikoje yra saugoma kolona su gyvate, kuri manoma priklausė Mozei. Po ekskursijos kviečiame pratęsti pažintį su grupe **vakarieniaudami (už papildomą mokestį). Siūlome ne tik paragauti tipiškų regioninių patiekalų, bet ir daugiau sužinoti apie šio krašto kulinariją. Grįžimas į nakvynės vietą. Nakvynė  viešbutyje.

Basilica of SantAmbrogiovakariene

 

2 diena

Pusryčiai. Ekskursija po madų, finansų ir laikinąją Italijos karalystės sostinę – Milaną: gražiausia pasaulyje traukinių stotis, o iš čia metro vyksite pasižvalgyti po miesto širdį: Sforcų pilis ir ją supantis didžiulis Sempioni parkas bei puošianti Taikos arka, viduramžiška Pirklių aikštė, kurios viduryje yra miestiečius vienijęs šulinys, kunigaikščio Francesco Sforza XV a. atidaryta „Ca` Grande“ Didžioji ligoninė,  XIX a. architekto Giuseppe Mengoni suprojektuota Katedros aikštė, net penkis amžius statyta Katedra yra papuošta keliais tūkstančiais skulptūrų, kurių vienai paauksuotai Marijai net sukurta daina, šv. Stepono aikštė ir joje stovinti kiek makabriška šv. Bernardo Kauluose bažnyčia, kurios vidus „išpuoštas“ čia buvusių XI a. kapinių kaulais. Laisvas laikas **pietums, kurių metu norintys galės paskanauti karališku vardu pavadinto kepinio-picos Margaritos, sužinoti jos istoriją. Ekskursijos tęsinys: „Miesto svetaine“ vadinama Vittorio Emanuele II galerija, La Scala aikštė su Milane dirbusio Leonardo da Vinci skulptūra, muzikos šventovė *Alla Scala teatras, kuriame galima susipažinti su La Scala teatro istorija, pasigrožėti rodytų operų dekoracijų fragmentais. Laisvas laikas, kurio metu galėsite pasigrožėti „miesto terasa“ vadinamu Katedros stogu. Grįžimas į nakvynės vietą. Nakvynė  viešbutyje.

Sforc pilissempionetaikos arkaVittorio Emanuele II galerijaAlla Scala

3 diena

Pusryčiai. Laisva diena savarankiškai tęsti pažintį su Milanu arba **visos dienos išvyka traukiniu į meilės sostinę Veroną - Romeo ir Džiuljetos miestą. Ekskursija aplankant istorinį centrą, spalvingą turgaus aikštę, Sinjorijos aikštę su elegantiška Dantės statula, impozantiškais fasado raižiniais išpuoštą *Katedrą, Romos koliziejui dydžiu nedaug tenusileidžiantį, puikiai išsilaikiusį *romėnų amfiteatrą - Areną, kuriame ir šiandien organizuojami grandioziniai muzikos koncertai bei operų pastatymai, Džiuljetos namą su *garsiuoju balkonėliu, impozantiškus Veronos valdovų Skaligierių kapus. Laisvu laiku galite apsilankyti užeigoje, kurioje buvo nufilmuotas filmas „Laiškai Džiuljetai“. Čia galėsite paskanauti miniatiūrinių rankų darbo pyragėlių „Pasticini“ bei žymiosios „Margaritos“ picos. Laisvas laikas. Vakare grįžimas traukiniu į Milaną. Grįžimas į nakvynės vietą. Nakvynė  viešbutyje.

veronaaverona

4 diena**

Pusryčiai.  Priklausomai nuo skrydžio laiko *vietiniu transportu nuvykimas į Bergamo oro uostą. Skrydis Bergamas – Vilnius.

Įskaičiuota į kelionės kainą

 • Skrydis Vilnius – Bergamas – Vilnius,
 • rankinis orlaivio bagažas (vienam keliautojui 1 vienetas),
 • 3 nakvynės turistinės klasės viešbutyje su pusryčiais,
 • kelionės vadovo, vykstančio iš Lietuvos, paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Neįskaičiuota į kelionės kainą

 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), papildomo registruoto bagažo mokestis (teirautis agentūroje), vietinio transporto bilietai iš/ į oro uostą (grupės pageidavimu už papildomą mokestį užsakome pervežimus), bilietai į mokamus objektus, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės išlaidos, papildomos paslaugos, miesto transporto bilietai Milane, vietinių gidų paslaugos Milane, Veronoje (ne lietuvių kalba), miesto mokesčiai (mokami viešbutyje ~4 EUR asmeniui dienai).
 • ** Visos dienos išvyka traukiniu į Veroną. Traukinio bilieto kaina pirmyn - atgal ~ 40 EUR. Tikslinama prieš kelionę. Užsakoma ir apmokama iš anksto prieš išvykimą kelionių agentūroje.
 • Lankomi mokami objektai neįskaičiuoti į ekskursijos kainą.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 90 EUR. 

Reklaminis skydelis Pigūs lėktuvų bilietai.
Bilietai į visas pasaulio šalis!
Rezervuok greitai ir paprastai.
Rezervacijos internetu.

 Naujųjų Metų sutikimas!

novaturas logo1

itaka 200

Mus rasite

 • ___Odminiu 11, Vilnius LT-01122, Lithuania
 • ___+37 052 625240
 • ___+37 061 520462
 • ___+37 052 625242
 • ___[email protected]

Pirmadienis - Penktadienis 8:00-18:00

Sekite ir čia

 

linked in

 

 

 

Visit Lithuania kviečia

keliauti savarankiškai ir gerokai pigiau.

Kaip ? Tai  – labai paprasta!

Pasinaudoję AVIA BILIETŲ REZERVACIJA randate patogiausius ir pigiausius skrydžius į abi puses,

BOOKING.com svetainėje suvedate skrydžio datas bei nurodote kiek asmenų keliauja. 
Sistema atrenka didžiulį sąrašą viešbučių, iš kurių surandate geriausią kainos ir kokybės santykį atitinkantį pasiūlymą. 

Nuomojatės automobilį  AUTO NUOMA arba pasirekate kitą Jums patogų keliavimo būdą.
Ir keliaujate ne tik po turistų pamėgtas vietas, bet ir ten, kur jie užsuka retai! 

Nepamirškite kelionės DRAUDIMO ir pasiimkite asmens dokumentus.

Pamėginkite patys, o kilus klausimams – skambinkite mums 

+370 5 2625 240  arba rašykite [email protected]