P- Pn 8-18 val.    +370 5 2625 243
    +370 615 20462
 [email protected]

 

 

Esame patikimi Jūsų partneriai nuo 2001!                     

 

 

Aplink Balio salą ir Singapūrą!

2018 m. Aplink Balio salą ir Singapūrą per dvylika dienų. (su grupe ir vadovu iš Lietuvos)

Beprotišku tempu šurmuliuojanti viena brangiausių ir turtingiausių pasaulyje miestų valstybių Singapūras. Ir Balis – paslaptinga rojaus Žemėje atogrąžų sala. Leiskitės į nuotykių kupiną kelionę!

Išvykstame 2018-07-15 ir 2018-11-10. UŽSISAKYK 

Kaina nuo 1279Eur (su pusryčiais).

IMG 20180329 105949 resized 20180329 062044972 1

Kelionėje:

 • Singapūras – didmiestis, daugybe aspektų lenkiantis kitus pasaulio miestus

 • 15 įdomiausių Balio salos vietų

 • Nepakartojamas poilsis ir atgaiva reginių bei naujų potyrių kolekcininkams Balyje


 •  

  1 DIENA. SKRYDIS VILNIUS–TARPINIAI ORO UOSTAI–SINGAPŪRAS

  2 DIENA. SINGAPŪRAS

  Pasitiksime jus, atvykusius į Singapūrą, ir nuvešime į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Singapūre.
  Singapūras – vienas brangiausių ir turtingiausių miestų, tai miestas valstybė. Per pusšimtį metų mažytė šalis iš nedidelio britų kolonijos uosto atogrąžose sugebėjo tapti viena turtingiausių pasaulio šalių. Nedidelė teritorija plečiama atkovojant žemes iš vandenyno. Ten, kur kažkada tyvuliavo vanduo, o žvejai grįždavo su laimikiu, dabar stovi dangoraižiai, nutiestos plačios gatvės, verda gyvenimas. Tam pasiekti reikia laiko – atkovotoje ar supiltoje žemėje statybos gali prasidėti tik po 12 metų, žemė turi nusistovėti. Ekskursija prasidės Singapūre, pakilus į aukščiausią pasaulyje apžvalgos ratą „Singapūro skraiduolį“ (angl. „Singapore Flyer“). Jo aukštis – 165 m, statinys 30 m aukštesnis už „Londono akį“ (angl. „London Eye“). Tai puikiausia pirmoji pažintis su miestu iš paukščio skrydžio: Singapūro megapolis kaip ant delno, tolumoje galima matyti Indonezijos salas ir Malaiziją (esant giedram orui). Singapūras modernus, inovatyvus ir dažniausiai kitus pasaulio megapolius lenkiantis architektūra, sodais, pastatais, gyvenimo kokybe ir būdu. Miesto simboliu jau tapo laivas, kurį laiko trys dangoraižiai, – viešbutis „Marina Bay Sands“. Singapūro nacionalinių parkų valdyba įgyvendino viziją įkurti miestą sode. Jame atskleidžiama Singapūro, pagrindinio atogrąžų sodų miesto su tobula aplinka gyventi ir dirbti, esmė – pirmaujantis XXI a. pasaulio miestas. Ten auga daugiau nei 500 tūkst. per 2 200 rūšių augalų! Vėsų ir sausą Viduržemio jūros regiono klimatą atkartojančiame gėlių kupole yra 9 skirtingi sodai su augalais iš 6 žemynų: baobabų ir sterkulijų, sukulentų, Australijos, Pietų Afrikos, Pietų Amerikos, Kalifornijos, Viduržemio jūros regiono, alyvmedžių giraitės ir vis atnaujinamos gėlių darželio ekspozicijos. Debesų miške patyrinėkite aukštikalnes su orchidėjomis, ąsoteniais ir paparčiais iš vėsaus ir drėgno atogrąžų kalnų regiono. Jame įrengtas vienas aukščiausių (35 m) pasaulyje uždaros erdvės krioklių ir 7 atradimų zonos: „Prarastas pasaulis“, „Pasivaikščiojimas debesyse“, „Pasivaikščiojimas medžių viršūnėmis“, „Kristalų kalnas“, „Žemės patikra“, „+5 laipsniai“ ir „Paslaptingasis sodas“. Tokie moderniosios architektūros stebuklai neapsakomai puošia miestą.  Gyventojai – kinai, malajai, indai ir kitų tautybių atstovai – išsiskiria darbštumu, aktyvumu. Juokaujama, kad gyvendamas Singapūre turi turėti 5 daiktus, prasidedančius raide C: „credit card, car, career, compaund, club member“ (angl. kredito kortelė, automobilis, karjera, banko indėlis, kokio nors klubo narystė. Pradėkite malonią pažintį su Singapūro miestu jau pirmą vakarą ! Nakvynė viešbutyje Singapūre

  Singapore Flyer
  marina bay sands singapore

  3 DIENA. SINGAPŪRAS (Pusryčiai)

  7 val. trukmės ekskursijos metu susipažinsite su šiuo nuostabiu miestu. Pakilsite į aukščiausią pasaulyje apžvalgos ratą „Singapūro skraiduolį“. Tai puikiausia pirmoji pažintis su miestu iš paukščio skrydžio. Apsilankysite kolonijinės epochos miesto centre, matysite Parlamento rūmus, miesto rotušę, apžiūrėsite Merliono parką su miesto simboliu liūto-žuvies skulptūra, seniausią šalyje budistų taoistų šventyklą „Thian Hock Keng“, kinų rajoną, kuriame ir pietausite. Vyksite į nacionalinį orchidėjų parką. Pasigrožėsite sodų miestu „Garden By the Bay“, trumpai pasižvalgysite po Mažosios Indijos rajoną. Po ekskursijos grįšite į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Singapūre.
  Thian Hock KengGarden By the BaySingapore lead xlarge

  Dienos akcentas

  Singapūras – tarsi orchidėja tarp visų pasaulio miestų.

  4 DIENA. SINGAPŪRAS–DENPASARAS (BALIS)–UBUDAS (Pusryčiai, pietūs)

  Važiuosite į Singapūro oro uostą. Atskridę į Denpasarą, būsite pasitikti ir vyksite į Ubudą. Pakeliui aplankysite Tanah Lot šventyklą. Šis religinis kompleksas, stovintis ant uolos, rodos, pakyla iš vandenyno. Tai viena žinomiausių Balio šventyklų. Jei išverstume pažodžiui, pavadinimas reiškia „Žemė jūroje“. Šventykla stūkso ant uolos vandenyje ir pasiekti ją galima tik atoslūgio metu. Aplankysite Ubudo beždžionių mišką – šventą beždžionių prieglobsčio vietą. Apžiūrėsite tris miške stūksančias šventyklas, pastatytas XIV a. viduryje. Balio hinduistų religijoje beždžionės turi dvejopą simboliką: jos gali atstovauti tiek gėriui, tiek blogiui, todėl vietiniai šiuos gyvūnus ir myli, ir jų nekenčia. Jei nespėsite aplankyti Ubudo beždžionių miško, tai bus galima padaryti kitą dieną. Ubudas – šis miestas, apsuptas ryžių terasų, yra vienas svarbiausių traukos objektų Pietų Balyje. Tai kultūrinio turizmo vieta su nuostabiais šokių ir muzikos pasirodymais, rankdarbiais, šventyklomis ir daug kitų grožybių. Daugelis žmonių į Ubudą užsuka dienai ar dviem, tačiau nusprendžia pasilikti ilgėliau, todėl čia nesunku rasti įrengtą poilsio ir laisvalaikio infrastruktūrą. Tai vieta, kurioje galite geriau pažinti Balio kultūrą. Miestą supa šventyklos, senovinės vietovės ir kaimai. Žmonės čia daugiausia užsiima rankdarbiais, todėl pačiame Ubude ir aplinkiniuose rajonuose rasite įvairių ir įdomių meno vertybių, suvenyrų ir dovanų artimiesiems. Nakvynė viešbutyje Ubude.

  tanah lot temple2monkey

  Dienos akcentas

  UNESCO objektas Tanah Lot šventykla ir šventasis beždžionių miškas.

  5 DIENA. „BALINĖJIMAI“: BATŪRAS IR KAIMELIAI (Pusryčiai, pietūs)

  Po pusryčių vyksite į Gunung Kawi induistų šventyklą, kurioje gausu senovės baliečių gyvenimo būdą vaizduojančių akmeninių miniatiūrų. Taip pat keliausite į vieną žinomiausių šventyklų – Tirta Empul. Ji garsi dėl švento vandens baseino, kuriame Balio salos gyventojai atlieka sielos ir proto apsivalymo ritualus. Tuomet lauks kelionė į Kintamani regioną, esantį 1 450 m aukštyje. Oras čia daug gaivesnis, atsiveria kvapą gniaužiantys Batūro ugnikalnio ir ežero vaizdai. Išvysite nuostabius Abango kalnus, juodosios lavos laukus. Pietausite gėrėdamiesi Batūro ugnikalniu. Po pietų aplankysite autentikos kupiną Penglipurano miestelį, jame beveik nejusti šiuolaikinio gyvenimo įtakos. Grįšite į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Ubude.
  gunungkawitempletirtaempul

  Dienos akcentas

  Batūro ugnikalnio didybė ir Balio kaimelių autentika.

  6 DIENA. „BALINĖJIMAI“: ŠVENTYKLOS IR RYŽIŲ TERASOS (Pusryčiai, pietūs)

  Po pusryčių jūsų lauks gamtos apsuptas Bedugulo miestelis. Užsuksite į vietos turgų – čia prekystaliai lūžta nuo daugybės įvairiausių vaisių ir daržovių, tada keliausite į Ulundano šventyklą ežero saloje. Prie Bratano ežero, esančio kalnuose netoli Bedugulo, atsiveria geriausias Didžiosios Šivos vandens šventyklos, pastatytos 1663 m., vaizdas. Aplankysite Jatiluwiho gyvenvietę, kuri gali didžiuotis pačiu įspūdingiausiu ryžių pakrantės vaizdu visoje saloje ir seniausiomis ryžių terasomis, įtrauktomis į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Čia pietausite. Po pietų apsilankysite Mengwi šventykloje, o grįždami atgal į viešbutį pasisvečiuosite baliečių namuose. Nakvynė viešbutyje Ubude.

  plantacijosUlun Danu temple

  Dienos akcentai

  Subtiliausi pasaulyje ryžių terasų vingiai ir viešnagė pas baliečius.

  7 DIENA. „BALINĖJIMAI“ ČANDI DASOJE (Pusryčiai, pietūs)

  Po pusryčių aplankysite Motinos šventyklą, didžiausią induistų šventyklą Balyje, įsikūrusią Agungo ugnikalnio papėdėje. Pura Besakihas arba Motinos – šventykla, 1995 m. nominuota pakliūti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Pura Besakihas – pati svarbiausia, didžiausia ir švenčiausia hinduizmo šventykla Balyje. Ji stovi beveik 1 000 m aukštyje ant pietvakarinio Agungo kalno šlaito, nuo jo matomas žavingas Pietų Balio kraštovaizdis. Tai yra didžiulis 23 atskirų, tačiau susijusių šventyklų kompleksas. Svarbios šventyklos ceremonijos: didžiosios Panca Wali Krama apsivalymo ceremonijos, teoriškai rengiamos kas 10 metų, ir Eka Dasa Rudra ceremonija, vykstanti kas 100 metų. Pamatysite buvusius teismo rūmus, vadinamus Kertaghosa, tada Goa Lawah – unikalią induistų šventyklą, pastatytą šalia olos, teikiančios prieglobstį šimtams šikšnosparnių. Šventykla, dar žinoma kaip Šikšnosparnių urvas, kuriame gyvena tūkstančiai buldoginių šikšnosparnių. Pasak legendos, kai Klunkungas buvo valdomas iš Kusambos, princas Mengwis čia rado prieglobstį ir įžengė į urvą. Jo daugiau niekas nematė, kol jis išlindo beveik 20 km į šiaurę Pura Besakihe. Nuo to laiko niekas nebandė įžengti į urvą ir įrodyti, kad jis tikrai toks ilgas. Nakvynė viešbutyje Čandi Dasoje.

  Pura BesakihPura Besakihas

  Dienos akcentas

  Gražiausios Balio šventyklos.

  8 DIENA. ČANDI DASA–SANŪRAS (Pusryčiai, pietūs)

  Po pusryčių vyksite į vietos turgų, kur jūsų lauks virtuvės šefas! Galėsite patikrinti derybų įgūdžius ir pasinerti į šurmuliuojantį turgaus gyvenimą. Pakviesime į neilgą pasivaikščiojimą pėsčiomis. Prieš pasivaikščiojimą jums įteiksime kepurę ir bambukinę lazdą (jas būtina grąžinti). Pagal jūsų poreikius ar pageidavimus galima suplanuoti ilgesnį ir sudėtingesnį arba trumpesnį ir lengvesnį maršrutą. Per pasivaikščiojimą Sidemeno slėnyje atitrūksite nuo įprastos civilizacijos ir pažinsite autentišką, neskubantį Balį. Turistų mažai lankomame slėnyje pasijusite it jis priklausytų tik jums ir niekieno netrukdomi grožėsitės tapybišku kraštovaizdžiu. Eidami matysite dirbančius ūkininkus, jų kasdienę veiklą. Atrodo, kad čia laikas sustojo, o tradicijos išliko nuo seniausių laikų. Pamatysite egzotiškas plantacijas ir jų atspindį Balio kultūroje ir gastronomijoje. Slėnyje jums papasakos apie subako drėkinimo sistemą, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Kai oras giedras, atsiveria nuostabus vaizdas į aukščiausią Balio tašką – Agungo ugnikalnį, baliečių laikomą šventu. Persikelsite per upę ir sustosite prie natūraliai susiformavusio baseino, jame galėsite paplaukioti ar tiesiog mėgautis atpalaiduojančia atmosfera. Vėliau su virtuvės šefu vaikščiosite po ekologišką daržą ir sodą bei rinksite viską, ko dar gali prireikti gaminant valgį. Sužinosite apie egzotinius augalus, natūralų ūkininkavimą ir vaistažoles. Ir štai – laikas gaminti! Virtuvės šefas iš pradžių papasakos apie Baliui būdingus patiekalus, o jūs būsite jo asistentai ir drauge gaminsite vietos patiekalus. Tai išskirtinė galimybė praleisti laiką su vietos gyventojais ir geriau pažinti jų kultūrą bei tradicijas. Gamindami maistą naudosite autentiškus virtuvės reikmenis ir malkomis kūrenamą krosnį. Baliečiai jums papasakos, kaip dėl tokio gamybos būdo keičiasi patiekalų skonis. Palmių lapais galėsite serviruoti stalą ir kurti dekoracijas. Pasisvečiavę ir papietavę vyksite į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Sanūre.

  agagungcandidasa5

  Dienos akcentas

  Egzotiškos Balio plantacijos ir gastronominiai atradimai.

  9–11 DIENOS. SANŪRAS–POILSIS PRIE VANDENYNO (Pusryčiai)

  Laisvas laikas pasimėgauti balietiškais SPA malonumais. Patariame nepraleisti progos pasigrožėti Balio salos šokiais. Skambant tradicinėms dainoms, puošniais kostiumais pasipuošę atlikėjai demonstruoja dailius choreografinius judesius. Taip pat įspūdingos ugnies ir transo šokių bei muzikos dramos. Rekomenduojame išsinuomoti dviračius ir aktyviai praleisti dieną arba vykti į dramblių safarį.

  balisd

  12–13 DIENOS. DENPASARAS–TARPINIAI ORO UOSTAI–VILNIUS (Pusryčiai)

  Papusryčiausite viešbutyje ir vyksite į oro uostą. Skrydis Denpasaras–tarpiniai oro uostai–Vilnius.

  Į kainą įskaičiuota:

  • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
  • 10 nakvynių 3* viešbučiuose pažintinio turo metu ir 4* viešbutyje poilsio metu;
  • ekskursijos pagal programą;
  • maitinimas pagal programą: 10 pusryčių, 5 pietūs;
  • rusiškai kalbančio gido paslaugos Singapūre ir angliškai kalbančio gido paslaugos Balio saloje;
  • kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.

  Papildomos išlaidos:

  • skrydis į Singapūrą, į Balio salą ir atgal iš Balio salos (nuo 850 EUR);
  •  gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas;
  •  kelionių draudimas;
  • programoje nenumatytos ekskursijos;
  • fotografavimo ir filmavimo mokesčiai, jei yra;
  •  arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
  • asmeninės išlaidos.

  Pastabos:

  •  kelionės organizatorius pasilieka teisę prieš kelionę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
  •  kelionės organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, lėktuvų vėlavimas ar reiso anuliavimas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.;
  •  nakvynių skaičius – 10;
  •  viešbučių kategorijos (žvaigždutės) nurodytos pagal Indonezijos klasifikavimą;
  •  priemoka už apgyvendinimą poilsio metu Sanūre „Puri Santrian“ 4* Superior kambarys - 150 EUR/asm dviviečiame kambaryje.
  •  keliautojų skaičius – mažiausiai 12; nesurinkus mažiausio keliautojų skaičiaus, kaina perskaičiuojama;
  •  priemoka už vienvietį kambarį –499 EUR;
  •  pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės data ir kaina gali keistis;  nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo intensyvumo, sustojimų fotografuoti, papietauti, oro sąlygų, kelių būklės;  dėl ypatingų švenčių, nepalankaus oro, kelių uždarymo ar kitų force majeure priežasčių gali būti uždarytas įėjimas į tam tikrus objektus; nepanaudotos paslaugos nekompensuojamos;  lietingas sezonas nuo lapkričio iki kovo mėnesio;
  • rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų. Daugiau žr. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos svetainėje.

Reklaminis skydelis Pigūs lėktuvų bilietai.
Bilietai į visas pasaulio šalis!
Rezervuok greitai ir paprastai.
Rezervacijos internetu.

novaturas logo1

itaka 200

botanika baneris2

 
 
 
 

Egzotika

TOLIMI KRAŠTAI SU GRŪDA. IRANAS.

IRANAS. Persija - Azijos paslaptys ir turtai su Grūda!

Super ekskliuzyvas! Puikiai įvertinta kelionė!

Kelionių gurmanams - patikrintas, atnaujintas ir optimizuotas maršrutas į masinio turizmo nenuniokotą, neatrastą ir vis dar nepasiektą šalį!

Kelionės trukmė: 13d. Kaina: nuo 1699 EUR

GARANTUOTAS IŠVYKIMAS! 2019 04 24 liko 5 vietos
Reikalinga pavienė moteris

Atostogos Fuerteventuroje

Atostogos Fuerteventuroje - ten, kur karaliauja laisvi vėjai ir energingas Atlanto vandenynas (Iš Vilniaus)

Kiek tik akys mato baltuoja tobuli paplūdimiai, glostomi Atlanto vandenyno bangų ir šildomi karštos ispaniškos saulės. Fuerteventura - sala, padedanti pajusti laisvę ir ramybę bei atsiriboti nuo amžinai skubančio pasaulio. Čia ypatingai laimingais pasijus įvairiausio plauko paplūdimių mylėtojai (ir visai nesvarbu, ar mėgstate tiesiog tinginiauti, ar pasikinkę vėją ir bangas gaudote adrenaliną). Saulė, baltas smėlis ir Atlanto vandenynas - tokia trilogija lydės Jus visos viešnagės Fuerteventuroje metu. Tad jei Jums kaip tik šito reikia - į šią salą su ITAKA LIETUVA galite nukeliauti labai paprastai, iš Vilniaus. Ar gali būti patogiau?

 
 

2019.01.07 - 2019.01.14 (7n.) Corralejo

Oasis Dunas 3* HB - 579 EUR/asm.

 
 
 

2019.01.07 - 2019.01.14 (7n.) Corralejo

Oasis Papagayo Sport & Family 3* AI - 649 EUR/asm.

MADAGASKARAS SU ITAKA

MADAGASKARAS - PASIEKIAMAS RANKA SU ITAKA LIETUVA

Keliaukite ir atraskite pasaulį, kuris vis dar turi kuo nustebinti. Ateinantį pavasarį siūlome aplankyti nepakartojamą MADAGASKARĄ, tiksliau - Bė salą, į kurią tiesiogiai iš Vilniaus skraidins komfortiški ir dideli Blue Panorama avialinijų lėktuvai Boeing 767. O kas Jūsų laukia Bė saloje? Atsakysime paprastai – atostogos lyg iš atviruko. Perdedame – sakysite Jūs... Nė kiek! Visi, kuriems teko lankytis šioje saloje, tarytum susitarę sako, jog tai – tobula sala tobuloms atostogoms. Unikali, išskirtinė, nepamirštama, dovanojanti nuostabų orą ir galimybę pasijusti atradėju. Tad nepraleiskite puikios progos atrasti šią salą ir ištyrinėti savo akimis!

 
 

2019.04.25 - 2019.05.03 (7n.) Nosy Be

Royal Beach 5* AI - 1234 EUR/asm.

 
 
 

2019.05.02 - 2019.05.10 (7n.) Nosy Be

Vanila & Spa 4* FB - 1334 EUR/asm.

 

Kelionė į KANADĄ - ALIASKĄ SU GRŪDA

Grūda


Didysis GRŪDOS turas po prancūziškąją Kanadą ir kalnų širdį – stulbinamo grožio Banfo, Džiaspero ir Joho nacionalinius parkus. 

Kelionė į KANADĄ - ALIASKĄ

Kelionės desertui – Kanados ir Aliaskos pakrančių kruizas!

Kelionės trukmė: 22d. Kaina nuo: 3599 EUR 
2019 05 21 - liko 4 vietos. Reikalinga pavienė moteris ir pavienis vyras

Kelionės topai:

 • Nepamirštama Toronto panorama iš „CN Tower“ televizijos bokšto.
 • Stebinantys savo didybe, žymiausi visame pasaulyje Niagaros kriokliai. Esant galimybei, kruizas „Maid of the Mist“ („Miglos Tarnaitė“) „Pasagos“ krioklio kaskados apačioje grožintis galingojo krioklio jėga. 
 • „1000-čio salų“ kruizas Kingstone – tai daugybė mažų salelių, skalaujamų Šventosios Lauryno upės vandenų.
 • Kanados Civilizacijos muziejus Otavoje.
 • Prancūziškasis Monrealis – 1976 m. XXI vasaros olimpinių žaidynių sostinė.
 • Kvebekas  - seniausias Šiaurės Amerikos miestas, kurio senamiestis – UNESCO paveldas.
 • Kalgaris – 1988 m. XV žiemos olimpinių žaidynių sostinė.
 • Pribloškiantys gamtos vaizdai BanfoDžiaspero ir Joho UNESCO paveldo nacionaliniuose parkuose.
 • Didingieji Šiaurės Amerikos Uoliniai kalnai.
 • Pasivažinėjimas ledynu Kolumbijos ledo laukuose.
 • Vankuveris – vienas gražiausių pasaulio miestų – 2010 m. XXI žiemos olimpinių žaidynių sostinė.
 • Vankuverio sala ir Britų Kolumbijos sostinė Viktorija bei garsieji „Butchart“ sodai.
 • Plaukimas vidine Aliaskos protaka tarp salų ir fiordų, besigrožint kalnų viršūnėmis, paslaptingomis įlankomis, nepaliesta gamta bei nuostabiu gyvūnijos pasauliu.
 • Skagvai - vadinamas „vartais į aukso laukus“, garsus aukso karštinę menančiais pastatais.
 • Ledynų įlanka – UNESCO pasaulio paveldas
 • Aliaskos sostinėje Džune - tik Aliaskai būdingas kraštovaizdis - fiordai, ledynai, ledo laukai.
 • Žygis baidarėmis pastovia dulksna gaubiamu fiordu, kopimas į Elnių kalną, didysis Aliaskos medkirčių pasirodymas, didžiausia ir įvariausia indėniškų totemų kolekcija – visa tai Jums pasiūlys Ketčikanas.
 • Įspūdingas „Exit“ ledynas Sevarde.

Aplink Balio salą ir Singapūrą!

2018 m. Aplink Balio salą ir Singapūrą per dvylika dienų. (su grupe ir vadovu iš Lietuvos)

Beprotišku tempu šurmuliuojanti viena brangiausių ir turtingiausių pasaulyje miestų valstybių Singapūras. Ir Balis – paslaptinga rojaus Žemėje atogrąžų sala. Leiskitės į nuotykių kupiną kelionę!

Išvykstame 2018-07-15 ir 2018-11-10. UŽSISAKYK 

Kaina nuo 1279Eur (su pusryčiais).

IMG 20180329 105949 resized 20180329 062044972 1

Kelionėje:

 • Singapūras – didmiestis, daugybe aspektų lenkiantis kitus pasaulio miestus

 • 15 įdomiausių Balio salos vietų

 • Nepakartojamas poilsis ir atgaiva reginių bei naujų potyrių kolekcininkams Balyje


 •  

Mus rasite

 • ___Odminiu 11, Vilnius LT-01122, Lithuania
 • ___+37 052 625240
 • ___+37 061 520462
 • ___+37 052 625242
 • ___[email protected]

Pirmadienis - Penktadienis 8:00-18:00

Sekite ir čia

 

linked in

 

 

 

Visit Lithuania kviečia

keliauti savarankiškai ir gerokai pigiau.

Kaip ? Tai  – labai paprasta!

Pasinaudoję AVIA BILIETŲ REZERVACIJA randate patogiausius ir pigiausius skrydžius į abi puses,

BOOKING.com svetainėje suvedate skrydžio datas bei nurodote kiek asmenų keliauja. 
Sistema atrenka didžiulį sąrašą viešbučių, iš kurių surandate geriausią kainos ir kokybės santykį atitinkantį pasiūlymą. 

Nuomojatės automobilį  AUTO NUOMA arba pasirekate kitą Jums patogų keliavimo būdą.
Ir keliaujate ne tik po turistų pamėgtas vietas, bet ir ten, kur jie užsuka retai! 

Nepamirškite kelionės DRAUDIMO ir pasiimkite asmens dokumentus.

Pamėginkite patys, o kilus klausimams – skambinkite mums 

+370 5 2625 240  arba rašykite [email protected]