Vienos dienos kelionė „Alaus kelias“

Spausdinti

Keliaudami "Alaus keliu":
ATRASITE unikalų Lietuvos kampelį – Šiaurės Lietuvą,
PAŽINSITE senąsias Biržų, Pakuojo krašto aludarystės tradicijas,
PASKANAUSITE tradicinių patiekalų ir užkandžių.

pakruojo dvaras rinkuskiai alaus kelias2

 

Išvykos metu aplankysite bei patirsite:

  1. zaldokasSvečiuose pas Malūnininką. Dvaro malūnininkas papasakos apie unikalią Pakruojo dvaro istoriją, pakvies susipažinti su senosiomis dvaro malūnininko darbo tradicijomis, miltų bei naminės duonos gaminimo procesais. Programą sudaro ekskursija po Malūnininko valdas, edukacinės dalys „Alaus kelio pažinimas“, „Duonos kelias“ ir smagioji dalis „Traktieriuje“, kurios metu bus privaloma garsiai kaukšėti padais, alaus bokalus kilnoti, juoktis iki ausų, mėgautis maistu ir mylėti vieni kitus. 
  2. Žaldoko alus. Aplankysite unikalią ekspoziciją „Senoji aludarystė“ bei sudalyvausite edukacinėje programoje suagusiems „Žaldoko alus“. Susipažinsite su aludarystės reikmenimis, naminio alaus gamybos technologija, susėdę už balta staltiese apdengto stalo būsite iš širdies biržietiškai pavaišinti. Kartu su folkloro ansambliu dainuosite bei šoksite.
  3. Rinkuškių bravoras – „Proginė ekskursija/programa“. Pamatysite, kaip verdamas alaus vienoje moderniausių, tačiau tradicinį alaus virimo būdą puoselėjančioje, Rinkuškių alaus darykloje. Gidas papasakos, kaip ruošiamas salyklas, parodys, kur brandinamas, filtruojamas ir išpilstomas alus. Kaip kompiuterizuotu būdu sekamas visas gamybos procesas. „Alaus kelio“ restorane paragausite įvairių užkandžių, gidas Jus supažindins su 6 alaus rūšimis.

Paslaugos kaina:

  1. 90 Eur / žmogui, kai keliauja 20 ir daugiau žmonių;
  2. 75 Eur / žmogui, kai keliauja 40 ir daugiau žmonių;

 

Į kainą išskaičiuota: