Vienos dienos kelionė į Birštoną.

Spausdinti

Birštonas dar vadinamas gydančio vandens miestu. Sakoma, kad čia sveiksta ne tik kūnas, bet ir siela. Tyras oras, Nemuno kilpa, Vytauto piliakalnis, mineralinio vandens šaltiniai – tai Birštono grožis. Birštonas – vieta, atitraukianti nuo kasdienybės, priverčianti galvoti apie save, savo kūno ir dvasios sveikatą. Vieta, keičianti gyvenimą, kviečianti džiaugtis ir šypsotis kiekvienai dienai.

stumbro muziejus2 kompleksas vytautas mineral spa 57d2cde28f0a6

 

vykos metu aplankysite bei patirsite:

  1. kaledinis papuosimas„Stumbro“ gamyklos muziejų. 2009 metais atidarytas, pirmasis ir bene vienintelis stipraus alkoholio muziejus Lietuvoje apžvelgia ne tik „Stumbro“ gamyklos istoriją, bet ir šalies alkoholio vartojimo kultūrą, įmonės vaidmenį Lietuvos industrializacijos raidoje. 100 metų senumo pastatuose tebeveikianti gamykla ir pats muziejus atskleidžia istorinę atmintį ir tuo pačiu leidžia išvysti, kaip „Stumbro“ gamykloje kuriami ir pilstomi gėrimai šiandien. Patirčiai sustiprinti – po ekskursijos padegustuosite gėrimus, kuriuos pristato geriausiai juos pažįstantys „Stumbro“ technologai.
  2. Pietūs samanės restorane „55“ – vienintelis Lietuvoje teminis samanės restoranas, kuriame iš nuotraukų ir piešinių sužinosite beveik viską apie samanę.
  3. Ekskursija Kalėdiniame Kaune. Ekskursija pėsčiomis su gidu po Kauno senamiestį. Aplankysite įdomiausius senamiesčio objektus: seniausią mūrinę pilį Lietuvoje, Rotušę, Arkikatedrą baziliką. Sužinosite kur buvo "ïlgiausias" tiltas pasaulyje, apsilankysite Kalėdinėje mugėje bei pamatysite išskirtinę Kalėdinę eglutę iš arti.
  4. Apsilankymas naujame SPA centre „Vytautas Mineral SPA“. Naujasis sveikatingumo ir poilsio kompleksas „Vytautas Mineral SPA“ įsikūręs net 9 hektarų ploto sklype. Vos 20 metrų nuo komplekso galima matyti 715 metrų gylio gręžinį, kurio vanduo pasižymi didele mineralizacija ir savo savybėmis primena Negyvosios jūros vandenį. Milijonus metų nepaliestas, unikalus gręžinio vanduo turi teigiamą poveikį gydant nervų, virškinimo, sąnarių ligas, mažinant stresą. Mineralinio vandens baseinas, sporto baseinas, sūkurinė vonia, druskų pirtis, mineralų pirtis, žolelių pirtis, garinė pirtis.
  5. Vakarienė „Vytautas Mineral SPA“ restorane, kuriame susilieja sezoninis maistas, vietos ūkininkų produktai, sveika mityba ir šiuolaikinis požiūris.

Paslaugos kaina:

 

Į kainą išskaičiuota: